Понти перед ким? Ніхто ж не бачить мій айпад вдома, ну окрім дружиниStriker: ↑ 04.03.2026 21:03 Не знаю за що люди платять такі гроші. Точніше, знаю. За понти.
Новости
Последние статьи и обзоры
Оновлені iPad Air отримали однокристальну систему Apple M4 та 12 ГБ ОЗП
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
-
tablestikus
Member
- Откуда: Київ
Ні, скоріше живе 7-10 років поки підтримка софта не накриється повністю і він буде максимум як читалка книжок та перегляд фоток.dead_rat: ↑ 03.03.2026 11:06 Striker
Мені потрібно.
Айпад живе поки його не розібʼєш. Абсолютно топова штука для ютюба і читання книжок, браузера. Краще один раз купити за 600$, ніж постійно міняти андроідівські.
-
Ekz0rcyst
Member
- Откуда: local
dead_rat
Типова ситуація коли йде мова про різні речі, вас просто не розуміють і насправді навіть не намагались.
Як казав мій товариш про техніку Apple, - скучна, в тому плані, що вона "просто працює", виконує ті речі які від неї вимагаються і "не робить мізки" і це без якихось налаштувань чи підлаштувань, а "з коробки", ну і налаштувати теж можна за потреби.
Звісно це не означає, що із технікою інших вендорів так не можна, але із Apple це завжди передбачувано, - при користуванні завжди очікуваний і передбачуваний результат.
Порівнювати Xiaomi (насправді будь який китай туди ж) та Apple це взагалі окремий вид збочення. Взагалі не розумію цього. Підтримка, якість виконання геть різні.
Типова ситуація коли йде мова про різні речі, вас просто не розуміють і насправді навіть не намагались.
Як казав мій товариш про техніку Apple, - скучна, в тому плані, що вона "просто працює", виконує ті речі які від неї вимагаються і "не робить мізки" і це без якихось налаштувань чи підлаштувань, а "з коробки", ну і налаштувати теж можна за потреби.
Звісно це не означає, що із технікою інших вендорів так не можна, але із Apple це завжди передбачувано, - при користуванні завжди очікуваний і передбачуваний результат.
Порівнювати Xiaomi (насправді будь який китай туди ж) та Apple це взагалі окремий вид збочення. Взагалі не розумію цього. Підтримка, якість виконання геть різні.
-
tablestikus
Member
- Откуда: Київ
-
rjavyi_pastor
Member
не знаю чим займаєтся ваш товариш, але макбук я налаштовував довше ніж ноут на лінуксі.Особливо "порадували" вимкнені за замовчуванням операції з вікнами та інші приколи з інтерфесом.Ekz0rcyst: ↑ 04.03.2026 22:04 dead_rat
Типова ситуація коли йде мова про різні речі, вас просто не розуміють і насправді навіть не намагались.
Як казав мій товариш про техніку Apple, - скучна, в тому плані, що вона "просто працює", виконує ті речі які від неї вимагаються і "не робить мізки" і це без якихось налаштувань чи підлаштувань, а "з коробки", ну і налаштувати теж можна за потреби.
Звісно це не означає, що із технікою інших вендорів так не можна, але із Apple це завжди передбачувано, - при користуванні завжди очікуваний і передбачуваний результат.
Порівнювати Xiaomi (насправді будь який китай туди ж) та Apple це взагалі окремий вид збочення. Взагалі не розумію цього. Підтримка, якість виконання геть різні.
-
Ekz0rcyst
Member
- Откуда: local
rjavyi_pastor
Не зовсім розумію про що йде мова. З власного досвіду такого згадати не можу, - зараз під руками актуальної моделі Mac-у немає аби подивитись що змінили, але у Ventura/Sonoma такого не спостерігав, можливо у Tahoe щось змінили... тут стверджувати не буду. А про які "приколи з інтерфейсом" взагалі йде мова?
Не зовсім розумію про що йде мова. З власного досвіду такого згадати не можу, - зараз під руками актуальної моделі Mac-у немає аби подивитись що змінили, але у Ventura/Sonoma такого не спостерігав, можливо у Tahoe щось змінили... тут стверджувати не буду. А про які "приколи з інтерфейсом" взагалі йде мова?
-
rjavyi_pastor
Member
наскільки я пам'ятаю переназначав клавіши щоб розкладка була нормальною, налаштовував перемикання між програмами по свайпу вверх(це можливо було) і між вікнами однієї програми по свайпу вниз(а цього вже точно не було), щоб був альттаб(бо іноді треба клавіатуру) і ще щось але вже не пам'ятаю.Ekz0rcyst: ↑ 09.03.2026 18:50 Не зовсім розумію про що йде мова. З власного досвіду такого згадати не можу, - зараз під руками актуальної моделі Mac-у немає аби подивитись що змінили, але у Ventura/Sonoma такого не спостерігав, можливо у Tahoe щось змінили... тут стверджувати не буду. А про які "приколи з інтерфейсом" взагалі йде мова?
