Scoffer:...Лікарі навіть не можуть взяти її на аналіз. - Марина Порошенко в інтерв’ю Яніні Соколовій
При підвищеному гемоглобіні буває з пальця важко брати, але в платних лабораторіях, вже років з шість, кров беруть лише шприцем/вакунтейнером з вени.
Так що фуфло жене. Якщо не можна набрати кров з вени - то він вже померлий декілька годин...
JJ Judge:
...Ну чо, я б взял, сырыми стейки всё равно есть не буду

Мясо то жарят/варят, а вот посуда под разморозку, разделочные поверхности и инструмент остаются. Да и жарят во многих блюдах "с кровью".
Вероятно, китайские санэпидемиологи это учитывают и "режут" просто чтоб не было соблазна.