У статистиці Steam уперше з’явилася відеокарта AMD RDNA 4‑го покоління

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

alexeygalas: 02.02.2026 16:39продажі лоу і мідл тірів значно вищі за топи. Тому вони і покинули конкурувати з хх80/xx90 картами. Схоже, що протажі топ-карт кратно нижчі і їм не цікаво надриватись в спробах перевершити однокласників від Nvidia
:lol: :lol: :lol:
Тільки чомусь їх мідли продаються в рази менше за топи конкурента.
Про продажі прямого конкурента навіть говорити нічого, різниця в 27 (!) раз.
Зображення
P.S. І де там поділася статистика якогось там німецького рітейлера?
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
Ти не розумієш, жупан вже 10 років сплачує габену, щоб той постійно малював гарну стату зеленим картам. Он же дивись, навіть перекличку зробили що на червоних картах стім не запрошує на перегляд заліза. Блін, в мене ж також вже як рік не питав після заміни гпу :( Насправді у нвідії вже давно не 95%, всі ці джон педі ресьорч, стім опитування, відгуки інвесторів і вартість акцій - фікція і теорія змови.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence
У мене вчора вперше з 20го року габен перерахував мою нвідію. Судячи з твоєї теорії то ліза заплатила :laugh:
Насправді все простіше, з його охопленням стіму не треба питати кожного щороку. 1% більш ніж достатня для репрезинтабельності вибірка. А 1% якщо що, то це кожного спитати раз на сто років. Буквально.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Scoffer: 03.02.2026 21:12Насправді все простіше, з його охопленням стіму не треба питати кожного щороку. 1% більш ніж достатня для репрезинтабельності вибірка. А 1% якщо що, то це кожного спитати раз на сто років. Буквально.
як вона може бути репрезинтативною якшо тільки пару місяців як зявилимь 7000 радеони які більше ніж пів року як зняті з виробництва? як відекарти 10-20річної давності прибавляють в кількості? сама састема підрахунку там зроблена криво, на редіті уже давно все обсосали, а ви тільки спорите кожного разу
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nouriel: 05.02.2026 15:53як вона може бути репрезинтативною
А от так от. Ти на своєму редіті проводиш опитування який відсоток мерседесів у власників мерседесів. Тим часом пересічний людь сидить на рандомній готовій збірці з місцевого ельдорадо. В тому числі купляє сильно протухші. Особливо на заходах, де збирати самостійно взагалі не прийнято. Відкрий той же хотлайн, і подивись що прямо зараз продається під назвою "ігровий пк". Сильно здивуєшся.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Scoffer: 05.02.2026 16:27і подивись що прямо зараз продається під назвою "ігровий пк". Сильно здивуєшся.
дивлюсь і шось не дивуюсь)) і хто буде купувати комп на старому залізі якшо за ту ж ціну нове)) так знов обкакався
Відповісти