Драйвер Radeon Adrenalin 26.6.2 забезпечив роботу технології FSR 4.1 на відеокартах Radeon RX 7000

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
капітошка
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kirakishou: 23.06.2026 16:31 taras_cs
taras_cs: 23.06.2026 15:15На драйвер AMD я розраховую лише в іграх з антічітами, в решті ігор я хочу мати останні версії ліб, для йього є Optiscaler Client
Я майже не граю в звичайні ігри. Вже дуже давно, з часів Sega Mega Drive мене майже перестали цікавити ігри. Але за деякими виключеннями, звісно. А коли у мене з’явилися гроші на нормальне залізо, я почав грати в форумні баталії AMD vs NVIDIA. Це середина 2000-х. У кого краща фільтрація текстур та згладжування. З того часу мене майже зовсім переставили цікавити ігри, цікавіше було встановити гру та показувати на форумі, як твоя відеокарта з нею справляється. Але в 2010-х я пограв в Alice: Madness Returns і ця гра повернула мені саме ті відчуття, коли я вечорами сидів з братом перед старим чорно-білим телевізором на підлозі і кайфував від ігор для Sega Mega Drive, саме ті відчуття. Потім пограв в Nier: Automata та Star Wars Jedi: Fallen Order. Потім в одній конференції мені порекомендували пограти в гача-гру, де була одна із мої улюблених сейю (це японські акторки, які озвучують аніме та ігри). І я просто підсів на цей вид ігор. Мені завжди подобалися дорослі аніме-жінки з улюбленими сейю. В звичайних іграх їх майже немає. Саме тому я граю в гача-смітники.
цікаво хто мінусує?
вмене приблизно теж саме стосовно поста :)
але чому гача? :D
Kirakishou
Member
Аватара пользователя

Сообщение

капітошка: 23.06.2026 18:14але чому гача?
Бо зазвичай ці ігри озвучують мої улюблені сейю. Власне це і стало причиною, чому я спробував ці ігри. Мені сподобався персонаж, якого озвучувала сейю Суігінто, Ріе Танака. І через те, що гача-ігри приносять просто надзвичайні прибутки (мільярди доларів), розробники мають можливість брати на озвучування багато топових сейю. Сейю також озвучують і звичайні ігри, але в гачах більше персонажів, тому на озвучку задіяно більше сейю. Подивіться трейлери гри Honkai: Star Rail, це просто мистецтво.
спойлер


Це просто кілька улюблених трейлерів, вони майже всі просто шедевральні. Від них в захваті як звичайні стрімери та блогери, так навіть і музиканти, режисери та оперні співаки.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Kirakishou: 23.06.2026 16:31Саме тому я граю в гача-смітники. А вони всі з античітами. І античіти можуть забанити за підміну бібліотек чи файлів. Тому щойно написав в техпідтримку. Наперед, щоб попередити розробників по те, що AMD підміняє бібліотеку в драйвері. Справа в тому, що більшості розробників цих ігор просто плювати на відеокарти від AMD. За підміну бібліотеки DLSS у розробників питань немає, бо вони самі використовують ці відеокарти.
Дякую за відповідь, я все зрозумів, крім того, чи потрібний FSR в тих іграх, що ви пишете.
З вашого опису, наче, там немає нічого важкого?

Для мене японські ігри це Final Fantasy, Metaphor, Persona, всілякі Capcon ігри...
Я сам люблю обмежити FPS, врубити FSR чи XeSS, щоб відяха не перегрівалася, бо часто відволікаюся на дітей.
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

Бляха, скільки нових слів стало відкриттям в темі про драйвер. Гача ..... пон... мучі ... і далі .
Як би в паралельному всесвіті захоплювався о тим всим , то навіть дружина про це б не знала . :shuffle:
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

_Andrik_: 23.06.2026 20:19Бляха, скільки нових слів стало відкриттям в темі про драйвер. Гача ..... пон... мучі ... і далі .
Це все неповторна японська культура...

Изображение
Ответить