AMD прокоментувала проблему вигоряння процесорів Ryzen 7000X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Короче ниче нового, спасибо амуде комьюнити за бета тест, куплю 8000 с кешем потом, пока 5600х рузена хватает.
спойлер
_nevermind: 06.01.2023 12:04 Чето опять какой-то бета тест, помню заваливали слухами, что усё обкатают и разгон будет, и кеш на все чиплеты.

Подожду 8000 с кешем.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 26.04.2023 13:01Я вільна людина, і роблю те що мені потрібно, а такиать мене носом, що я ролік русні скинув, не потрібно.
Я теж вільна людина і я БУДУ тикати носом КОЖНОГО, чиї дії прямо чи дотично несуть загрозу мені, моїм близьким та співгромадянам.
Timedemo: 26.04.2023 13:01в мене немає можливості дивитись у кожного коріння
Все дуже просто - не дивився російського і більшість "коріння" відпаде.
Timedemo: 26.04.2023 13:01це профільний форум, а не політичний, щоб мозги друг друг виносити
My brother in Christ, тут "мозок виносять" один одному і без політики.
Timedemo: 26.04.2023 13:01Від того що я якогось вікофа тут показав, не стало ні холодно ні спикотно.
А якщо сто разів показав? А якщо сто таких самих ще по сто разів показали?
Ти буквально заносиш лишню валюту на болота.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

_nevermind: 26.04.2023 13:06
Подожду 8000 с кешем.
ну вроді як на 5800 тестували, а потім на 7000 не вийшло, ви вважаєте що на 8000 не зможуть тестувати якщо захотять?
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Megaclite: 26.04.2023 12:14 У дербауера 7900x так же згорів але платі x670 Master
+1, так скоро і десяток випадків наберемо :beer:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Spiryt: 26.04.2023 12:30Можно просто предоставить подтверждение своих слов про сотни случаев и закрыть спор. А то время на споры есть, а время на пруфы нет
Давайте з вами разом по складах прочитаємо назву новини, під якою ви пишете:

AMD прокоментувала проблему вигоряння процесорів Ryzen 7000X3D

Відправлено через 4 хвилини 7 секунд:
Yalg: 26.04.2023 12:59Собственно ничего нового, ещё в прошлый раз АМД извонялась из-за того что у нее нет контроля качества.
Вот оно очередное продолжение.

Кто не помнит прошлый случай - охлады видюх всего 4 месяца назад.

И точно так же профи нашел причину раньше и надёжнее всей корпорации АМД.
Може, вам перекласти, бо ви неправильно зрозуміли текст, що цитуєте? Ось цей фрагмент конкретно:
It is due to the EXPO parameters that AMD specifies.
Asus and Gigabyte have implemented these 1:1 without paying attention to the new X3d CCD.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Васильович: 26.04.2023 13:07 А якщо сто разів показав? А якщо сто таких самих ще по сто разів показали?
Ти буквально заносиш лишню валюту на болота.[/off]
у вас від іронії в колінах не стріляє? ви самі все повторюєте і повторюєте про нього) одного разу сказати досить
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Эпоха оверклокерства давно подошла к концу, сайт можно переименовывать на андервольтс, разгонять разогнанное вусмерть с завода чревато последствиями
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Васильович: 26.04.2023 13:07
Timedemo: 26.04.2023 13:01Я вільна людина, і роблю те що мені потрібно, а такиать мене носом, що я ролік русні скинув, не потрібно.
Я теж вільна людина і я БУДУ тикати носом КОЖНОГО, чиї дії прямо чи дотично несуть загрозу мені, моїм близьким та співгромадянам.
Timedemo: 26.04.2023 13:01в мене немає можливості дивитись у кожного коріння
Все дуже просто - не дивився російського і більшість "коріння" відпаде.
Timedemo: 26.04.2023 13:01це профільний форум, а не політичний, щоб мозги друг друг виносити
My brother in Christ, тут "мозок виносять" один одному і без політики.
Timedemo: 26.04.2023 13:01Від того що я якогось вікофа тут показав, не стало ні холодно ні спикотно.
А якщо сто разів показав? А якщо сто таких самих ще по сто разів показали?
Ти буквально заносиш лишню валюту на болота.
Лікуйся
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 26.04.2023 13:17у вас від іронії в колінах не стріляє? ви самі все повторюєте і повторюєте про нього) одного разу сказати досить
"В цей спосіб вже загітував я чимало неофітів!" © ЛП
:D


Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
Адекватний і конструктивний коментар сорокалітнього дядька :up:
спойлер
:facepalm:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Васильович: 26.04.2023 13:21
Paradox1306: 26.04.2023 13:17у вас від іронії в колінах не стріляє? ви самі все повторюєте і повторюєте про нього) одного разу сказати досить
"В цей спосіб вже загітував я чимало неофітів!" © ЛП
:D


Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
Адекватний і конструктивний коментар сорокалітнього дядька :up:
спойлер
:facepalm:
Ок
IronAngel72
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Потоків побільше, напруги поменше!
Palmond
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 26.04.2023 12:58
Palmond: 26.04.2023 12:52
Логически - если б производитель выпускал " проблему", то её б никто и не брал, не один производитель не посоветует включать pbo или tvb на боксовом кулере так как с отключенным термодатчиком или защитой по току получите блинчик из кремния, алюминия и текстолита :)
Боксовый кулер это "комплект" для обеспечения базовых возможностей, как например для "офисных" моделей сгодится.
Вы же не будете брать условный 12600-700к и пользоватся боксовым кулером?
Ведь тогда для вас это реально станет проблемой :gigi:
как и прижимная планка подразумевая улучшение эффективности всей системы. ты не подумай, я не ввосторге косяков интела, и не фан тех или иных. но когда горит мать и проц, и потом пойди кому чего расскажи по гарантии, ну такая себе история. купил проц в одном магазе, мать в другом магазе. куда идти?
Я ж не с претензиями, тут вопрос простой, если проблема решится обновлением материнской платы то понятно чей косяк, если придется выпускать новые ревизии цпу - извиняюсь за шутку (с предохранителями и узо на термодатчике) то тут косяк с процессорами, хотя к п.о expo тоже есть вопросы и в таком случае кто-то из разрабов "получит по шапке" :D
Tyler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вчора зайшов чекнути що там по оновленням біоса під мою В550 і зі здивуванням помітив, що Giga прибрала дві останні версії мікрокоду. залишивши передостанню. В останніх було підмічено оптимізовану роботу 5800X3D. Якось все дуже цікаво вписується в події) ну і той самий der8auer цікаве відео випустив і розповів деякі речі про цю проблему, і що це не тільки Асуса стосується і навіть не тільки X3D, а й звичайних 7000х процесорів
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Conqistador: 26.04.2023 13:17 Эпоха оверклокерства давно подошла к концу, сайт можно переименовывать на андервольтс, разгонять разогнанное вусмерть с завода чревато последствиями
Давно уже, с выходом 3000 линейки уже ясно было на все 101% что гнать тупо нечего. А то что гнать можно для этого надо воду купить за 100 баксов что равняется покупки камня тира получше :shuffle: 3600 с частотами повыше но с хорошей башней или покупка 3700 но на что то дешовом и с зарезаным теплопакетом. Что же выбрать если прайс +/- тот же :laugh:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Donate: 26.04.2023 13:57
Conqistador: 26.04.2023 13:17 Эпоха оверклокерства давно подошла к концу, сайт можно переименовывать на андервольтс, разгонять разогнанное вусмерть с завода чревато последствиями
Давно уже, с выходом 3000 линейки уже ясно было на все 101% что гнать тупо нечего. А то что гнать можно для этого надо воду купить за 100 баксов что равняется покупки камня тира получше :shuffle: 3600 с частотами повыше но с хорошей башней или покупка 3700 но на что то дешовом и с зарезаным теплопакетом. Что же выбрать если прайс +/- тот же :laugh:
Так вода за 100$ мала б пережити не один проц. Відповідно і її вартість треба розкидати по кількох процах
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Palmond: 26.04.2023 13:49
Timedemo: 26.04.2023 12:58

как и прижимная планка подразумевая улучшение эффективности всей системы. ты не подумай, я не ввосторге косяков интела, и не фан тех или иных. но когда горит мать и проц, и потом пойди кому чего расскажи по гарантии, ну такая себе история. купил проц в одном магазе, мать в другом магазе. куда идти?
Я ж не с претензиями, тут вопрос простой, если проблема решится обновлением материнской платы то понятно чей косяк, если придется выпускать новые ревизии цпу - извиняюсь за шутку (с предохранителями и узо на термодатчике) то тут косяк с процессорами, хотя к п.о expo тоже есть вопросы и в таком случае кто-то из разрабов "получит по шапке" :D
:beer:
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кароче, краще Zen4 не купляти :D
Зображення
Ratatoskr
Junior

Повідомлення

Megaclite: 26.04.2023 14:19 Кароче, краще Zen4 не купляти :D
спойлер
Зображення
Мулький пост. :up:

Насправді не до жартів, от хлопак думав собі так: "та пофіг, куплю, складу і одразу на старті напругу на СоК зменшу, а сам ЦП курвою на -30 задавлю і все буде добре". А ні, а дзуськи.
Востаннє редагувалось 26.04.2023 15:10 користувачем Ratatoskr, всього редагувалось 1 раз.
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Megaclite: 26.04.2023 14:19 Кароче, краще Zen4 не купляти :D
Зображення
Купувати можна і треба. Якщо хвилюєтесь, використовуйте пам'ять 5200 Mt/s. А ось від EXPO/XMP я б точно тимчасово відмовився на пару місяців до виходу патчу, або ж вручну проставив для них понижену напругу. P.S. Ніхто ж не відмовився від 12 pin NVIDIA і не викинув свої 4090, 4080. P.P.S. Якщо одразу вздувся, то це типово гарантійний брак. Зараз 98% користувачів можуть написати, що у них немає жодних проблем з Zen. А кому не щастить, є гарантія.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Megaclite: 26.04.2023 14:19 Кароче, краще Zen4 не купляти :D
З X3D точно треба пригальмувати. Звичайні ж проци вже немало часу на ринку, і щось до цього місяця такого гвалту в інеті не стояло.
Тут же теж треба згадати, що "процесор для ентузіастів" зазвичай передбачає і налаштування від цього "ентузіаста", яким зараз став ледь не кожен. І раніше оверклокінгом займалися люди з непоганими знаннями, а зараз EXPO вмикаєш і вже "ентузіаст", а ще якщо і про PBO щось чув...

А так, навіть добре, що ситуація змусить уважніше глянути на напруги пам'яті, тож цінність матимуть вдалі варіанти чіпів, що вміють в нормальну частоту з низькою напругою. А то зараз кожен з "виробників" наклейок на планках пам'яті переважно додає напруги для переносу товару в більш дорогий сегмент, щоб показати вищу частоту в режимі EXPO.
Відповісти