кравчуки, путіни, кучми і так далі - це само собою, але :erkins007: ↑ 25.03.2026 14:18Точно вони, не зелена шобла? Не майдан, не путін, не Кравчук, який ядерну здав в кінці кінців, а саме Олег з Харкова чи Ігор з Сум які просто жили як звикли і нікого не чіпали?daesz: ↑ 25.03.2026 13:46Бо максимум, що я міг сказати - це те що ці люди є однією із причин чому ця війна почалась, але точно не пропонував.
Я бачу мешканці фортеці Львів з 22 року не змінилися зовсім. Бусифікація трохи бажання воювати "до кордонів" зменшила, а все інше як було так і є.
https://www.rbc.ua/rus/news/narvska-res ... 76110.html
Нічого не нагадує? 2014, "лнр", "днр", ущемляють російськомовних Олега та Ігора?
