Найбільш та найменш надійні версії Radeon RX 9070 XT: статистика європейських ритейлерів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Коротше вже 30 хвилин вимкнені вентилятори, на другому моніторі так само Твіч, у фоні програвач, відео на Ютуб та так саме перепис на сайті, температура 51-52 так і стрибає.
Що у вас за налаштування такі були, що 70 градусів було на пам'яті?
Може у вас 11 ОСь? Яка просто вбиває ваше залізо бо їй сумно, в мене 10 і все файно.

kairo: 24.02.2026 12:39
Не вірь, я нікого не переконую)) І не розумію, чому при 21 в кімнаті, ГПУ не може стартонути із 24 градусами. Тим більше, що ПК при старті на пару секунд усі вентилі розкручує вранці.

Я за старт ПЗ писав, Ви ж спочатку запускаєте навантаження, а потім моніторинг?
Бо інакше, а який сенс бачити холодної системи результат?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 12:46Я за старт ПЗ писав, Ви ж спочатку запускаєте навантаження, а потім моніторинг?
Бо інакше, а який сенс бачити холодної системи результат?
Та це просто рілтайм скрін моніторингу в звичайному режимі роботи, браузинг + Ютуб. HWInfo стартує із системою.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

kairo: 24.02.2026 12:51
Аціо: 24.02.2026 12:46Я за старт ПЗ писав, Ви ж спочатку запускаєте навантаження, а потім моніторинг?
Бо інакше, а який сенс бачити холодної системи результат?
Та це просто рілтайм скрін моніторингу в звичайному режимі роботи, браузинг + Ютуб. HWInfo стартує із системою.
Вибачаюсь, був не правий.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 12:46 Коротше вже 30 хвилин вимкнені вентилятори, на другому моніторі так само Твіч, у фоні програвач, відео на Ютуб та так саме перепис на сайті, температура 51-52 так і стрибає.
Що у вас за налаштування такі були, що 70 градусів було на пам'яті?
Може у вас 11 ОСь? Яка просто вбиває ваше залізо бо їй сумно, в мене 10 і все файно.
спойлер
Зображення
Я сумніваюсь, що у тебе вийде так само на hynix.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Ektalion: 24.02.2026 15:27
Аціо: 24.02.2026 12:46 Коротше вже 30 хвилин вимкнені вентилятори, на другому моніторі так само Твіч, у фоні програвач, відео на Ютуб та так саме перепис на сайті, температура 51-52 так і стрибає.
Що у вас за налаштування такі були, що 70 градусів було на пам'яті?
Може у вас 11 ОСь? Яка просто вбиває ваше залізо бо їй сумно, в мене 10 і все файно.
спойлер
Зображення
Я сумніваюсь, що у тебе вийде так само на hynix.
Прогрів ОССТ хвилин 15 достатньо?
спойлер
Зображення
прямі посилання на фото
І ще прохід разок хвилин 10.
спойлер
Зображення
БомжАнатолій
Junior

Повідомлення

bes: 23.02.2026 15:42 Гигабайт просто на первом месте - ты попробуй его еще вернуть :laugh: :lol:
Ну це більше історія про мсай
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 16:56Прогрів ОССТ хвилин 15 достатньо?
споживання 100вт :lol: знову пук , а на 304 ,чи хрчаб 220 ,як у людини ,якій ви відповіли ,ні?
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Yurius: 24.02.2026 18:42
Аціо: 24.02.2026 16:56Прогрів ОССТ хвилин 15 достатньо?
споживання 100вт :lol: знову пук , а на 304 ,чи хрчаб 220 ,як у людини ,якій ви відповіли ,ні?
Ну від вас нічого іншого і не очікував, ви точно все кажете так і є!
спойлер
Зображення
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 19:21
Yurius: 24.02.2026 18:42
споживання 100вт :lol: знову пук , а на 304 ,чи хрчаб 220 ,як у людини ,якій ви відповіли ,ні?
Ну від вас нічого іншого і не очікував, ви точно все кажете так і є!
спойлер
Зображення
тобто ви кажете що при 304 вт і 1000 обертах у вас гпу 33 градуса? :lol:
спойлер
Снимок экрана 2026-02-24 192955.png
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Yurius: 24.02.2026 19:32
Аціо: 24.02.2026 19:21

