Новости
Последние статьи и обзоры
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
ronemun
Advanced Member
ShaggY
на який клієнт 8102 прийшла (6,34 чи 7-й, який лінукс - образ з linuxforge чи свій ставив і який)
Добавлено через 18 минут 58 секунд:
в даний момент (16:00) у 7 клієнті на client-type=advanced ідуть нові задачі 7029-7038 (базова ставка 1804).
ППД у них низький - у 1,5 рази меньше ніж у 7000-7028 задач.
наприклад задача 7038 на core 2600k@4700 дає всього 28500 очок (крок - 8хв38с)
ці задачі йдуть тільки на client-type=advanced
на bigadv i bigbeta ідуть 7000-7028.
на який клієнт 8102 прийшла (6,34 чи 7-й, який лінукс - образ з linuxforge чи свій ставив і який)
Добавлено через 18 минут 58 секунд:
в даний момент (16:00) у 7 клієнті на client-type=advanced ідуть нові задачі 7029-7038 (базова ставка 1804).
ППД у них низький - у 1,5 рази меньше ніж у 7000-7028 задач.
наприклад задача 7038 на core 2600k@4700 дає всього 28500 очок (крок - 8хв38с)
ці задачі йдуть тільки на client-type=advanced
на bigadv i bigbeta ідуть 7000-7028.
Последний раз редактировалось ronemun 16.08.2012 16:21, всего редактировалось 1 раз.
-
ShaggY
Member
- Откуда: Киев
ronemun
6,34, лінукс - юбунту 10.
7-й клієнт не можу запустити в віртуалці нажаль..
6,34, лінукс - юбунту 10.
7-й клієнт не можу запустити в віртуалці нажаль..
-
ronemun
Advanced Member
якщо можеш, будь-ласка, перевір, чи зараз 8102 не йдуть? перед тим збережи оригінальний client.cfg, а потім зміни імя юзера на будь-що, а0 наприкад, і стри паскей. якщо 8102 зразу не прийде, повтори ще раз, перед тим стерши work, queue.dat. Також, для надійності, бажано імя юзера кожен раз змінювати, наприклад, а0, а1 і т.д.
Я в себе на образі з linuxfore перевіряв тільки-що - йдуть тільки 8101
Я в себе на образі з linuxfore перевіряв тільки-що - йдуть тільки 8101
-
ShaggY
Member
- Откуда: Киев
Нє зараз вже працюю до 6-ї, так шо тільки пізніше.
ну мені порахувати що 8101, що 8102 толку немає
ну мені порахувати що 8101, що 8102 толку немає
-
ronemun
Advanced Member
я прошу тільки перевірити чи 8102 приходить, нічого не рахувати.
-
ShaggY
Member
- Откуда: Киев
та то зрозуміло
як буду вдома 
-
ShaggY
Member
- Откуда: Киев
Попробовал, ни ничью ни вечером, ни утром, только 8101...
На выходные прямо с работы валю с города, так что не буду дома компу мешать считать
Жаль только не могу на работе подключить считалку... столько кор ту квадов простаивает
)))))))) и новехонькие пришли кор и5
а еще есть сервера на которых все работает, ксеончики 6-ти.... что то я размечтался

На выходные прямо с работы валю с города, так что не буду дома компу мешать считать
Жаль только не могу на работе подключить считалку... столько кор ту квадов простаивает
-
ronemun
Advanced Member
Шаженла
а що пише в журналі після завершення обрахунку - сервер недоступний, чи відправка збилась чи ще щось.
ShaggY
дякую за перевірку
щодо робочих компів - домовся з адміном
, скажеш, що працює на найнижчому пріоритеті, тому жодних затримок в роботі інших прог нема, памяті практично не займає, працює автономно (як служба), а головне, дозволяє визначити нестабільність системи. Ну і користь і для людей, і для себе (команди)
Добавлено через 9 минут 43 секунды:
-stan- 1.500.000
а що пише в журналі після завершення обрахунку - сервер недоступний, чи відправка збилась чи ще щось.
ShaggY
дякую за перевірку
щодо робочих компів - домовся з адміном
Добавлено через 9 минут 43 секунды:
-stan- 1.500.000
-
ShaggY
Member
- Откуда: Киев
ronemun
це банк
поставити я можу доступ тре в нет, шоб завдання качались...... в мене то є, але для прог не для всіх..
це банк
-
ronemun
Advanced Member
так проксі постав на свій комп, або інший, захищений. Порт для фолдингу відкритий, а більше і не тре. Але, звичайно, адміни мають бути в курсі.
Клієнт може працювати через проксі - в настройках вписується.
Добавлено через 3 часа 27 минут 33 секунды:
pushyk ожив
Клієнт може працювати через проксі - в настройках вписується.
