50 000
Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
ronemun
Advanced Member
MORTAL
50 000
50 000
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Порахував 7200 у 6-му клієнті і зрозумів, що вони такіж по ппд як і 8011 у 7-му. Навіть 8011 мають трохи вищий ппд на 6-ядрах на 3737 мгц 2,6 ГГц кеш.
Може спробувать щє кеш піднять?
Може спробувать щє кеш піднять?
-
ronemun
Advanced Member
Zhekawork
400 000
в 7 клієнті викликати меню настройки (configure) можна нажавши пробіл
в 7 клієнті ідуть 70xx і 100хх задачі на: smp 8, bigadv, small
400 000
в 7 клієнті викликати меню настройки (configure) можна нажавши пробіл
в 7 клієнті ідуть 70xx і 100хх задачі на: smp 8, bigadv, small
-
MORTAL
Member
- Звідки: Черкассы
у меня в 7 уже сутки идут 70хх на smp -1, bigadv, big в очередной раз убедился что настройки здесь непричом ( до етого на етих же настройках двое суток подряд шли только 80хх )
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Что за? Идут одни 6097. Уже раз 10 убивал. И всё равно идут они. Что за нашествие 
-
ronemun
Advanced Member
класно тобі, а в мене настройки впливають. Наприклад, сьогодні зранку йшли такі задачі, по порядку:
client-type, max-packet-size: smp=№ project
advanced-bigadv, big: 2-7=76хх, 8-12=80xx
beta, big: 2-6=?? (ніщо не грузилось), 7-16=609x
beta, small: 2-12=80xx
bigadv, small: 2=80xx, 8=70xx
bigadv, big: 2-9=70xx - через пів години.
так що MORTAL просто повезло з настройками
.
client-type, max-packet-size: smp=№ project
advanced-bigadv, big: 2-7=76хх, 8-12=80xx
beta, big: 2-6=?? (ніщо не грузилось), 7-16=609x
beta, small: 2-12=80xx
bigadv, small: 2=80xx, 8=70xx
bigadv, big: 2-9=70xx - через пів години.
так що MORTAL просто повезло з настройками
-
MORTAL
Member
- Звідки: Черкассы
если бы я бил суеверным то сказал бы что накаркал
, опять повалили 80хх 
-
ronemun
Advanced Member
а в мене, тільки що провірив, далі йдуть 70хх на bigadv, big, -1
зачекай пару хвилин, або зараз перезапусти з smp=8 або 9, може поможе
зачекай пару хвилин, або зараз перезапусти з smp=8 або 9, може поможе
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
Кинь ссылку о том что там с серверами у профессоров творится. То мне кажется профессора нас кормят тем что не сильно другие едят.
Кинь ссылку о том что там с серверами у профессоров творится. То мне кажется профессора нас кормят тем что не сильно другие едят.
-
ronemun
Advanced Member
Я ніякої силки не маю, сам час від час перебираю настройки
самі серваки тут http://fah-web.stanford.edu/pybeta/serverstat.html" target="_blank (часто серваки з класними задачами 129.74.85.15 повні, а задачі не йдуть, чому - незнаю)
а проекти тут http://fah-web.stanford.edu/psummary.html" target="_blank (часто нові проекти тут не зразу зявляються)
Я так розумію, тре шукати, як система визначає, до якого сервера колекцій направити клієнта в даний момент. А вже потім сервер колекцій направляє на робочий сервер з задачами?
Добавлено через 15 минут 45 секунд:
SergeyR
що там в тебе з БЖ (судячи по ППД останніми днями їх взагалі немає)
самі серваки тут http://fah-web.stanford.edu/pybeta/serverstat.html" target="_blank (часто серваки з класними задачами 129.74.85.15 повні, а задачі не йдуть, чому - незнаю)
а проекти тут http://fah-web.stanford.edu/psummary.html" target="_blank (часто нові проекти тут не зразу зявляються)
Я так розумію, тре шукати, як система визначає, до якого сервера колекцій направити клієнта в даний момент. А вже потім сервер колекцій направляє на робочий сервер з задачами?
Добавлено через 15 минут 45 секунд:
SergeyR
що там в тебе з БЖ (судячи по ППД останніми днями їх взагалі немає)
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
Это я и имел в виду. Кроме настроек получается и тут тупик.Я так розумію, тре шукати, як система визначає, до якого сервера колекцій направити клієнта в даний момент. А вже потім сервер колекцій направляє на робочий сервер з задачами?
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Словилось после 76ХХ сочненькая 10090)))
-
ronemun
Advanced Member
-Alexsandr-
6 000 000

6 000 000
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Ура, я вернулся 
-
ronemun
Advanced Member
вперед до 50 000
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
Нет, слишком мало
colapc
Нафолди 50000000
Нет, слишком мало
colapc
Нафолди 50000000
-
di2di
Member
- Звідки: DNK
ronemun
о!!! надо вечером поправить
о!!! надо вечером поправить
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Это ж сколько фолдить надо

-
ronemun
Advanced Member
до вечора ще все зміниться
, ну крім 1105х може
на даний момент 70хх зникли, а 1105х на beta ідуть, але smp має бути не більше 6 (шість). при 7 і більше ідуть 609х
з 1105х краща 11050 (на 10%)
Добавлено через 4 часа 51 минуту 5 секунд:
цікава інфа для Лінуксоїдів
http://en.fah-addict.net/news/news-0-37 ... .php?com=0" target="_blank
на даний момент 70хх зникли, а 1105х на beta ідуть, але smp має бути не більше 6 (шість). при 7 і більше ідуть 609х
з 1105х краща 11050 (на 10%)
Добавлено через 4 часа 51 минуту 5 секунд:
цікава інфа для Лінуксоїдів
http://en.fah-addict.net/news/news-0-37 ... .php?com=0" target="_blank