Новости
Последние статьи и обзоры
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
-stan-
Member
- Откуда: Канатоп
О да, первый лямчик...

-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
что за
?
уже стоко заданий прощитал,ни одного не защитало на extremeoverclocking.com
уже стоко заданий прощитал,ни одного не защитало на extremeoverclocking.com
-
-stan-
Member
- Откуда: Канатоп
дык, а на офсайте защитано?prosha_evolist:что за?
уже стоко заданий прощитал,ни одного не защитало на extremeoverclocking.com
статистика люто тормозит вот уже несколько дней на екстримах...
З.Ы. Ты ноутом фолдиш?
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
-stan-
нет,тем что в профиле
нет,тем что в профиле
-
-stan-
Member
- Откуда: Канатоп
проц на какой частоте?prosha_evolist:-stan-
нет,тем что в профиле
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
2.3
-
-stan-
Member
- Откуда: Канатоп
маловато будет (с)-stan-:проц на какой частоте?prosha_evolist:-stan-
нет,тем что в профиле
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
ну,раньше вообще на 2.0,
а так при 2.4 уже синька_
а так при 2.4 уже синька_
-
-stan-
Member
- Откуда: Канатоп
Напруга на проце не регулюеться?prosha_evolist:ну,раньше вообще на 2.0,
а так при 2.4 уже синька_
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
скажу честно,но моей матери я боюсь напругу поднимать
Добавлено через 2 часа 3 минуты 15 секунд:
на 2.4 запускается, включаю фолдинг-работает,как только захожу в гугл хром-синий екран_
напруга сток 1.256 можно сменить токо на 1.4
Добавлено через 2 часа 3 минуты 15 секунд:
на 2.4 запускается, включаю фолдинг-работает,как только захожу в гугл хром-синий екран_
напруга сток 1.256 можно сменить токо на 1.4
-
ronemun
Advanced Member
так для тестів проца є LinX або IntelBurningTest (хватає 20хв для швидкого тесту і 3 год для повного, обовязково включити 64 біт якщо ОС дозволяє), для нових чуть краще йде prime в режимі In-place large FFT (5-10 год)
і память тестуй у SnM у багатопоточному режимі (точніше однопоточний має бути виключений), всі решту тести (проца, вінчестера) тре виключити. Хватає пройти 1-2 цикли повних (всі чотири підтести мають бути включені, обовязково вКлючити підрахунок помилок і Safe (безпечний) режим має бути виключений).
спочатку тестуй проц у LinX (хватає матриці на 1ГБайт), а потім, якщо система не падатиме і не висітиме протягом кількох циклів, можеш продовжити тест до 1 год - не має бути жодних повідомлень про глюки. Якщо пройде - тестуй память в SnM. Якщо все норм - запускай LinX на 3 год на всю доступну память (бажано величину кратну 1-2-4 ГБ, але якщо ОС - win7- обовязково залишити вільних 500 МБ), обовязково включити 64 біт, якщо ОС дозволяє.
і память тестуй у SnM у багатопоточному режимі (точніше однопоточний має бути виключений), всі решту тести (проца, вінчестера) тре виключити. Хватає пройти 1-2 цикли повних (всі чотири підтести мають бути включені, обовязково вКлючити підрахунок помилок і Safe (безпечний) режим має бути виключений).
спочатку тестуй проц у LinX (хватає матриці на 1ГБайт), а потім, якщо система не падатиме і не висітиме протягом кількох циклів, можеш продовжити тест до 1 год - не має бути жодних повідомлень про глюки. Якщо пройде - тестуй память в SnM. Якщо все норм - запускай LinX на 3 год на всю доступну память (бажано величину кратну 1-2-4 ГБ, але якщо ОС - win7- обовязково залишити вільних 500 МБ), обовязково включити 64 біт, якщо ОС дозволяє.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
я же говорю,при 2.3 работает нормально, 2.4 запускается ,но как только даю какую-то нагрузку- синий екран
-
ronemun
Advanced Member
а чого тоді задачі не зараховуються на 2,3 ГГц якщо на 2 ГГц зараховувались. Очевидно - глюки в обрахунку. Тестуй. Синій екран це не показник роботи - він появляється тоді коли вже повний пісєц. А малі глюки можуть бути постійно і не викликати синіх екранів.
