Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

MORTAL
50 000
:super:
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Порахував 7200 у 6-му клієнті і зрозумів, що вони такіж по ппд як і 8011 у 7-му. Навіть 8011 мають трохи вищий ппд на 6-ядрах на 3737 мгц 2,6 ГГц кеш.
Може спробувать щє кеш піднять?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Zhekawork
400 000 :super:



в 7 клієнті викликати меню настройки (configure) можна нажавши пробіл :)

в 7 клієнті ідуть 70xx і 100хх задачі на: smp 8, bigadv, small
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

у меня в 7 уже сутки идут 70хх на smp -1, bigadv, big в очередной раз убедился что настройки здесь непричом ( до етого на етих же настройках двое суток подряд шли только 80хх )
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Что за? Идут одни 6097. Уже раз 10 убивал. И всё равно идут они. Что за нашествие :-/
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

класно тобі, а в мене настройки впливають. Наприклад, сьогодні зранку йшли такі задачі, по порядку:

client-type, max-packet-size: smp=№ project
advanced-bigadv, big: 2-7=76хх, 8-12=80xx
beta, big: 2-6=?? (ніщо не грузилось), 7-16=609x
beta, small: 2-12=80xx
bigadv, small: 2=80xx, 8=70xx
bigadv, big: 2-9=70xx - через пів години.

так що MORTAL просто повезло з настройками ;) .
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

если бы я бил суеверным то сказал бы что накаркал :laugh: , опять повалили 80хх :(
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

а в мене, тільки що провірив, далі йдуть 70хх на bigadv, big, -1
зачекай пару хвилин, або зараз перезапусти з smp=8 або 9, може поможе :-/
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
Кинь ссылку о том что там с серверами у профессоров творится. То мне кажется профессора нас кормят тем что не сильно другие едят.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Я ніякої силки не маю, сам час від час перебираю настройки
самі серваки тут http://fah-web.stanford.edu/pybeta/serverstat.html" target="_blank (часто серваки з класними задачами 129.74.85.15 повні, а задачі не йдуть, чому - незнаю)
а проекти тут http://fah-web.stanford.edu/psummary.html" target="_blank (часто нові проекти тут не зразу зявляються)

Я так розумію, тре шукати, як система визначає, до якого сервера колекцій направити клієнта в даний момент. А вже потім сервер колекцій направляє на робочий сервер з задачами?

Добавлено через 15 минут 45 секунд:
SergeyR
що там в тебе з БЖ (судячи по ППД останніми днями їх взагалі немає)
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
Я так розумію, тре шукати, як система визначає, до якого сервера колекцій направити клієнта в даний момент. А вже потім сервер колекцій направляє на робочий сервер з задачами?
Это я и имел в виду. Кроме настроек получается и тут тупик.
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Словилось после 76ХХ сочненькая 10090)))
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

-Alexsandr-
6 000 000 :super: :super:
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Ура, я вернулся :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

:beer:
вперед до 50 000 :)
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
Нет, слишком мало :)

colapc
Нафолди 50000000 :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

70xx і 100хх полізли на advanced small (я думаю ясно що client-type max-packet-size :)
кому не поможе то на beta ідуть 1105х
Востаннє редагувалось 07.02.2012 10:18 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

ronemun
о!!! надо вечером поправить :D
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Это ж сколько фолдить надо :lol: :rotate:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

до вечора ще все зміниться ;) , ну крім 1105х може
на даний момент 70хх зникли, а 1105х на beta ідуть, але smp має бути не більше 6 (шість). при 7 і більше ідуть 609х
з 1105х краща 11050 (на 10%)

Добавлено через 4 часа 51 минуту 5 секунд:
цікава інфа для Лінуксоїдів
http://en.fah-addict.net/news/news-0-37 ... .php?com=0" target="_blank
Відповісти