alexeygalas: ↑ 02.02.2026 16:39продажі лоу і мідл тірів значно вищі за топи. Тому вони і покинули конкурувати з хх80/xx90 картами. Схоже, що протажі топ-карт кратно нижчі і їм не цікаво надриватись в спробах перевершити однокласників від Nvidia
Тільки чомусь їх мідли продаються в рази менше за топи конкурента.
Про продажі прямого конкурента навіть говорити нічого, різниця в 27 (!) раз.

P.S. І де там поділася статистика якогось там німецького рітейлера?