1) 4300 ZL.
2)
http://www.komputronik.ru/" target="_blank
3) Системник без видеокарты и ССД/ХДД, будет ПЕЧ 1070 через несколько недель (советы по выбору производителя нерефа приветствуются)
4) Домашний комп. для игр.
а) 1920*1080.
5) Да.
6) Нет, (думаю докуплю второй ССД к новому году)
7) Есть Transcend SSD370S Premium 256GB 2.5" SATA III MLC (TS256GSSD370S)
8) Если у Вас есть какое либо требования, уточняйте:
- Очень хочу NZXT H440 White (системник ставлю на стол), желательно не сильно испортить дизайн внутри.
- тишина/производительность = 70/30
Добавлено через 4 часа 59 минут 30 секунд:
Davidoff:1) 4300 ZL.
2)
http://www.komputronik.ru/" target="_blank
3) Системник без видеокарты и ССД/ХДД, будет ПЕЧ 1070 через несколько недель (советы по выбору производителя нерефа приветствуются)
4) Домашний комп. для игр.
а) 1920*1080.
5) Да.
6) Нет, (думаю докуплю второй ССД к новому году)
7) Есть Transcend SSD370S Premium 256GB 2.5" SATA III MLC (TS256GSSD370S)
8) Если у Вас есть какое либо требования, уточняйте:
- Очень хочу NZXT H440 White (системник ставлю на стол), желательно не сильно испортить дизайн внутри.
- тишина/производительность = 70/30
Вибачте, пост скопіював з ру оверів, оскільки не бачу можливості відкорегувати пост, то спробую нижче описати.
Бюджет в злотих (це повна ціна без урахування повернення податку, тому орієнтуємось на повну ціну на сайті), оскільки планую купувати в Євгенія (відомий на цьому форумі).
Потрібний системник без відеокарти та ССД/ХДД (є в наявності), в подальшому планую брати 1070.
Розгін планується коли виникне в ньому необхідність, а можливо і одразу. Серед побажань вказаний корпус, одна готовий розглянути інші пропозиції білого кольору

, вимоги до тишини описані в останньому рядку (70% тишина 30% потужність).