А то ж, 65-ка. Товщина телевізора це взагалі окремий шок-контентwalkman3000: ↑ 18.05.2025 21:34якщо на qd-oled то пофіг
Новини
Останні статті і огляди
Выбор телевизора
-
Gold_Star
Member
-
walkman3000
Member
Gold_Star: ↑ 18.05.2025 21:3765-ка
-
Seregao
Member
- Звідки: Киев
так 65ки тоже на WOLED бываютGold_Star: ↑ 18.05.2025 21:37А то ж, 65-ка. Товщина телевізора це взагалі окремий шок-контентwalkman3000: ↑ 18.05.2025 21:34якщо на qd-oled то пофіг![]()
-
Gold_Star
Member
Може десь і бувають, я таких не бачив
-
GDR
Member
- Звідки: Золотоноша
Та не якийсь, а цілий SkyworthSanьka: ↑ 16.05.2025 13:58 всередині все одно якийсь китайський ОЕМ який клепає для багатьох.
-
walkman3000
Member
хто забув закрити клітку смм-ника скайворту ? ну скільки можна, шановніGDR: ↑ 20.05.2025 21:11Та не якийсь, а цілий SkyworthSanьka: ↑ 16.05.2025 13:58 всередині все одно якийсь китайський ОЕМ який клепає для багатьох.
-
GDR
Member
- Звідки: Золотоноша
Волкман зажрався і харчами перебирає, при цьому радить сірий імпорт, за який не сплачують податки і наживаються лише безсовісні барижні спекулянти! Боже збав слухати поради від подібних "експертів"Sanьka: ↑ 16.05.2025 13:58Ні, бо як послухати, то все що не ТОП - то гівно.walkman3000: ↑ 16.05.2025 13:51слухати треба,
І тільки диву дивуєшся як 90% користувачів телевізорів на планеті дивляться свої не ТОПи
-
Gold_Star
Member
Чекай, зараз він тут пореплаїть кожне повідомлення з попередніх сторінок, у чечика вільний час з'явивсяwalkman3000: ↑ 20.05.2025 21:20хто забув закрити клітку смм-ника скайворту ? ну скільки можна, шановніGDR: ↑ 20.05.2025 21:11 Та не якийсь, а цілий Skyworth
-
walkman3000
Member
згоден, шо цей кріпак собі дозволяєGDR: ↑ 20.05.2025 21:20Волкман зажрався і харчами перебирає
згоден, більше податків богу податків. чому дурні – бо бідні, чому бідні – бо дурні не сплачують податкиGDR: ↑ 20.05.2025 21:20при цьому радить сірий імпорт, за який не сплачують податки і наживаються лише безсовісні барижні спекулянти
так я тут морально деградую, які ще порадиGDR: ↑ 20.05.2025 21:20 Боже збав слухати поради від подібних "експертів"
Отправлено спустя 4 минуты 20 секунд:
Gold_Star: ↑ 20.05.2025 21:32Чекай, зараз він тут пореплаїть кожне повідомлення з попередніх сторінок, у чечика вільний час з'явився
ну шось він зовсім не старається, мабуть гола зп без бонусів з продажу, ніхто не купує
-
Gold_Star
Member
Виходить що можна впарювати застарілий нонеймний хлам під вигаданими характеристиками, які близько не присутні в твоєму продукту, але якщо за них сплачено податок - тоді претензій немає. Не дивно що таке сміття не продається в ЄСGDR: ↑ 20.05.2025 21:20сірий імпорт, за який не сплачують податки і наживаються лише безсовісні барижні спекулянти!
Який спокійно веде бізнес у російській федерації та чхав на санкції. Упс.GDR: ↑ 20.05.2025 21:11Та не якийсь, а цілий Skyworth
walkman3000: ↑ 20.05.2025 21:50ну шось він зовсім не старається, мабуть гола зп без бонусів з продажу, ніхто не купує
Ну нічого, не хоче працювати - заставимо. Сам же підписався
-
GDR
Member
- Звідки: Золотоноша
Ти хоч з дому виходиш, моральний деградант? Коли не зайду і ти тут залипаєш-деградуєшwalkman3000: ↑ 20.05.2025 21:50 так я тут морально деградую, які ще поради
Відправлено через 8 хвилин 17 секунд:
Про що мова взагалі, який ще застарілий хлам?!? Ніхто нікому нічого не впарює. Дивні у тебе співставлення, давай мухи окремо від котлет.Gold_Star: ↑ 20.05.2025 22:56 Виходить що можна впарювати застарілий нонеймний хлам під вигаданими характеристиками, які близько не присутні в твоєму продукту, але якщо за них сплачено податок - тоді претензій немає. Не дивно що таке сміття не продається в ЄС
Відправлено через 16 хвилин 16 секунд:
А ти думав своєю розумною бошкою, що відгуки пишуться часто користувачами на емоціях, які банально не розібралися в налаштуваннях? А з фото що не так, чого ти до стовпа чіпляєся?