Добавлено через 3 часа 27 минут 33 секунды:
pushyk ожив
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
ronemun
Я пока приостановлю фолдинг, переустановлю операционку, наиграюсь и вернусь
Подключение к серверу, и всё. Больше никакой активности. Раньше таких глюков не было, странно.а що пише в журналі після завершення обрахунку - сервер недоступний, чи відправка збилась чи ще щось.
Я пока приостановлю фолдинг, переустановлю операционку, наиграюсь и вернусь
-
colapc
Member
- Откуда: Мариуполь
На GPU клиенте сейчас идут 8018, на профильном видео. выдаёт PPD- 14,5к. 
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
colapc
Нормально. У меня где то 18-19 KPPD
Нормально. У меня где то 18-19 KPPD
-
ronemun
Advanced Member
8102 пішли на звичайному образі з Linuxforge. Умови звичайні для БЖ.
зловив з 2 разу.
Добавлено через 2 минуты 58 секунд:
SergeyR 2.500 WU
напевно БЖ більша половина
Добавлено через 3 минуты 6 секунд:
Romanovfastov 4,444 WU

Добавлено через 50 минут 28 секунд:
з 8102 облом вийшов - крок 36,0 хв, а тре 34,5.
Виходить 2600k@4,7 у віртуалці замало, тре 4,9 мінімум, а з врахуванням часу прийому-відправки - 5,0 і нічого не робити. Зате, якщо встигнути то ППД=85тис
правда, у мене є підозра на кривий розгін - з часом швидкість падає на 5%, певно термопакет обмежений чи обмеження по струму.
зловив з 2 разу.
Добавлено через 2 минуты 58 секунд:
SergeyR 2.500 WU
напевно БЖ більша половина
Добавлено через 3 минуты 6 секунд:
Romanovfastov 4,444 WU
Добавлено через 50 минут 28 секунд:
з 8102 облом вийшов - крок 36,0 хв, а тре 34,5.
Виходить 2600k@4,7 у віртуалці замало, тре 4,9 мінімум, а з врахуванням часу прийому-відправки - 5,0 і нічого не робити. Зате, якщо встигнути то ППД=85тис
правда, у мене є підозра на кривий розгін - з часом швидкість падає на 5%, певно термопакет обмежений чи обмеження по струму.
-
omega.zp
Member
- Откуда: Toronto
ronemun
Все верно:)
2600к 5.0 под водой на 8102 дает 87кппд
пару дней назад наткнулся на стат с забугорного форума.
Все верно:)
2600к 5.0 под водой на 8102 дает 87кппд
пару дней назад наткнулся на стат с забугорного форума.
-
ronemun
Advanced Member
певно там теж під віртуалкою рахували.
Я вирахував тривалість перших 26 кроків задачі 8102, і виявив, що мінімальний 34,4 хв (а тре 34,5). Решту кроків (більшість) були довші на 4-5%, деякі (4 шт) на 11-12%, в середньому 5,5%
Виходить, якби всі кроки були як мінімальний, то 4700МГц хватило б.
Очевидно, відхилення росте при рості температури, тому що вночі (без кондиціонера) було відхилення 5%, в день (без кондиціонера) - виросло до 9-11-12% (лінійно), а відразу після включення кондиціонера - впало до 0%. Але максимальна температура ядер не перевищувала 85 град. Чому ж тоді йде тротлінг?
Я вирахував тривалість перших 26 кроків задачі 8102, і виявив, що мінімальний 34,4 хв (а тре 34,5). Решту кроків (більшість) були довші на 4-5%, деякі (4 шт) на 11-12%, в середньому 5,5%
Виходить, якби всі кроки були як мінімальний, то 4700МГц хватило б.
Очевидно, відхилення росте при рості температури, тому що вночі (без кондиціонера) було відхилення 5%, в день (без кондиціонера) - виросло до 9-11-12% (лінійно), а відразу після включення кондиціонера - впало до 0%. Але максимальна температура ядер не перевищувала 85 град. Чому ж тоді йде тротлінг?
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
ronemun
Возможно процессор начинает работать с ошибками. И за этого срабатывает ECC и снижается производительность. Но это предположение, или как уже было сказано перегрев питания.Чому ж тоді йде тротлінг?
-
ronemun
Advanced Member
- Возможно процессор начинает работать с ошибками
- тут ECC не поможе, він швидко в ребут би пішов
-..перегрев питания
- тут ти правий, радіатори на живленні - палець більше 3 сек не втримаєш. Також, при включеному кондиціонері провали частоти зникають.
Ще одна фігня вискочила.
