Новости
Последние статьи и обзоры
NVIDIA пропонує завантажити драйвер GeForce 591.74 WHQL з підтримкою DLSS 4.5
-
MaxZema
Member
- Откуда: Чорноморськ
не знаю. На моєму бомж пк з 3060ті уся різниця між 4.0 та 4.5 це більш викручена різкість на 4.5 і менше фпс 
-
Plush_Dragon
Member
Да без різниці яка там карта. Відео про те як змінився режим перфоманс та ультра перфоманс в новій версії. Тобто власникам 2060/3060 вже немає сенсу ставити на якість чи баланс. А значить вони отримають більше ФПС.
Ба більше скажу! Якщо пошукаєте на ютубі, то знайдете відео нового апскейлера з 240р в ремастері Облівіона, який вкрай погано оптимізований. І навіть з таким дивним апскейлом власники офісних ноутів з РТХ 3050 можуть комфортно грати, хоча це вже звісно крайній випадок.
Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:
Постав апскейл нижче, не на якість, а на баланс, або навіть на продуктивність.MaxZema: ↑ 07.01.2026 21:45 не знаю. На моєму бомж пк з 3060ті уся різниця між 4.0 та 4.5 це більш викручена різкість на 4.5 і менше фпс![]()
Гостінг пропав, це я мінімум.
-
Serg IX
Member
Це найбільший крок на рівні драйвера що памятаю. Супер, декілька ігр спробував , затримки взагалі стало не відчутно (на моніторингу біля 0,5мс) з генератором на 4х. і картинка чітка. Сталкер тепер єпік з длсс якість 220-250фпс в 2К на 5070
-
Rhizone
Member
- Откуда: Житомир
Darktide:
CNN - 253
4.0 - 230
4.5 - 213
Нормально так ріже фпс кожен технологічний крок
CNN - 253
4.0 - 230
4.5 - 213
Нормально так ріже фпс кожен технологічний крок
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
З ТАА у нативі скільки?Rhizone: ↑ 08.01.2026 00:40 Darktide:
CNN - 253
4.0 - 230
4.5 - 213
Нормально так ріже фпс кожен технологічний крок![]()
-
Rhizone
Member
- Откуда: Житомир
Мені таке навіть і не цікаво, бо ніколи натив не використовую.man1242: ↑ 08.01.2026 00:46З ТАА у нативі скільки?
-
vmsolver
Member
Размен количества на качество. Ф - философия ))Rhizone: ↑ 08.01.2026 00:40 Darktide:
CNN - 253
4.0 - 230
4.5 - 213
Нормально так ріже фпс кожен технологічний крок![]()
-
Rhizone
Member
- Откуда: Житомир
Натив без АА - 168
Натив ТАА - 158
Натив ТАА - 158
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Ну ось тобі 30% звісно якщо це в тебе пресет якість, бо в мене десь середньому з 4.5 22% виходить хоча з 4.0 27% було
-
Rhizone
Member
- Откуда: Житомир
4k перформенс + в усіх замірах фг