Valve оголосила дату виходу та ціну ігрового комп’ютера Steam Machine. Опубліковано перші огляди

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
1234waltz
Member

Сообщение

Reinmar: 23.06.2026 09:56 Питання одне: скільки тоді буде коштувати Xbox Helix, якщо його будуть продавати без субсидіювання, на що були натяки і буде потужність в 40 терафлопс? 2000 мінімум?)
Він буде коштувати стільки, скільки за нього будуть готові заплатити)) І до собівартості це відношення не дуже матиме відношення.
Вже кидав в одному з обговорень розвінчування міфів про "збитковість" продажів консолей та субсидіювання, яке було актуально тільки для одного гену консолей Соні (ПС3) та релізів перших іксбоксів з величезною бракованою партією (червоне коло смерті). Тож казки про те що бідним корпораціям їсти немає чого, що вони закривають збитки за рахунок продажів ігор і тп - кристально чистий прогрів наївних гоїв.

Приклад Соні:
https://www.polygon.com/2020/2/14/21137 ... station-5/
На PS5 тільки зі старту мали зверху 50 баксів. ПС1 перший рік продавали в нуль, далі був суцільний профіт. Ще раз повторюю, збитковою була тільки ПС3. ПС5 Про прямо з релізу продавалась в плюс, навіть не в нуль. ПС4 продавали в нуль щось в районі ...
Тож ні, бідний Габон не продає СтімДеки чи коробки в нуль, а з доволі ЖИРНИМ прибутком.
спойлер
Якщо людина може скласти 2+2, то зрозуміє, що якщо виробник ноутів продає черговий аналог СтімДек з два рази кращим залізом по актуальній ціні СтімДека, виробляючи це залізо партіям и значно меншими ніж Дек - то щось по бухгалтерії не сходиться.
Reinmar
Member

Сообщение

1234waltz: 23.06.2026 10:12Вже кидав в одному з обговорень розвінчування міфів про "збитковість" продажів консолей та субсидіювання, яке було актуально тільки для одного гену консолей Соні (ПС3) та релізів перших іксбоксів з величезною бракованою партією (червоне коло смерті). Тож казки про те що бідним корпораціям їсти немає чого, що вони закривають збитки за рахунок продажів ігор і тп - кристально чистий прогрів наївних гоїв.
Та ну звістно, ось десять днів тому:
Аша Шарма надіслала лист до співробітників в середу, 10 червня. Шарма написала, що показники бізнесу впали до 3% «маржі підзвітності».

«Без урахування Activision Blizzard King, за останні п’ять років ми витратили понад 20 мільярдів доларів на постійні інвестиції в наш контент, платформу та субсидування заліза. Але наш річний дохід за цей час скоротився майже на пів мільярда. Далі так тривати не може», — йдеться в листі.
Все консольне залізо продається в мінус, на скільке саме яка консоль - звістно ніхто не розкриє. Може якась на 10 баксів, а якась на 100. Але не це грає роль
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Самый большой профит от этой консоли это весомый вклад в развитие игровой индустрии на линукс. Valve заставила HDMI сделать свой стандарт 2.1 более открытым. Если кто не знает до этого нельзя было играть на тв с нормальной герцовкой и нормальными цветами. Подтолкнула АМД перенести свои апскейлеры на старые карты и т.д. В конечном итоге все остались в плюсе от выхода steam machine.
1234waltz
Member

Сообщение

Reinmar: 23.06.2026 10:24 Все консольне залізо продається в мінус, на скільке саме яка консоль - звістно ніхто не розкриє. Може якась на 10 баксів, а якась на 100. Але не це грає роль
Звідки ви такі беретесь?
спойлер
Изображение
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

Почитал обзор от DF, оказывается в Steam Machine стоит 1 планка памяти на 16GB, т.е. система работает в одноканале... :laugh: Но за то есть 2й слот для апгрейда. :eek: Блин, прям по канонам темы по подбору комплектующих, когда советуют собирать систему в одноканале, а когда то потом "докупить" еще планку :lol:
Последний раз редактировалось XXXshadyXXX 23.06.2026 10:35, всего редактировалось 1 раз.
1234waltz
Member

Сообщение

vsx: 23.06.2026 10:30 Подтолкнула АМД перенести свои апскейлеры на старые карты и т.д.
Ноуп. Це зробила Соні, хейт ком'юніті, ентузіасти та чергові успіхи головного конкурента - нВідіа.
1. Бо АМД розробляла ФСР 4 разом з Соні і початково робили версію для старих архітектур саме для них.
2. Габон немає відношення до розробки OptiScaler, гітхаб вам в поміч.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

XXXshadyXXX: 23.06.2026 10:35 Почитал обзор от DF, оказывается в Steam Machine стоит 1 планка памяти на 16GB, т.е. система работает в одноканале... :laugh: Но за то есть 2й слот для апгрейда. :eek: Блин, прям по канонам темы по подбору комплектующих, когда советуют собирать систему в одноканале, а когда то потом "докупить" еще планку :lol:
в огляді від GN стімовці казали шо може бути також дві по 8, як пощастить
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

1234waltz: 23.06.2026 10:35 Ноуп. Це зробила Соні, хейт ком'юніті, ентузіасти та чергові успіхи головного конкурента - нВідіа.
1. Бо АМД розробляла ФСР 4 разом з Соні і початково робили версію для старих архітектур саме для них.
2. Габон немає відношення до розробки OptiScaler, гітхаб вам в поміч.
Не пиши ерунду. Sony готовила PSSR и PSSR2 исключительно для PS, на ПК им плевать. OptiScaler тут вообще при чем?
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

