У Мережі з’явилися огляди процесорів Intel Core Ultra 7 270K Plus та Core Ultra 5 250K Plus

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 25.03.2026 14:18
daesz: 25.03.2026 13:46Бо максимум, що я міг сказати - це те що ці люди є однією із причин чому ця війна почалась, але точно не пропонував.
Точно вони, не зелена шобла? Не майдан, не путін, не Кравчук, який ядерну здав в кінці кінців, а саме Олег з Харкова чи Ігор з Сум які просто жили як звикли і нікого не чіпали?
Я бачу мешканці фортеці Львів з 22 року не змінилися зовсім. Бусифікація трохи бажання воювати "до кордонів" зменшила, а все інше як було так і є.
кравчуки, путіни, кучми і так далі - це само собою, але :
https://www.rbc.ua/rus/news/narvska-res ... 76110.html
Нічого не нагадує? 2014, "лнр", "днр", ущемляють російськомовних Олега та Ігора?
_nevermind
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz: 25.03.2026 14:36
https://www.rbc.ua/rus/news/narvska-res ... 76110.html
Нічого не нагадує? 2014, "лнр", "днр", ущемляють російськомовних Олега та Ігора?

То есть если 100% населения после этой новости перейдет на эстонский - путину доложат об этом и вторжение рф отменится ?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_nevermind: 25.03.2026 15:48
daesz: 25.03.2026 14:36
https://www.rbc.ua/rus/news/narvska-res ... 76110.html
Нічого не нагадує? 2014, "лнр", "днр", ущемляють російськомовних Олега та Ігора?

То есть если 100% населения после этой новости перейдет на эстонский - путину доложат об этом и вторжение рф отменится ?
Цього ми не дізнаємось, бо цього не станеться. У нас от навіть 12 років війни не допомогли людям на державну перейти. Але якщо немає російськомовних - немає проблеми
Изображение
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz: 25.03.2026 16:24Але якщо немає російськомовних - немає проблеми
Хвора логіка
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

erkins007
Це не логіка це закономірнісь, спочатку мова, потім церква, а далі окупація!
Голодомор 2 світова роззброєння, завдяки сша, відкидаєм)
_nevermind
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz: 25.03.2026 16:24
Але якщо немає російськомовних - немає проблеми
спойлер
Так можно и в другую сторону стрелку повернуть , нет украиномовных = нет проблем , не думал об этом ?
( это не моё личное мнение )

Чем твоё мнение лучше этого мнения?

Тем что бумажкой подкреплено ? Так ты сам 10 постов назад предлагал искандер отправить туда где бумажки принимают , потому что тебе новый налог не понравился.
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

А можно просто купити процессор по старому принципу "поставив і забув"? Чи це зараз тільки в AMD?
Muttabor
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

daesz: 25.03.2026 16:24 У нас от навіть 12 років війни не допомогли людям на державну перейти.

... ну, вот, зеля с яныком перешли "на державну", и что, помогло это нам или государству хоть как-нибудь?
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Polaris: 25.03.2026 17:02А можно просто купити процессор по старому принципу "поставив і забув"?
Странный вопрос - конечно можно. Core Ultra 5/7/9 на выбор - холодные и эффективные. Свежий биос, Intel Boost 200S включить, DDR5 в XMP и всё. Больше ничего делать не надо B-)
stalker780
Member
Откуда: Харків

Сообщение

Polaris: 25.03.2026 17:02 А можно просто купити процессор по старому принципу "поставив і забув"? Чи це зараз тільки в AMD?
А що саме заважає поставити та забути?
Вихід нових процесорів які можна собі дозволити? Тому доводиться розбирати і все міняти :laugh:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

daesz: 25.03.2026 16:24Але якщо немає російськомовних - немає проблеми
:facepalm:

