1. вентиляторів - дешеві китайські вентилятори гріються зсередини - особливо великі на боковій стінці корпуса
2. при постійній роботі змазка вентиляторів скипається в смолу і вони можуть повністю зупинитись і навіть заклинитись - найчастіше це в блоках живлення, може тому в тебе система падала при паралельному розрахунку на проці і відеокарті - збільшення навантаження на БЖ перегріває його і спрацьовує захист.
3. деградація конденсаторів в системі живлення проца чи в БЖ - видно по вздуттю (випуклості)
4. десь заземлює на низькоомне сміття (волосся, стружка)
в тебе чіпсет може грітись через поганий притиск радіатора, але запах при цьому не йде - зарашні чіпсети малопотужні і система просто зависла б ще до того як пішов би запах
Добавлено через 4 минуты 51 секунду:
найвигідніші задачі 70хх і 100хх, але вони зараз щось рідко йдуть (ішли в 7-му клієнті на параметр client-type=normal або advanced, решту параметрыв неважливі). Поки коли їх нема йдуть задачі 80хх, але зі начно нижчим ППД (у 2-2,5 рази) (на ті ж параметри ловиться, але краще ставити advanced, тому-що на normal часто також ідуть 761х, 780х задачі з дуже великим кроком, а ППД лише на 15% ращий за 80хх). Гарантовано тільки 80хх задачі йдуть на beta або bigbeta, але я не радив би через дуже низький ППД)Шаженла:Так, я не удержался и решил фолдинг на ноуте погонять. Подскажите какие параметры лучше всего. Мне рекомендуется почаще задания отправлять....
Добавлено через 13 минут 52 секунды:
команда 156 місце
SergeyR 27.000.000
відразу через дві команди нас перекинув