-
walkman3000
Member
GDR: ↑ 21.05.2025 15:30Ти хоч з дому виходиш, моральний деградант? Коли не зайду і ти тут залипаєш-деградуєш
ну звісно, треба ж траву потрогати газон стригти
GDR: ↑ 21.05.2025 15:30Налаштування на телевізорі встановлені відповідно до вимог та стандартів Google TV. Але, завдяки розширеним та доступним налаштуванням на ТВ, користувач може підлаштувати зображення та інші параметри на свій смак та розсуд.
агресивний китайський маркетинг as is. шо ти несеш, ja pierdole
-
Seregao
Member
- Звідки: Киев
s90d независимо от диагонали - лотерея.
https://www.reddit.com/r/OLED_Gaming/co ... led/?tl=ru
-
Gold_Star
Member
Давай. Почни із себе: не неси сюди своє сміття, якому червона ціна 13к без акції.GDR: ↑ 21.05.2025 15:30Про що мова взагалі, який ще застарілий хлам?!? Ніхто нікому нічого не впарює. Дивні у тебе співставлення, давай мухи окремо від котлет.
Взагалі мова була про відгуки на Томпсон (які ти в силу своєї сліпоти не побачив), але дякую що зізнався у офіційній позиції твого мусорного бренду: "це не ми впарюємо тухляк своїм клієнтам, це такі налаштування змусив нас поставити Google"GDR: ↑ 21.05.2025 15:30А ти думав своєю розумною бошкою, що відгуки пишуться часто користувачами на емоціях, які банально не розібралися в налаштуваннях? А з фото що не так, чого ти до стовпа чіпляєся?
Чудо, коли випорожнюєшся, то хоч штани знімай!
Ну або може просто взяти телевізор нормальної марки з чесними параметрами. А то купи і ще за свої гроші там підкрути, там дотяни, там підпаяй...GDR: ↑ 21.05.2025 15:30Але, завдяки розширеним та доступним налаштуванням на ТВ, користувач може підлаштувати зображення та інші параметри на свій смак та розсуд.
Любий телевізор це лотерея. Почитав красномовного діда на форумі, купив мінілед 120 Гц, а там ні мініледу, ні 120 Гц...Seregao: ↑ 21.05.2025 16:35s90d независимо от диагонали - лотерея.
https://www.reddit.com/r/OLED_Gaming/co ... led/?tl=ru
- спойлер
- QE65S90DAT. Не промахнешся
-
Ektalion
Member
TCL C805 або TCL MQLED85 краще.
Маячня.Seregao: ↑ 21.05.2025 16:35 s90d независимо от диагонали - лотерея.
https://www.reddit.com/r/OLED_Gaming/co ... led/?tl=ru
-
Sanьka
Member
Можливо, але я не обирав серед китайців.Ektalion: ↑ 22.05.2025 00:30TCL C805 або TCL MQLED85 краще.
-
Gold_Star
Member
Насправді смішний тред. Чувак купив не дешевий телевізор не глянувши ні артикул, ні піксельну сітку, ні навіть не перевіривши його загалом перед покупкою.Ektalion: ↑ 22.05.2025 00:30Маячня.
https://www.panasonic.com/uk/consumer/t ... 90aeb.htmlSanьka: ↑ 22.05.2025 08:03Можливо, але я не обирав серед китайців.
Такий варіант (65" 144 Гц FALD) за 700 фунтів у нас би розбирали як гарячі пиріжки. Але ми живемо в Україні, тому на обох стільцях маємо або офіційний Китай, або нонейм Китай зареєстрований на офшорах під вишиванкою.
-
Ektalion
Member
TCL преміум бренд, який користується популярністю в штатах і не тільки. Чи до чого то було сказано?Gold_Star: ↑ 22.05.2025 11:23 Такий варіант (65" 144 Гц FALD) за 700 фунтів у нас би розбирали як гарячі пиріжки. Але ми живемо в Україні, тому на обох стільцях маємо або офіційний Китай, або нонейм Китай зареєстрований на офшорах під вишиванкою.![]()
-
Gold_Star
Member
TCL це не офіційний Китай?Ektalion: ↑ 22.05.2025 11:28TCL преміум бренд, який користується популярністю в штатах і не тільки. Чи до чого то було сказано?Gold_Star: ↑ 22.05.2025 11:23 Такий варіант (65" 144 Гц FALD) за 700 фунтів у нас би розбирали як гарячі пиріжки. Але ми живемо в Україні, тому на обох стільцях маємо або офіційний Китай, або нонейм Китай зареєстрований на офшорах під вишиванкою.![]()
-
Tesseract
Member
На скільки я пам'ятаю, для штатів у них була окрема модельна лінійка з зовсім іншим співвідношенням якість/ціна. У нас неможливо було купити щось подібне, навіть не зважаючи, що лейбл був той самий.Ektalion: ↑ 22.05.2025 11:28TCL преміум бренд, який користується популярністю в штатах і не тільки.