Ну від вас нічого іншого і не очікував, ви точно все кажете так і є!
спойлер
Зображення
тобто ви кажете що при 304 вт і 1000 обертах у вас гпу 33 градуса? :lol:
спойлер
Снимок экрана 2026-02-24 192955.png
Ви точно сайтом не помилились?
З вашим рівнем обізнаності точно не тут місце, мінімум академією керувати!
Це я буду мріяти бути як ви, та буду рівнятись на вас.
Балотуйтесь у президенти!
спойлер
Зображення
І так ви як завжди усіх перемогли!
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 20:37Ви точно сайтом не помилились?
З вашим рівнем обізнаності точно не тут місце, мінімум академією керувати!
Це я буду мріяти бути як ви, та буду рівнятись на вас.
Балотуйтесь у президенти!
Наркомані на городі ,як було у пісні.

Не відповідайте,найменша цікавість зникла витрачати свій час.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Yurius: 24.02.2026 20:44
Аціо: 24.02.2026 20:37Ви точно сайтом не помилились?
З вашим рівнем обізнаності точно не тут місце, мінімум академією керувати!
Це я буду мріяти бути як ви, та буду рівнятись на вас.
Балотуйтесь у президенти!
Наркомані на городі ,як було у пісні.

Не відповідайте,найменша цікавість зникла витрачати свій час.
Як же можна вам не відповісти? Ви же взірець, я записую гарним шрифтом кожну літеру за вами,
та поставлю у рамочку цю святиню! О наймудріший не залишайте нас! :weep:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

А взагалі завершу тему за 9070хт Sapphire pulse G OC.
Бо то мені не вірять, що вона працює на 3500мгц+, то не вірять що взагалі то і пам'ять в мене на 22000мгц частоті, а через те що в мене Хайнікс типу воно прям гаряча.

Так от приблизно так відеокарта працює в мене 2 місяці, усі налаштування через MSI AFTERBURNER.
Через Адреналін намагався робити, але воно постійно скидає налаштування мої вентиляторів, і якось криво відображає оберти, ну це дрібне.
спойлер
Зображення
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Аціо: 26.02.2026 08:13Бо то мені не вірять, що вона працює на 3500мгц+, то не вірять що взагалі то і пам'ять в мене на 22000мгц частоті, а через те що в мене Хайнікс типу воно прям гаряча.
У вас на скріні середня частота GPU 2213 МГц. Запустіть якусь важку гру і покажіть скрін з Adrenalin або з віджета Afterburner, яка там частота в грі. Ось я знайшов фотку ще з травня 25-го року. 3262 МГц при 340 W і андервольті в KCD 2, так це у мене сама жирна і розкачана версія 9070 XT. 3300 МГц максимум було при Power limit 110%.
спойлер
Зображення
Що, які 22000мгц? У вас на скріні 2736 МГц.
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Striker: 26.02.2026 09:34
Аціо: 26.02.2026 08:13Бо то мені не вірять, що вона працює на 3500мгц+, то не вірять що взагалі то і пам'ять в мене на 22000мгц частоті, а через те що в мене Хайнікс типу воно прям гаряча.
У вас на скріні середня частота GPU 2213 МГц. Запустіть якусь важку гру і покажіть скрін з Adrenalin або з віджета Afterburner, яка там частота в грі. Ось я знайшов фотку ще з травня 25-го року. 3262 МГц при 340 W і андервольті в KCD 2, так це у мене сама жирна і розкачана версія 9070 XT. 3300 МГц максимум було при Power limit 110%.
спойлер
Зображення
Що, які 22000мгц? У вас на скріні 2736 МГц.
Та у нього усі пости набір букв без сенсу та послідовності ,це спілкування з індійською версію чата гпт :D

