Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
di2di
Member
- Звідки: DNK
я выпал - в комнате с кондейкой ремонт... в работе только файлопомойка с 2105.
-
ronemun
Advanced Member
Терміново, будь-ласка
знову появились 12 ядерні Оптерони по 100 дол.
Хто знає, чому вони такі дешеві? Варто брати?.
знову появились 12 ядерні Оптерони по 100 дол.
Хто знає, чому вони такі дешеві? Варто брати?.
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
А они Б/У? И платформа какая?
А они Б/У? И платформа какая?
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Шаженла
http://hotline.ua/computer/processory/32130/" target="_blank
http://hotline.ua/computer/processory/32130/" target="_blank
-
ronemun
Advanced Member
4 таких проца дають 350 тис ППД
але материнка 1000 баксів
І ще питання
Хто замітив у себе, що у 4 (і більше) ядерних проців 7-й smp-клієнт автоматом виставляє не вірну кількість потоків, а саме 3. Не знаю, чи номер задачі (10090) має до цього відношення.
але материнка 1000 баксів
І ще питання
Хто замітив у себе, що у 4 (і більше) ядерних проців 7-й smp-клієнт автоматом виставляє не вірну кількість потоків, а саме 3. Не знаю, чи номер задачі (10090) має до цього відношення.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
ronemun
нa ebay дешевле
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... Socket+G34" target="_blank
в барахолке продают но цена...
viewtopic.php?f=26&t=60355" target="_blank
В России выбор хорош
http://www.shopmania.ru/matierinskiie-p ... et-2769823" target="_blank
нa ebay дешевле
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... Socket+G34" target="_blank
в барахолке продают но цена...
viewtopic.php?f=26&t=60355" target="_blank
В России выбор хорош
http://www.shopmania.ru/matierinskiie-p ... et-2769823" target="_blank
-
ronemun
Advanced Member
в барахолці 15000грн тис за 2 сокета і проци. Самі проци сумарно дають на 1,77раза меншу потужність ніж 4 Оптерона 6212, які вкупі коштують 380 дол. Виходить 2 сокетна б/у материнка за 1500 у.о
на ебей 4-сокетна мама G34 800-900 уо, в Росії - 1000.
на ебей 4-сокетна мама G34 800-900 уо, в Росії - 1000.
Востаннє редагувалось 28.07.2012 14:36 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
ет,случано,не она?
http://www.ebay.com/itm/100798-Super-Mi ... 021wt_1154" target="_blank
http://www.ebay.com/itm/100798-Super-Mi ... 021wt_1154" target="_blank
-
ronemun
Advanced Member
так, типу цієї. Таких багато є. але доставка дорога - вага і розміри великі, а також мито буде - ціна товару вище неоподатковуваної маржі
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
ronemun
а не легче 2 двух сокетные взять,по цене почти одинаково
а не легче 2 двух сокетные взять,по цене почти одинаково
-
ronemun
Advanced Member
блін, облом, я сплутав проци 6212 (8 ядер) і 6238 (12 ядер)
а все через невірно вказаний параметр у прайсі, в якому раніше на тому ж місці був саме 6238
у прайсі було 6212 (12ядер)
вибачаюсь за плутанину
Добавлено через 4 минуты 35 секунд:
Lucky0 300 WU
Добавлено через 7 минут 56 секунд:
очки ростуть не пропорційно потужності системи, а в степені 1.5
це значить що одна 4 процесорна система дасть у 1,41 раза більше очок ніж дві двопроцесорних (процесори однакові)
це все через те що фолдинг клієнт працює тільки на системах NUMA-архітектури, тобто коли всі проци працюють як один. Нажаль, просте кластерне обєднання декількох систем не працює, хоча певні успішні спроби були, але чомусь до поширення не дійшло.
а все через невірно вказаний параметр у прайсі, в якому раніше на тому ж місці був саме 6238
у прайсі було 6212 (12ядер)
вибачаюсь за плутанину
Добавлено через 4 минуты 35 секунд:
Lucky0 300 WU
Добавлено через 7 минут 56 секунд:
ні звичайно, і не бажаноprosha_evolist:ronemun
а не легче 2 двух сокетные взять,по цене почти одинаково
очки ростуть не пропорційно потужності системи, а в степені 1.5
це значить що одна 4 процесорна система дасть у 1,41 раза більше очок ніж дві двопроцесорних (процесори однакові)
це все через те що фолдинг клієнт працює тільки на системах NUMA-архітектури, тобто коли всі проци працюють як один. Нажаль, просте кластерне обєднання декількох систем не працює, хоча певні успішні спроби були, але чомусь до поширення не дійшло.