Перед перезавантаженням компа, виключив віртуалку - просто виключив, без попередньої зупинки розрахунків. Я так завжди робив. В мене у віртуалці виставлено при виключенні не зберігати стан системи зі створенням дампу памяті - це щоб дамп не пошкодився при кривому зберіганні (є такий шанс, якщо дамп великий). Ну а після перезавантаження, включив віртуалку, запустив клієнт, він файл результатів перевірив, все зійшлося, а далі сказав UNSTABLE_MACHINE, CoreStatus = 7A (122), і, головне, дані обрахунків стер.
CoreStatus = 7A (122) виникає при раптовому переключенні живлення, або інших збоях в розрахунках.
Тепер не розберу - чи то проц нестабільний, чи дійсно віртуалка криво виключилась. Чому ж тоді раніше все ОК було.
А у вас як при раптовому виключенні (перезавантаженнях і т.п.)? Як боритесь з цим.
Добавлено через 22 минуты 4 секунды:
приведу дані з журналу, може хто підкаже як розшифрувати
[15:52:09] Using Gromacs checkpoints
[15:52:12] Mapping NT from 8 to 8
[15:52:12] mdrun returned 255
[15:52:12] Going to send back what have done -- stepsTotalG=0
[15:52:12] Work fraction=0.0000 steps=0.
[15:52:16] logfile size=71120 infoLength=71120 edr=25 trr=1
[15:52:16] logfile size: 71120 info=71120 bed=25 hdr=1
[15:52:16] - Writing 71658 bytes of core data to disk...
[15:52:16] Done: 71146 -> 10069 (compressed to 14.1 percent)
[15:52:16] ... Done.
[15:54:04]
[15:54:04] Folding@home Core Shutdown: UNSTABLE_MACHINE
[15:54:04] CoreStatus = 7A (122)
підозра на bad у стрічці
[15:52:16] logfile size: 71120 info=71120 bed=25 hdr=1
згідно http://distributed.ru/forum/?t=1067&pos ... 217.172317" target="_blank
означає перерозгін, хоча я схиляюсь до думки про помилку виключення - номер помилки 7А це вказує.
- тут ECC не поможе, він швидко в ребут би пішов
-..перегрев питания
- тут ти правий, радіатори на живленні - палець більше 3 сек не втримаєш. Також, при включеному кондиціонері провали частоти зникають.
Ще одна фігня вискочила.
Перед перезавантаженням компа, виключив віртуалку - просто виключив, без попередньої зупинки розрахунків. Я так завжди робив. В мене у віртуалці виставлено при виключенні не зберігати стан системи зі створенням дампу памяті - це щоб дамп не пошкодився при кривому зберіганні (є такий шанс, якщо дамп великий). Ну а після перезавантаження, включив віртуалку, запустив клієнт, він файл результатів перевірив, все зійшлося, а далі сказав UNSTABLE_MACHINE, CoreStatus = 7A (122), і, головне, дані обрахунків стер.
CoreStatus = 7A (122) виникає при раптовому переключенні живлення, або інших збоях в розрахунках.
Тепер не розберу - чи то проц нестабільний, чи дійсно віртуалка криво виключилась. Чому ж тоді раніше все ОК було.
А у вас як при раптовому виключенні (перезавантаженнях і т.п.)? Як боритесь з цим.
Добавлено через 22 минуты 4 секунды:
приведу дані з журналу, може хто підкаже як розшифрувати
[15:52:09] Using Gromacs checkpoints
[15:52:12] Mapping NT from 8 to 8
[15:52:12] mdrun returned 255
[15:52:12] Going to send back what have done -- stepsTotalG=0
[15:52:12] Work fraction=0.0000 steps=0.
[15:52:16] logfile size=71120 infoLength=71120 edr=25 trr=1
[15:52:16] logfile size: 71120 info=71120 bed=25 hdr=1
[15:52:16] - Writing 71658 bytes of core data to disk...
[15:52:16] Done: 71146 -> 10069 (compressed to 14.1 percent)
[15:52:16] ... Done.
[15:54:04]
[15:54:04] Folding@home Core Shutdown: UNSTABLE_MACHINE
[15:54:04] CoreStatus = 7A (122)
підозра на bad у стрічці
[15:52:16] logfile size: 71120 info=71120 bed=25 hdr=1
згідно http://distributed.ru/forum/?t=1067&pos ... 217.172317" target="_blank
означає перерозгін, хоча я схиляюсь до думки про помилку виключення - номер помилки 7А це вказує.
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
ronemun
У меня подобное было. Но условием появления данной ошибки было включение и выключение несколько раз подряд через CTRL+C. При запуске происходила ошибка, и стиралось задание. Код не помню, но нечто подобное.
У меня подобное было. Но условием появления данной ошибки было включение и выключение несколько раз подряд через CTRL+C. При запуске происходила ошибка, и стиралось задание. Код не помню, но нечто подобное.
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
Еееее, прошел игру. Теперь возвращаюсь 