У Windows 11 додано підтримку моніторів 1000 Гц і вище

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

А скорость матрицы будет успевать за таким?
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Rain Man: 15.03.2026 20:13максимально комфортная частота 120 гц, всё что выше если долго сидеть начинают вытекать глаза,
Rain Man: 15.03.2026 20:13заодно не включаю фейковые 10 бит, frs которое, их тоже очень замечаю..
У каждого своё индивидуальное зрение... бывает и так... имхо, 120Гц полностью достаточно для комфортной работы и сингл игр... без киберспорта...
Rain Man: 15.03.2026 20:13надо будет как-то олед взять поюзать, может там нет такой давящей герцовки
В общем и целом - картинка на олед более приятная для глаз - она мягкая, равномерная (без засветов), комфортная... настроить под себя 120-165-240 Гц и проверить...
vereiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Rex: 14.03.2026 13:54 Scoffer
:D
MqM
Це ж скільки потрібно курнути чи випити аби так гальмувати? :lol:
Ну помилився, звісно я мав на увазі не годину, а секунду)
спойлер
:lol:
Навіть між 60 і 72 є дуже відчутна різниця в плавності, демь читав про магічні 13.88мс фреймтайму при 72 фпс, які є мінімальним порогом для досвіду "butter-like" плавності, тобто, де зникає ефект відчуття зміни кадрів. Навіть мвж 90 і 120 відчувається нехіла різниця. Взагалі важливий контекст: в іграх з повільною анімацією (rdr 2, наприклад) оті 72 фпс відчуваються чудово, в швидких іграх 72 фпс це мало, бо там взагалі все швидке і оті 60-75 фпс не дають належної деталізації, щоб ота швидкість не була рваною
Відповісти