Дав посилання як працює на 5080, єдиний мінус рефлекс не вимкнув то він графіка фреймтайма ломає та трохи саджає фпс при бігу у натовпіerkins007: ↑ 28.02.2026 08:04Не скажу за 5080, но 5090 даже без генерации 65 кадров выдает с длсс. А с х2 фг у тебя 4к/120 с шикарнейшей картинкойman1242: ↑ 28.02.2026 07:325080 Path Tracing навіть з длсс кваліті не тягне кб77, просто не грабельно що жах
Новини
Останні статті і огляди
З’явилися технічні огляди та тести відеокарт у Resident Evil Requiem
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг