Що у вас за налаштування такі були, що 70 градусів було на пам'яті?
Може у вас 11 ОСь? Яка просто вбиває ваше залізо бо їй сумно, в мене 10 і все файно.
Я за старт ПЗ писав, Ви ж спочатку запускаєте навантаження, а потім моніторинг?kairo: ↑ 24.02.2026 12:39
Не вірь, я нікого не переконую)) І не розумію, чому при 21 в кімнаті, ГПУ не може стартонути із 24 градусами. Тим більше, що ПК при старті на пару секунд усі вентилі розкручує вранці.
Бо інакше, а який сенс бачити холодної системи результат?