хотів його використовувати як до цього макміні(я не люблю працювати за ноутбуком), але 2 usb-c на цьому поставили хрест - нажаль ейр це не ноутбук, це айпад з клавіатурою і воно дуже незручне і місцями дуже тупляче.
-
Ekz0rcyst
Member
- Откуда: local
rjavyi_pastor
Ну по портам і згоден і ні, - портів звісно малувато але там thunderbolt і відповідно перехідники вирішують питання нестачі портів. Наприклад в мене Thinkpad X1 і портів більше ніж в MacBook Air але ethernet все одно відсутній, а він мені потрібен, тому теж перехідник, це я до того що все ситуативно.
А по хоткеям і жестам, там же нескладно налаштувати "під себе" і займає це декілька хвилин попиваючи чай/каву/оберіть своє односолодове...
Ну по портам і згоден і ні, - портів звісно малувато але там thunderbolt і відповідно перехідники вирішують питання нестачі портів. Наприклад в мене Thinkpad X1 і портів більше ніж в MacBook Air але ethernet все одно відсутній, а він мені потрібен, тому теж перехідник, це я до того що все ситуативно.
А по хоткеям і жестам, там же нескладно налаштувати "під себе" і займає це декілька хвилин попиваючи чай/каву/оберіть своє односолодове...
-
DEVES
Member
- Откуда: Україна
rjavyi_pastor
По-поводу thunderbolt уже написано выше, сравнивать с обычным usb-c не нужно.
А вот на счет раскладки клавиатуры проведу небольшой ликбез.
Раскладка, которая используется Apple по умолчанию, исторически правильная, т.к. полностью повторяет клавиатуру печатных машинок, а они были до появления компьютеров. Отсюда расположение знаков препинания в верхних рядах.
Именно поэтому привычная виндоюзерам раскладка в макОС называется (как пример) "украинская ПК" и т.д. и т.п.
По-поводу thunderbolt уже написано выше, сравнивать с обычным usb-c не нужно.
А вот на счет раскладки клавиатуры проведу небольшой ликбез.
Раскладка, которая используется Apple по умолчанию, исторически правильная, т.к. полностью повторяет клавиатуру печатных машинок, а они были до появления компьютеров. Отсюда расположение знаков препинания в верхних рядах.
Именно поэтому привычная виндоюзерам раскладка в макОС называется (как пример) "украинская ПК" и т.д. и т.п.
-
rjavyi_pastor
Member
1 - я не люблю перехідникиEkz0rcyst: ↑ 09.03.2026 22:37 rjavyi_pastor
Ну по портам і згоден і ні, - портів звісно малувато але там thunderbolt і відповідно перехідники вирішують питання нестачі портів. Наприклад в мене Thinkpad X1 і портів більше ніж в MacBook Air але ethernet все одно відсутній, а він мені потрібен, тому теж перехідник, це я до того що все ситуативно.
А по хоткеям і жестам, там же нескладно налаштувати "під себе" і займає це декілька хвилин попиваючи чай/каву/оберіть своє односолодове...![]()
2 - для 2го маку після 6 річної перерви це не пара хвилин
Відправлено через 8 хвилин 49 секунд:
а я ще раз скажу що я люблю без перехідників і в мене є декілька обов'язкових девайсів тому 2 порта та тільки usb-c це мало.DEVES: ↑ 10.03.2026 00:28 rjavyi_pastor
По-поводу thunderbolt уже написано выше, сравнивать с обычным usb-c не нужно.
А вот на счет раскладки клавиатуры проведу небольшой ликбез.
Раскладка, которая используется Apple по умолчанию, исторически правильная, т.к. полностью повторяет клавиатуру печатных машинок, а они были до появления компьютеров. Отсюда расположение знаков препинания в верхних рядах.
Именно поэтому привычная виндоюзерам раскладка в макОС называется (как пример) "украинская ПК" и т.д. и т.п.
я колись друкував на механічній машинці - експеріенс так собі.
Дивлюсь на мак, дивлюсь на хп: що там що там кома та крапка в одному місці так що про знаки я не зрозумів. Моя притензія до клавіатури це крайній fn(привіт thinkpad) та хоткеї через command - краще б було просто зробити так же як і усюди.Це дуже не зручно якщо мак це додатковий комп'ютер, а не основний. Та і в цілому є відчуття що він лагає при вводі тексту чи переключенні між розкладками.
-
Ekz0rcyst
Member
- Откуда: local
rjavyi_pastor
Перехідники і я не люблю але який вибір? Вибору не так щоб багато насправді.
Перехідники і я не люблю але який вибір? Вибору не так щоб багато насправді.
