Та мене від вентилів не цікавить, а співучі дроселя і де хто говорить, що зі зниженням споживання і шум зникає, хоча мені таке не траплялось, є - значить є.Artem_M: ↑ 20.03.2026 14:51
Я б не сказав, що він прям таки зайвий.
Терпимо. В цілому андервольт тут не є необхідністю.
Це додаткова опція, яка дозволяє знизити температуру і споживання, як мінімум не знижуючи продуктивності.
Новости
Последние статьи и обзоры
Огляд технології NVIDIA DLSS 4.5 — нова якість апскейлінгу в іграх
-
Nikolayovich
Member
-
Artem_M
Member
Дроселі в моїй мовчать абсолютно.Nikolayovich: ↑ 20.03.2026 14:58 Та мене від вентилів не цікавить, а співучі дроселя і де хто говорить, що зі зниженням споживання і шум зникає, хоча мені таке не траплялось, є - значить є.
-
Nikolayovich
Member
Повезло, та як і в моїй 4070S.Artem_M: ↑ 20.03.2026 15:44Дроселі в моїй мовчать абсолютно.