Думаєте, якщо російські танки зможуть доїхати до Львова, їх зупинить мовне питання?
Найдуть чи привезуть якихось додіків, або взагалі знімуть потрібне на мосфільмі.
Filabatya: 25.03.2026 16:55Це не логіка це закономірнісь, спочатку мова, потім церква, а далі окупація!
Голодомор 2 світова роззброєння, завдяки сша, відкидаєм)
Або спочатку окупація, а решта потім. Вони б і Аляску з Каліфорнією та Маньчжурію на додачу захопили, але ссикотно.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 25.03.2026 18:53Думаєте, якщо російські танки зможуть доїхати до Львова, їх зупинить мовне питання?
Помню в школе на истории учили чем отличается повод от причины. Походу на западной этот момент упустили в образовании.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_nevermind: 25.03.2026 17:00Так можно и в другую сторону стрелку повернуть , нет украиномовных = нет проблем , не думал об этом ?
А от це ми очікували побачити :rotate:
waryag: 25.03.2026 18:53Думаєте, якщо російські танки зможуть доїхати до Львова, їх зупинить мовне питання?
Мовне питання знімає претензії що до "захисту російсько мовних меншин", коли вже 12 років війна йде - то ніби запізно про це думати.
waryag: 25.03.2026 18:53але ссикотно
Кого? НАТО яке все що може - це говорити "що вони такі єдині, що москаль не посміє" чи додіка який навіть іран незміг "перемогти" (який ще й доблесно по 3 ракети варістю 3М кожна випускає по 1 шахеду за 50-100к, а потім от-таке прилітає : https://www.rbc.ua/rus/news/viyna-irano ... 59671.html / https://www.rbc.ua/rus/news/pentagon-za ... 80408.html), потрібно бути неймовірно наївним щоб вважати що гейропа та США зможуть зупинити росію+китай, коли вони навіть в ірані бояться провести наземну операцію :lol:
Последний раз редактировалось daesz 25.03.2026 22:08, всего редактировалось 1 раз.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

daesz: 25.03.2026 22:03 Кого? НАТО яке все що може - це говорити "що вони такі єдині, що москаль не посміє" чи додіка який навіть іран незміг "перемогти" :lol:
Біда з географією? Я перелічив регіони, які росія хотіла би захопити.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 25.03.2026 22:08
daesz: 25.03.2026 22:03 Кого? НАТО яке все що може - це говорити "що вони такі єдині, що москаль не посміє" чи додіка який навіть іран незміг "перемогти" :lol:
Біда з географією? Я перелічив регіони, які росія хотіла би захопити.
Та ні, здається проблема таки у вас із цим
daesz: 25.03.2026 22:03додіка який навіть іран незміг "перемогти"
Чи кАляска тепер не є частиною США, яка є частиною НАТО?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

daesz: 25.03.2026 22:09Чи кАляска тепер не є частиною США, яка є частиною НАТО?
Аляска це частина США, і цього достатньо. Спроба атаки буде унікально тупим прикладом суіциду.

Маньчжурія - не частина США і не має відношення до НАТО, але це не важливо.
Fulkrum
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

kyon: 24.03.2026 01:24У меня как раз 9600Х и он меня полностью устраивает
А я під час ігри не закриваю браузер з десятком вкладок де йде стрім, одночасно сиджу у діскорді на голосі зі своїм стрімом і у фоні якщо вінда почне щось робити я просадок не отримаю. І все це в ту ж ціну але з 250К. Плюс якісь задачі по роботі в два рази швидше закінчу. Як можна у 2026 році купувати 6 ядерний проц я не шарю.
Ну і 18 ядер вистачить точно на довше ніж шести, а там ДДР6 пам'ять вже буде і буде сенс апнутись на новий сокет у будь якому разі.

Отправлено спустя 9 минут 1 секунду:
daesz: 25.03.2026 16:24 Але якщо немає російськомовних - немає проблеми
Грузії це не допомогло, там більшість грузинською спілкувались
Ответить