Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

я выпал - в комнате с кондейкой ремонт... в работе только файлопомойка с 2105.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Терміново, будь-ласка :teacher:
знову появились 12 ядерні Оптерони по 100 дол.
Хто знає, чому вони такі дешеві? Варто брати?. :think:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
А они Б/У? И платформа какая?
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
http://hotline.ua/computer/processory/32130/" target="_blank
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

4 таких проца дають 350 тис ППД :-P
але материнка 1000 баксів :horror:

І ще питання
Хто замітив у себе, що у 4 (і більше) ядерних проців 7-й smp-клієнт автоматом виставляє не вірну кількість потоків, а саме 3. Не знаю, чи номер задачі (10090) має до цього відношення.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ronemun
нa ebay дешевле
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... Socket+G34" target="_blank
в барахолке продают но цена...
viewtopic.php?f=26&t=60355" target="_blank

В России выбор хорош
http://www.shopmania.ru/matierinskiie-p ... et-2769823" target="_blank
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

в барахолці 15000грн тис за 2 сокета і проци. Самі проци сумарно дають на 1,77раза меншу потужність ніж 4 Оптерона 6212, які вкупі коштують 380 дол. Виходить 2 сокетна б/у материнка за 1500 у.о

на ебей 4-сокетна мама G34 800-900 уо, в Росії - 1000.
Востаннє редагувалось 28.07.2012 14:36 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ет,случано,не она?
http://www.ebay.com/itm/100798-Super-Mi ... 021wt_1154" target="_blank
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

так, типу цієї. Таких багато є. але доставка дорога - вага і розміри великі, а також мито буде - ціна товару вище неоподатковуваної маржі
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ronemun
а не легче 2 двух сокетные взять,по цене почти одинаково
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

блін, облом, я сплутав проци 6212 (8 ядер) і 6238 (12 ядер) :facepalm:
а все через невірно вказаний параметр у прайсі, в якому раніше на тому ж місці був саме 6238
у прайсі було 6212 (12ядер)
вибачаюсь за плутанину :weep:

Добавлено через 4 минуты 35 секунд:
Lucky0 300 WU :super:

Добавлено через 7 минут 56 секунд:
prosha_evolist:ronemun
а не легче 2 двух сокетные взять,по цене почти одинаково
ні звичайно, і не бажано
очки ростуть не пропорційно потужності системи, а в степені 1.5
це значить що одна 4 процесорна система дасть у 1,41 раза більше очок ніж дві двопроцесорних (процесори однакові)
це все через те що фолдинг клієнт працює тільки на системах NUMA-архітектури, тобто коли всі проци працюють як один. Нажаль, просте кластерне обєднання декількох систем не працює, хоча певні успішні спроби були, але чомусь до поширення не дійшло.
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ну ничего. Время бежит может когда то сервер соберём.... :shuffle:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
ага)
мне вот интересно скоко выдаст два http://hard.rozetka.com.ua/intel_xeon_e ... 0/p202684/" target="_blank и http://hard.rozetka.com.ua/asus_z9pe_d8_ws/p200624/" target="_blank
туда бы еще и Quadro :lick:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

2x(8*2.00)=32 - це 2 8-ядер. ксеона на частоті 2.00 ГГц. Ціна (з платою) = 2*1200+600=3000 уо
1x(6*4.75)=27 - це 1 6-ядер Core 3930K на 4,75 ГГц. Ціна (з платою) = 580+260=840уо
дорожче в 3 рази, а різниця в ППД 1,3 рази =(32/27)в степ.1,5

Добавлено через 7 минут 52 секунды:
недавно один тайванець продавав за 2500 уо 4 сокета мамку g34 і 4 проца 12 ядерних небульдозера, з кулерами, і блоками живлення - все готово, тільки запускай фолдинг. Так ця система давала >500 тис очок в добу, тоді як 6-ядерний Core 3930K дасть максимум 140 тис, 2 Xeona@2.0 = 180 тис
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ну очень уж жарко стало.. пришлось выключить.
Хотя я нашел ключик, как получать только одни 6901 :)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

признавайся :spy:
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Как показала последняя неделя или почти полторы, то идут одни 6901 :)
Собсно в скрипте так и стоит 12 потоков, но вот настройки по памяти и типу клиента.
[settings]
username=
team=156571
passkey=
asknet=no
machineid=1
bigpackets=big
local=36
[http]
active=no
host=localhost
port=8080
[core]
priority=0
disableassembly=no
checkpoint=3
ignoredeadlines=no
nocpulock=0
addr=
[clienttype]
memory=3072
type=3

Я просто пропорционально уменьшал колличество отображаемой ОЗУ, и вуаля, получилось получать только мелкие задания - 6901 :)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

що до розміру памяті, то раніше я вже писав, що для bigadv мінімальний обєм має бути 2800. В мене так весь час і встановлено, але це не впливало на вибір саме 6901 - ішли всі підряд 690х. Певно зараз щось змінилось і може якраз це стане правилом.
Я останнім часом перейшов на обрахунок виключно 10090 задач - ідуть валом, якщо фільтрувати 7083, 8049, і інше барахло. 10090 дають на 20% більше очок ніж 6901.

SergeyR 42.000.000 :super:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

139 место, деградируем однако :lol:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
мои 200-500 в день погоды не сделают,да и ща я на збт по wowp....
Відповісти