S0N1C: 23.06.2026 10:40як пощастить
Ага, так еще и лотерея на статтеры будет :lol:
1234waltz
Member

Сообщение

vsx: 23.06.2026 10:41 Не пиши ерунду. Sony готовила PSSR и PSSR2 исключительно для PS, на ПК им плевать.
Перед тим, як писати таке, варто хочаб почитати інтерв'ю Церні та Хуюнха про проєкт Аметист та розробку ПССР/ФСР :)
https://x.com/jackhuynh/status/1940049247920943136
Якщо не викупаєте як OptiScaler пов'язаний з тим, що АМД довелось визнати, що новий ФСР може працювати на старих картах, то взагалі не розумію, про що з вами спілкуватись в цій тематиці.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

XXXshadyXXX: 23.06.2026 10:42
S0N1C: 23.06.2026 10:40як пощастить
Ага, так еще и лотерея на статтеры будет :lol:
ну краще трохи статерів але з пустим слотом під ще одну 16 планку, ніж дві по 8 які потім доведеться кудись тулити і купувати дві по 16 :shuffle:
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

1234waltz: 23.06.2026 10:54 Якщо не викупаєте як OptiScaler пов'язаний з тим, що АМД довелось визнати, що новий ФСР може працювати на старих картах, то взагалі не розумію, про що з вами спілкуватись в цій тематиці.
Это просто красивые слова на презентации, обычное бла-бла. Он не может выйти сказать что нам плевать на ваши хотелки и желания, мы будем делать то что нам выгодно и единственная и главная причина наш жирный клиент Valve. Если ты не понимаешь почему FSR 4.1 и Steam Machine релизнулись одночасно, то ты вообще не отдупляешь что происходит
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

fantomrulezz: 23.06.2026 10:01 Ну як там, вивчив скріни вже? Замовив собі це неймовірне диво технологій?
Думав, що і тупий має розуміти, що розмова про успіх чи провал продовжиться по результатам продажів. Вибачте, переоцінив людство. :shuffle:

Відправлено через 10 хвилин 10 секунд:
Reinmar: 23.06.2026 10:24Все консольне залізо продається в мінус, на скільке саме яка консоль - звістно ніхто не розкриє. Може якась на 10 баксів, а якась на 100. Але не це грає роль
Дані частково розкривалися. Старші версії курентген консолей вийшли на окупність в перший рік, потім - цифрова ПС5. Найбільш проблемною була СеС саме через агресивний демпінг. Але це було до ШІ буму.
maxafon
Member

Сообщение

_clawfinger_: 23.06.2026 09:21 Як власник steam deck. Не бачу сенсу в цій коробочці.
1. 16гб рам як у деска. Хоча б 24 Гб розпаяли, а в ідеалі 32 Гб.
В них настільки туго з пам'ятю, що в одних ревізіях стоїть 1 планка на 16 гіг, а в інших 2 по 8. На материнці 2 слота
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

S0N1C: 23.06.2026 11:00ну краще трохи статерів але з пустим слотом під ще одну 16 планку, ніж дві по 8 які потім доведеться кудись тулити і купувати дві по 16
Так а как можно будет понять перед покупкой, где 1 планка стоит, а где две?)))
MVE
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернігів

Сообщение

Ідеальна залізка для ретрогеймінгу і всяких емуляторів
thunder_blade
Member
Аватара пользователя
Откуда: Cherkassy

Сообщение

MVE: 23.06.2026 11:41 Ідеальна залізка для ретрогеймінгу і всяких емуляторів
За 1к :-/ .... Гарний тролінг ;)
зІ
Вангую підняття цін на ВС250... :gigi:
Robostyle
Member

Сообщение

Gelonyrum: 22.06.2026 23:31 Цільова аудиторія) Справжні геймери) :gigi: :lol: (Промо матеріали з сторінки в стімі)
спойлер
Изображение
Изображение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

vsx: 23.06.2026 10:41Не пиши ерунду. Sony готовила PSSR и PSSR2 исключительно для PS, на ПК им плевать.
Соні фізично не могла готувати його сама.
Швидше за все, основну роботу зробила АМД, в той час, як соні фінансувала проєкт і вносила певні корективи під консольні архітектури.
1234waltz: 23.06.2026 10:54Перед тим, як писати таке, варто хочаб почитати інтерв'ю Церні та Хуюнха про проєкт Аметист та розробку ПССР/ФСР :)
https://x.com/jackhuynh/status/1940049247920943136
Якщо не викупаєте як OptiScaler пов'язаний з тим, що АМД довелось визнати, що новий ФСР може працювати на старих картах, то взагалі не розумію, про що з вами спілкуватись в цій тематиці.
Я не вважаю, що оптіскейлер суттєво вплинув. Це доволі специфічна тема для обмеженого кола ентузіастів, а не масовий продукт.
Злив фср4інт8 та інші скандали вплинули. Якщо було зниження продажів - воно однозначно вплинуло.

Але я схиляюся до того, що вплинуло на дату релізу і, можливо, появу РДНА2 версії, а не сам факт виходу.
MVE
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернігів

Сообщение

thunder_blade
Та я не жартую. Якби я постійно грав в старі ігри, то теж взяв би таку. Хороше залізо, зручний форм-фактор, нема вінди, вмикай і грай. :up:
Ответить