Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

colapc:Что за задача - 7646 (7, 3, 1),ппд-6890,ек-13380 :spy:
погана задача, зміни настройки на

bigpackets=small
extra_parms=-betateam

(у стрічці extra_parms можуть бути і інші параметри, крім однотипних з betateam (тобто крім advmethods, bigadv, bigbeta)
нарахунок bigpackets=small не впевнений чи тре small, але є, ну і хай буде.

будуть йти відеозадачі 8010-8011, трохи меньше ППД ніж у 8020, але стабільно йдуть. У 6-му клієнті настройки тре змінювати при вИключеному клієнті, інакше вони взагалі не запамятаються. Ну і, щоб вони подіяли відразу, тре стерти теперішню задачу (папку work, файли queue.dat i unitinfo.txt), і аж потім включати клієнт
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

ronemun
Вот толька у меня попрежнепу 7 клиент . Или стоит сменить?
-stan-
Member
Аватар користувача
Звідки: Канатоп

Повідомлення

Мы уже 148-е :rotate:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

:eek: :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

colapc:ronemun
Вот толька у меня попрежнепу 7 клиент . Или стоит сменить?
для відео 6-й клієнт не погано - запхав ярлик в автозагрузку і забув.
Але запускається тільки з під робочого стола, через сервіс не вийде. Хоча може це тільки для відеокарт Nvidia.
Також для нових відеокарт АМД тре тільки 7-й клієнт.
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

ronemun
7646 - пришла не на видео ,а на СМП -клиент 7 .. Видюха работает на клиенте 6.41. .К стати после перебоя с электрикой ,она слетела ,была на 92% :weep: :weep:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

7646-7647 -ППД низький, і дуууже тривалі (на Core i5 670@4.15 TPF=31.4 хв, ППД=5800, тоді як 70хх задачі дають 13500-1500, а 804х - 8500. Задачі 804х ідуть зараз на advanced, але вперемішку з 8013 (ППД=5800 на тому ж проці)
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

переустановил клиент, приплыла 7611, на 11 дней :eek:
-stan-
Member
Аватар користувача
Звідки: Канатоп

Повідомлення

prosha_evolist

осилишь?
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

попытаюсь)
но посмотри на мою конфу)
вот думаю как на моей матери при 2.4 норм запустить(екран смерти после загрузки винды :horror: )_
а при 2.3 норм :dontknow:

Добавлено через 3 минуты 14 секунд:
за 1 час на 4.5% :gigi:

при етом температура проца максимум 33 а видяхи 45 B-)
Востаннє редагувалось 08.06.2012 20:26 користувачем prosha_evolist, всього редагувалось 1 раз.
-stan-
Member
Аватар користувача
Звідки: Канатоп

Повідомлення

prosha_evolist: вот думаю как на моей матери при 2.4 норм запустить(екран смерти после загрузки винды :horror: )_
а при 2.3 норм :dontknow:
Думаю не стоит, лучше уж стабильность чем +пару процентов.

А сколько там ППД? Может проще ее прибить?
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

пдд 1к

у меня в среднем намного меньше :gigi:

причем после того как пересел на новый клиент 2 задачи паралельно считает :spy:

можно еще попробывать видик погнать)(темпа выше 50 не поднимется)
-stan-
Member
Аватар користувача
Звідки: Канатоп

Повідомлення

prosha_evolist:причем после того как пересел на новый клиент 2 задачи паралельно считает :spy:
Ну так одна на видяхе, другая на проце. Или нет :spy:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ясно зачем выбирать проц\видяха ил то и другое :shuffle:
-stan-
Member
Аватар користувача
Звідки: Канатоп

Повідомлення

prosha_evolist:ясно зачем выбирать проц\видяха ил то и другое :shuffle:
это вопрос?

:think:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

нет

Добавлено через 37 секунд:
ето ответ в слух ;)
-stan-
Member
Аватар користувача
Звідки: Канатоп

Повідомлення

prosha_evolist:нет
ну оно и к лучшему, а то я, прочитав сей текст, завис наглухо

:gigi:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Точнее набор слов :laugh:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

коли я говорив що 6-й клієнт краще, я мав на увазі відеоклієнт. Для проца, а саме простих smp задач, краще 7 клієнт, і переключати настройки для проца залежно від задач які ідуть:
1. з великим ППД - 70хх і 1008х,
2. а коли їх нема то і щоб ППД був побільше, і тривалість коротша. Тут кращі 804х - часто ідуть на тих же настройках що і 70хх. Якщо ідуть довгі і знизьким ППД (72хх, 761х, 764х), то краще вже переключитись на beta - там частіше ідуть 80хх, хоча з низьким ППД, але короткі.

У 6-му клієнті (для проца) майже постійно ідуть або 609х (bigpackets=big або пусто), або 75хх (bigpackets=small). 609х мають ППД як 804х (тобто у 2-1,8 рази меньше ніж 70хх), і довгі. Зате вони йдуть безперервно, і у Лінуксі теж.
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Короче что то сбилось на линухе.. Щас играюсь с настройками, пришла на 7-й 7904, что это? :)
Відповісти