Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
zaqik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Душниличі

Сообщение

Хуникс никто себе даже в потребительском рынке не хотел, а и они туда же :lol:
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 13.01.2026 12:42
avuremybe: 13.01.2026 12:37Там мамкині інвестори до руля дорвались?
Вони всюди до руля дорвались. Зараз ВСІ, абсолютно ВСІ топ менеджери планують максимум до квартальної премії. :-/
Я працюю в міжнародній корпорації і можу сказати, що адеквати теж є.
Але так, їх на стільки мало, що вони губляться на фоні тисяч бездарів, які просто прийшли заробити "тут і зараз"...
Ответить