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Ну ничего. Время бежит может когда то сервер соберём.... 
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Шаженла
ага)
мне вот интересно скоко выдаст два http://hard.rozetka.com.ua/intel_xeon_e ... 0/p202684/" target="_blank и http://hard.rozetka.com.ua/asus_z9pe_d8_ws/p200624/" target="_blank
туда бы еще и Quadro
ага)
мне вот интересно скоко выдаст два http://hard.rozetka.com.ua/intel_xeon_e ... 0/p202684/" target="_blank и http://hard.rozetka.com.ua/asus_z9pe_d8_ws/p200624/" target="_blank
туда бы еще и Quadro
-
ronemun
Advanced Member
2x(8*2.00)=32 - це 2 8-ядер. ксеона на частоті 2.00 ГГц. Ціна (з платою) = 2*1200+600=3000 уо
1x(6*4.75)=27 - це 1 6-ядер Core 3930K на 4,75 ГГц. Ціна (з платою) = 580+260=840уо
дорожче в 3 рази, а різниця в ППД 1,3 рази =(32/27)в степ.1,5
Добавлено через 7 минут 52 секунды:
недавно один тайванець продавав за 2500 уо 4 сокета мамку g34 і 4 проца 12 ядерних небульдозера, з кулерами, і блоками живлення - все готово, тільки запускай фолдинг. Так ця система давала >500 тис очок в добу, тоді як 6-ядерний Core 3930K дасть максимум 140 тис, 2 Xeona@2.0 = 180 тис
1x(6*4.75)=27 - це 1 6-ядер Core 3930K на 4,75 ГГц. Ціна (з платою) = 580+260=840уо
дорожче в 3 рази, а різниця в ППД 1,3 рази =(32/27)в степ.1,5
Добавлено через 7 минут 52 секунды:
недавно один тайванець продавав за 2500 уо 4 сокета мамку g34 і 4 проца 12 ядерних небульдозера, з кулерами, і блоками живлення - все готово, тільки запускай фолдинг. Так ця система давала >500 тис очок в добу, тоді як 6-ядерний Core 3930K дасть максимум 140 тис, 2 Xeona@2.0 = 180 тис
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Ну очень уж жарко стало.. пришлось выключить.
Хотя я нашел ключик, как получать только одни 6901
Хотя я нашел ключик, как получать только одни 6901
-
ronemun
Advanced Member
признавайся 
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Как показала последняя неделя или почти полторы, то идут одни 6901 
Собсно в скрипте так и стоит 12 потоков, но вот настройки по памяти и типу клиента.
[settings]
username=
team=156571
passkey=
asknet=no
machineid=1
bigpackets=big
local=36
[http]
active=no
host=localhost
port=8080
[core]
priority=0
disableassembly=no
checkpoint=3
ignoredeadlines=no
nocpulock=0
addr=
[clienttype]
memory=3072
type=3
Я просто пропорционально уменьшал колличество отображаемой ОЗУ, и вуаля, получилось получать только мелкие задания - 6901
Собсно в скрипте так и стоит 12 потоков, но вот настройки по памяти и типу клиента.
[settings]
username=
team=156571
passkey=
asknet=no
machineid=1
bigpackets=big
local=36
[http]
active=no
host=localhost
port=8080
[core]
priority=0
disableassembly=no
checkpoint=3
ignoredeadlines=no
nocpulock=0
addr=
[clienttype]
memory=3072
type=3
Я просто пропорционально уменьшал колличество отображаемой ОЗУ, и вуаля, получилось получать только мелкие задания - 6901
-
ronemun
Advanced Member
що до розміру памяті, то раніше я вже писав, що для bigadv мінімальний обєм має бути 2800. В мене так весь час і встановлено, але це не впливало на вибір саме 6901 - ішли всі підряд 690х. Певно зараз щось змінилось і може якраз це стане правилом.
Я останнім часом перейшов на обрахунок виключно 10090 задач - ідуть валом, якщо фільтрувати 7083, 8049, і інше барахло. 10090 дають на 20% більше очок ніж 6901.
SergeyR 42.000.000
Я останнім часом перейшов на обрахунок виключно 10090 задач - ідуть валом, якщо фільтрувати 7083, 8049, і інше барахло. 10090 дають на 20% більше очок ніж 6901.
SergeyR 42.000.000
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
139 место, деградируем однако 
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Шаженла
мои 200-500 в день погоды не сделают,да и ща я на збт по wowp....
мои 200-500 в день погоды не сделают,да и ща я на збт по wowp....