Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Ответить
Автор
Сообщение
ShaggY
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

ronemun
В мене сітка і нічого ніхто не дивиться :) бо є паролі на все, в політиці просто треба закрити все, а встроєний брандмаур туфта.. Також стоїть гарний фаєрвол, який ще ніколи мене років за 6 чи 7 не підводив!
САм до себе пробував зайти.. просить пароль, а для всіх навіть після пароля доступна папка SQL, ну і не треба робити мережевий доступ до папок чи дисків і все буде добре ;) :)


Все кінчились бонуси нормальні на 8046 :( але проходять іноді 7025 і шось 10090
ronemun
Advanced Member

Сообщение

так, не довго щастя тривало :-P
накрились 8046
colapc
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

ronemun
Не знаю у меня кроме них ничего другого не идёт ,правда почемуто упал ппд,был около 30к, сейчас около 11к.? :(
ShaggY
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

colapc
У всех так :(
Шаженла
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Доктора баг с очками в задании пофиксили :gigi:
ronemun
Advanced Member

Сообщение

команда 145-е місце :super:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

:super:

Добавлено через 6 минут 27 секунд:
ronemun:а після підняття FSB множник памяті зменшував? а то частота памяті росте пропорційно FSB і тому тре відповідно зменшити множник памяті, а також, перевірити, які таймінги плата виставила памяті після цього - щоб вони не виявились заниженими (біос може подумати що нижчий множник - значить тре нижчі таймінги, дешеві плати рідко коли самі вірно виставляють таймінги при розгоні)
яка в тебе частота памяті після розгону і які таймінги. Але тре вказати 2 варінти - а) на які розрахована память б) які плата виставила після розгону (таймінги див. в Аіді в розділі Системная плата-Чипсет-Северный мост, частоту - Комьпютер-Разгон-частота ЦП-шина памяти)
в биосе по настройкам памяти есть только частота и вольтаж
Alexsandr
Member

Сообщение

Жаль что пофиксили :) Мне понравилось.
ronemun
Advanced Member

Сообщение

команда
150,000,000 :super: :super: :super:
75,000 WU :super: :super: :super:

вітаєм новачка johngran :beer:
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Lucky0 250,000 :super:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

а почему стата на какао и на екстримах разная? :insane:
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Дані знімаються періодами в 3 год, але між какао і екстрімом зміщення в 1 год. какао раніше
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

просто у меня на какао 442,а на оверах-290 :insane:
ronemun
Advanced Member

Сообщение

в какао враховане завдання, яке вже не враховано в екстрімі (зміщення 1 год, воно було враховане в попередньому періоді екстріма, зате в какао будуть враховані нові задачі)

..
подивився в таблицю - так це взагалі статистика за добу (тобто останніх 8 періодів по 3 год.).
так там все однаково - 442 бали за 2 задачі.
обнови сторінку
Последний раз редактировалось ronemun 22.06.2012 21:38, всего редактировалось 3 раза.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Ясно :)
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Freddy_Krueger 3,000 WU :super: :super:
Freddy Krueger
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ronemun :beer:
нарештi кругле число у WU, а то вже не пам'ятаю коли було :gigi:
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Блін, бразильців дійсно важко взяти :gigi:
ти ми їм забєм, то вони нам :laugh:
SergeyR, покажи їм, як треба іграти :)
і всі решта, теж :)
JuiZZZe
Member
Откуда: Киев

Сообщение

кто-нибудь кранчил на печке 680-ой, как она по сравнению с 580-ой?
и радик 7970 тоже интересует...
colapc
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

JuiZZZe
:insane: Сдесь ,вообще то фолдинг ,а не кранчинг :teacher: :nunu:
Ответить