NVIDIA пропонує завантажити драйвер GeForce 591.74 WHQL з підтримкою DLSS 4.5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
MaxZema
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чорноморськ

Сообщение

не знаю. На моєму бомж пк з 3060ті уся різниця між 4.0 та 4.5 це більш викручена різкість на 4.5 і менше фпс :-/
Plush_Dragon
Member

Сообщение

Filabatya: 07.01.2026 11:03 Ви розказуєте про 2 і 3 серію і кидає відео з 5090 :facepalm:
Да без різниці яка там карта. Відео про те як змінився режим перфоманс та ультра перфоманс в новій версії. Тобто власникам 2060/3060 вже немає сенсу ставити на якість чи баланс. А значить вони отримають більше ФПС.
Ба більше скажу! Якщо пошукаєте на ютубі, то знайдете відео нового апскейлера з 240р в ремастері Облівіона, який вкрай погано оптимізований. І навіть з таким дивним апскейлом власники офісних ноутів з РТХ 3050 можуть комфортно грати, хоча це вже звісно крайній випадок.

Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:
MaxZema: 07.01.2026 21:45 не знаю. На моєму бомж пк з 3060ті уся різниця між 4.0 та 4.5 це більш викручена різкість на 4.5 і менше фпс :-/
Постав апскейл нижче, не на якість, а на баланс, або навіть на продуктивність.
Гостінг пропав, це я мінімум.
Serg IX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Це найбільший крок на рівні драйвера що памятаю. Супер, декілька ігр спробував , затримки взагалі стало не відчутно (на моніторингу біля 0,5мс) з генератором на 4х. і картинка чітка. Сталкер тепер єпік з длсс якість 220-250фпс в 2К на 5070
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

Darktide:
CNN - 253
4.0 - 230
4.5 - 213

Нормально так ріже фпс кожен технологічний крок :)
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Rhizone: 08.01.2026 00:40 Darktide:
CNN - 253
4.0 - 230
4.5 - 213

Нормально так ріже фпс кожен технологічний крок :)
З ТАА у нативі скільки?
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

man1242: 08.01.2026 00:46З ТАА у нативі скільки?
Мені таке навіть і не цікаво, бо ніколи натив не використовую.
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Rhizone: 08.01.2026 00:40 Darktide:
CNN - 253
4.0 - 230
4.5 - 213

Нормально так ріже фпс кожен технологічний крок :)
Размен количества на качество. Ф - философия ))
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

Натив без АА - 168
Натив ТАА - 158
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Rhizone: 08.01.2026 02:45 Натив без АА - 168
Натив ТАА - 158
Ну ось тобі 30% звісно якщо це в тебе пресет якість, бо в мене десь середньому з 4.5 22% виходить хоча з 4.0 27% було
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

4k перформенс + в усіх замірах фг
Ответить