Тому прости залиш це.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Yurius: 26.02.2026 09:44
Striker: 26.02.2026 09:34
У вас на скріні середня частота GPU 2213 МГц. Запустіть якусь важку гру і покажіть скрін з Adrenalin або з віджета Afterburner, яка там частота в грі. Ось я знайшов фотку ще з травня 25-го року. 3262 МГц при 340 W і андервольті в KCD 2, так це у мене сама жирна і розкачана версія 9070 XT. 3300 МГц максимум було при Power limit 110%.
спойлер
Зображення
Що, які 22000мгц? У вас на скріні 2736 МГц.
Та у нього усі пости набір букв без сенсу та послідовності ,це спілкування з індійською версію чата гпт :D

Тому прости залиш це.
О я знав що ви повернетесь взірець сучасності, ви пишіть більше,
бо ваші думки будуть на вагу золота, смарагд мислення сучасності!

Striker: 26.02.2026 09:34
Аціо: 26.02.2026 08:13Бо то мені не вірять, що вона працює на 3500мгц+, то не вірять що взагалі то і пам'ять в мене на 22000мгц частоті, а через те що в мене Хайнікс типу воно прям гаряча.
У вас на скріні середня частота GPU 2213 МГц. Запустіть якусь важку гру і покажіть скрін з Adrenalin або з віджета Afterburner, яка там частота в грі. Ось я знайшов фотку ще з травня 25-го року. 3262 МГц при 340 W і андервольті в KCD 2, так це у мене сама жирна і розкачана версія 9070 XT. 3300 МГц максимум було при Power limit 110%.
спойлер
Зображення
Що, які 22000мгц? У вас на скріні 2736 МГц.
З вашого твердження та питання виходить, що ви такий самий розумний, геніальний пан як і Yurius!
Як же мені пощастило, буду за вами обома записувати!
спойлер
А якщо без кривлянь - рівень обізнаності вами обома, дає зрозуміти що ви реально помились сайтом.
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Аціо: 26.02.2026 12:24З вашого твердження та питання виходить, що ви такий самий розумний, геніальний пан як і Yurius!
Я вам конструктивно відповів без всяких сміхуйочків. А ви мені що зараз виср#ли? Де скрін з частотою в іграх? Реально якийсь пустозвон.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Striker: 26.02.2026 12:34
Аціо: 26.02.2026 12:24З вашого твердження та питання виходить, що ви такий самий розумний, геніальний пан як і Yurius!
Я вам конструктивно відповів без всяких сміхуйочків. А ви мені що зараз виср#ли? Де скрін з частотою в іграх? Реально якийсь пустозвон.
Конструктивно? А чи ви не знаєте як показує GPU-Z частоту пам'яті?
Чи ОССТ що і де показує? Таке враження було що знущаєтесь.

Хотів записане відео залити CP77, ні не буду скріна вистачить з відрізку.
Від пустозвона ж ну і гаразд.
спойлер
Зображення
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

NST1983: 23.02.2026 16:15Дак що, я зі своїми PURE та Red Devil попав в просак?)
Результати неправильні.
Дивіться, тут можна знайти багато пар карт, серед яких одна надійниша в одного продавана й одночасно менш надійна в другого.
Кількість таких аномалій каже, що спиратись на таку статистику не можна.

Зображення
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Аціо
Тепер таких же 2 скріни з Adrenalin, якщо не важко. 1 скрін, як у мене, де всі температури і частоти, 2 скрін з андервольтом, розгоном пам'яті, power limit. Щось мені підказує, що там андервольт в саму підлогу вжатий, бо якась сильно завищена частота. І я так і не зрозумів, що ви мали на увазі "що взагалі то і пам'ять в мене на 22000мгц частоті", якщо у вас розігнана до 2705 МГц. Що таке 22000?
Відповісти