Вибач за можливе наївне питання, але при збыльшенні FSB частота памяті множником зменьшена? Память має працювати у самому стабільному режимі, її розгін фактично не впливає на обрахунки, особливо для такого слабого проца. При цьому память дуже легко вивести за межу стабільності. Тобто краще, нехай вона працює на заниженій від номіналу частоті, зі збільшеними таймінгами, але не заважає розгону проца.
У мене 7 компів з процами 2180, так ревізія M0 тримає елементарно 3,0 ГГц при напрузі 1,45В у біосі (при тестах Аіда показує скачки від 1,38 до 1,5). І це все на фіговому боксовому кулері. (ці проци на 1,5В при кращому кулері прекрасно тримають 3,2ГГц, на 1,5-1,55В - 3,33ГГц - але боксовий кулер це вже не витримає). У проца множник 10, тож для 3,0ГГц тре FSB=300, і відповідно тре підняти напругу на чіпсеті до 1,4 (залежить від плати - в мене MSI p35 neo - убожество само не міняє страп, і тому при будь-якому FSB тримає таймінги чіпсета як для 200 МГц, тобто дуже малі, тож при підвищенні FSB приходиться сильно задирати напругу на північному мості - інакше чіп висне. всі нормальні плати, особливо Asus, самі змінюють таймінги чіпсета залежно від FSB, і тому чіпсет може тримати на 1,4В FSB=400 і більше).
Напруги для твої системи:
_ для проца - для 3,0 ГГЦ - підняти на 100-150 мВ більше ніж в номіналі. Номінал подивитись у АІДі, у розділі процесор (параметр VID, можна і в CPUz).
_ для чіпа (північного) - тримає елементарно навіть 1,7В, правда якщо радіатор більш-менш. а так можна з запасом виставити 1,5В - хватає для всіх FSB до 450 МГц при любих режимах чіпсета (страйп). Режим чіпсета можна визначити по величині параметра Performance Level у Аіді у розділі Чіпсет (чим меньше, тим жорсткіший режим). Якщо плата напруги на північному мості не регулює, все одно номінальних 1,25В має хватити для FSB 266. Але обовзяково тре міряти температуру радіатора при нагрузці в тестах-обрахунках - якщо чіпсет вище 65 град (на радіаторі палець не втримаєш) то почнеться відключення, сині екрани і т.п. Ну і радіатор може просто відстати або паста пересохне - тоді температуру можна міряти прямо у віндовсі прогою MCHtemp (але тільки у xp чи win7 32bit)
_ для FSB - 1.3 В хватить для 300 МГц, 1,4 В для 400 (але 2180 тримає максимум 385 МГЦ)
_ для чіпа (південного) - напругу піднімати не тре, але краще зафіксувати на мінімумі, бо плати люблять самі виставляти на максимум (при розгоні), що призводить до перегріву (на південному мості дуже слабі радіатори, а часто взагалі нема - при температурі 80-85град почне відвалюватись вінчестер - мережа-usb).
_для памяті - якщо частота не вища номіналу, і таймінги також не меньші за номінал, то піднімати напругу не бажано, ну хіба до 2В (для DDR2), для впевненості, но не більше.
Вибач за можливе наївне питання, але при збыльшенні FSB частота памяті множником зменьшена? Память має працювати у самому стабільному режимі, її розгін фактично не впливає на обрахунки, особливо для такого слабого проца. При цьому память дуже легко вивести за межу стабільності. Тобто краще, нехай вона працює на заниженій від номіналу частоті, зі збільшеними таймінгами, але не заважає розгону проца.
У мене 7 компів з процами 2180, так ревізія M0 тримає елементарно 3,0 ГГц при напрузі 1,45В у біосі (при тестах Аіда показує скачки від 1,38 до 1,5). І це все на фіговому боксовому кулері. (ці проци на 1,5В при кращому кулері прекрасно тримають 3,2ГГц, на 1,5-1,55В - 3,33ГГц - але боксовий кулер це вже не витримає). У проца множник 10, тож для 3,0ГГц тре FSB=300, і відповідно тре підняти напругу на чіпсеті до 1,4 (залежить від плати - в мене MSI p35 neo - убожество само не міняє страп, і тому при будь-якому FSB тримає таймінги чіпсета як для 200 МГц, тобто дуже малі, тож при підвищенні FSB приходиться сильно задирати напругу на північному мості - інакше чіп висне. всі нормальні плати, особливо Asus, самі змінюють таймінги чіпсета залежно від FSB, і тому чіпсет може тримати на 1,4В FSB=400 і більше).
Напруги для твої системи:
_ для проца - для 3,0 ГГЦ - підняти на 100-150 мВ більше ніж в номіналі. Номінал подивитись у АІДі, у розділі процесор (параметр VID, можна і в CPUz).
_ для чіпа (північного) - тримає елементарно навіть 1,7В, правда якщо радіатор більш-менш. а так можна з запасом виставити 1,5В - хватає для всіх FSB до 450 МГц при любих режимах чіпсета (страйп). Режим чіпсета можна визначити по величині параметра Performance Level у Аіді у розділі Чіпсет (чим меньше, тим жорсткіший режим). Якщо плата напруги на північному мості не регулює, все одно номінальних 1,25В має хватити для FSB 266. Але обовзяково тре міряти температуру радіатора при нагрузці в тестах-обрахунках - якщо чіпсет вище 65 град (на радіаторі палець не втримаєш) то почнеться відключення, сині екрани і т.п. Ну і радіатор може просто відстати або паста пересохне - тоді температуру можна міряти прямо у віндовсі прогою MCHtemp (але тільки у xp чи win7 32bit)
_ для FSB - 1.3 В хватить для 300 МГц, 1,4 В для 400 (але 2180 тримає максимум 385 МГЦ)
_ для чіпа (південного) - напругу піднімати не тре, але краще зафіксувати на мінімумі, бо плати люблять самі виставляти на максимум (при розгоні), що призводить до перегріву (на південному мості дуже слабі радіатори, а часто взагалі нема - при температурі 80-85град почне відвалюватись вінчестер - мережа-usb).
_для памяті - якщо частота не вища номіналу, і таймінги також не меньші за номінал, то піднімати напругу не бажано, ну хіба до 2В (для DDR2), для впевненості, но не більше.
Последний раз редактировалось ronemun 14.06.2012 17:24, всего редактировалось 10 раз.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
просто раньше при 2.3 спокойно отправляло
Добавлено через 27 секунд:
да и 2 раза клиент переустанавливал
Добавлено через 27 секунд:
да и 2 раза клиент переустанавливал
-
ronemun
Advanced Member
прочитай, буль-ласка, мій попередній пост
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
ronemun
спасибо
Добавлено через 50 минут 27 секунд:
на 2.5 без ошибок 20мин LinX(макс темп-44)
спасибо
Добавлено через 50 минут 27 секунд:
на 2.5 без ошибок 20мин LinX(макс темп-44)
-
ronemun
Advanced Member
температура дуже мала, запас величезний, можна розганяти ще. А ще, яку температуру дивишся - тре саме на ядрах (core), а не під кришкою (cpu).
скільки проходів пройшло (тест лінпак визначає помилки по параметру невязка, який має бути однаковий для всіх проходів, при будь-яких умовах, тому тре мінімум 2 прохода, а краще 10-15. виняток - якщо величина параметру завідомо помилкова).
яка частота памяті (була до розгону, стала, і яка номінальна для планок). які основні (перших 6) таймінги зараз стоять (у Аіді див.). Головне - який параметр Performance Level
чи піднімав напругу, на чому (проц, чіп (NB, тобто північний), FSB, память. На проці напругу тре виставляти відносно номінальної (див у Аіді чи CPUz параметр VID). Для даного проца ном. напруга може бути від 1,225 до 1,385 залежно від ревізії. (при цьому, споживання енергії не відрізняється:). Прирощувати напругу тре не зразу, а знайти максимальну частоту, на якій проц працює при номінальній напрузі, а потім піднімати по трохи напругу і частоту.
Головне, щоб чіпсет завжди мав достатню напругу, а память була стабільна. Також, навіть при всіх виконаних умовах, можуть бути такі варіанти параметрів, при яких чіпсет глючитиме, або не захоче плпта сама стартувати, а тільки після ручного перезапуску - це проблеми біоса. Тоді краще знайти інший режим роботи чіпсета, тобто, наприклад, для частоти проца 3ГГц можна використовувати формулу 300*10, або 333*9, або 375*8. Деколи при тій же формулі, наприклад 300*10, може працювати нестабільно, а все Ок коли зменьшити частоту памяті до 750 (множником для памяті), навіть якщо память може працювати на 1066.
скільки проходів пройшло (тест лінпак визначає помилки по параметру невязка, який має бути однаковий для всіх проходів, при будь-яких умовах, тому тре мінімум 2 прохода, а краще 10-15. виняток - якщо величина параметру завідомо помилкова).
яка частота памяті (була до розгону, стала, і яка номінальна для планок). які основні (перших 6) таймінги зараз стоять (у Аіді див.). Головне - який параметр Performance Level
чи піднімав напругу, на чому (проц, чіп (NB, тобто північний), FSB, память. На проці напругу тре виставляти відносно номінальної (див у Аіді чи CPUz параметр VID). Для даного проца ном. напруга може бути від 1,225 до 1,385 залежно від ревізії. (при цьому, споживання енергії не відрізняється:). Прирощувати напругу тре не зразу, а знайти максимальну частоту, на якій проц працює при номінальній напрузі, а потім піднімати по трохи напругу і частоту.
Головне, щоб чіпсет завжди мав достатню напругу, а память була стабільна. Також, навіть при всіх виконаних умовах, можуть бути такі варіанти параметрів, при яких чіпсет глючитиме, або не захоче плпта сама стартувати, а тільки після ручного перезапуску - це проблеми біоса. Тоді краще знайти інший режим роботи чіпсета, тобто, наприклад, для частоти проца 3ГГц можна використовувати формулу 300*10, або 333*9, або 375*8. Деколи при тій же формулі, наприклад 300*10, може працювати нестабільно, а все Ок коли зменьшити частоту памяті до 750 (множником для памяті), навіть якщо память може працювати на 1066.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
делал 2 подхода (первый 10мин, второй-20)
напруга осталась 1.256
частота памяти была 800,стала 677(других значений просто нет)
тайминги 6-5-5-15
темпу смотрел на ядрах(при 2.3 темпа выше 32 не поднималась)
ревизия M0
Добавлено через 8 минут 13 секунд:
невязка была одинаковой
напруга осталась 1.256
частота памяти была 800,стала 677(других значений просто нет)
тайминги 6-5-5-15
темпу смотрел на ядрах(при 2.3 темпа выше 32 не поднималась)
ревизия M0
Добавлено через 8 минут 13 секунд:
невязка была одинаковой
-
ronemun
Advanced Member
прогонів замало. тре хоча б 10. І чому такий довгий час проходу - ти виставив всю память? Навіщо, для тесту проца пока хватить 1ГБ матрицю (буде десь 2,5 хв на прохід).
Скільки Гфлопс показує тест?. Має бути десь 6,5-7 (через те що кеш всього 1МБ лінпак тормозить, у проців з кешем 2 МБ і більше було 12-14ГФлопс. правда на фолдинг це впливає слабше, десь на 20%).
Частота памяті реальна в даний момент, а не тільки що можуть планки (див. в Аіді в розділі Розгін (overclock).
Розжени проц до 3-3,2ГГц - він елементарно візьме при підйомі напруги до 1,35-1,4 (при цьому почне грітись, але це зовсім не страшно - в мене проци працюють цілодобово місяцями при Т=80 град (у фолдингу), деякі при 100 і абсолютно стабільні. Для твого проца, якщо температура ядер сягне 82 град (на 3 град меньше Tjmax), включиться тротлінг - автоматичне пропускання тактів - при цьому тести сповільняться, якщо плата має включений термоконтроль - комп може виключитись. Бажано термоконтроль виключити в біосі.
Скільки Гфлопс показує тест?. Має бути десь 6,5-7 (через те що кеш всього 1МБ лінпак тормозить, у проців з кешем 2 МБ і більше було 12-14ГФлопс. правда на фолдинг це впливає слабше, десь на 20%).
Частота памяті реальна в даний момент, а не тільки що можуть планки (див. в Аіді в розділі Розгін (overclock).
Розжени проц до 3-3,2ГГц - він елементарно візьме при підйомі напруги до 1,35-1,4 (при цьому почне грітись, але це зовсім не страшно - в мене проци працюють цілодобово місяцями при Т=80 град (у фолдингу), деякі при 100 і абсолютно стабільні. Для твого проца, якщо температура ядер сягне 82 град (на 3 град меньше Tjmax), включиться тротлінг - автоматичне пропускання тактів - при цьому тести сповільняться, якщо плата має включений термоконтроль - комп може виключитись. Бажано термоконтроль виключити в біосі.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
при последнем прогоне было 10 ГФлопс
да и сомневаюсь что такая температура будет)
охлаждение врод не плохое(3х120 спереди+ 120 и 140 на выдув;ну и перформа)
да и сомневаюсь что буду больше 2.8 ставить
да и сомневаюсь что такая температура будет)
охлаждение врод не плохое(3х120 спереди+ 120 и 140 на выдув;ну и перформа)
да и сомневаюсь что буду больше 2.8 ставить