Найбільш та найменш надійні версії Radeon RX 9070 XT: статистика європейських ритейлерів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Striker: 24.02.2026 11:02Цікаво, як в такому випадку буде себе вести термогель, бо в мене дельта велика.
Гель там замість термопрокладок на пам'яті та ВРМ. На ГПУ термопаста.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Ektalion: 24.02.2026 11:39
Аціо: 24.02.2026 11:34 Тобто у вас на Самсунг пам'яті 20-25 градусів у 2д та браузері?
Бо так в мене з температурою в приміщенні 24+ 45 градусів пам'ять.
Різниця 20-25, а не фактична температура.
Ви що думаєте Хайнікс у браузері під 70 градусів шпарить?
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 11:43 Ви що думаєте Хайнікс у браузері під 70 градусів шпарить?
А ви гляньте, якщо досі не бачили. Не під 70, а усі 70.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Ektalion: 24.02.2026 11:44
Аціо: 24.02.2026 11:43 Ви що думаєте Хайнікс у браузері під 70 градусів шпарить?
А ви гляньте, якщо досі не бачили.
Ок дивлюсь прямо зараз Браузер, на другому моніторі ще Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 11:45 Ок дивлюсь прямо зараз Браузер, на другому моніторі ще Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.
У мене була XFX 9070 hynix , і було стабільні 70. У Yurius 64+-.

Цікаво бачити вашу пам*ять :popcorn:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Striker: 24.02.2026 10:44
Agoris: 24.02.2026 10:34Бляха, купив 9060хт 16гб PowerColor Hellhound. Будемо сподіватись, що якщо гавкне то до закінчення гарантії
Відразу після закінчення. :laugh:
Я обрав саме Гігу через 4 роки гарантії. 2 роки це несерйозно для такої дорогої штуки.
Мій Поляріс MSI R9 380 помер одразу після закінчення 3-річної гарантії. Але навіть вдало було - він все одно застарів та й коштував нормас.
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Ektalion: 24.02.2026 11:51У мене була XFX 9070 hynix , і було стабільні 70. У Yurius 64+-
Так і є ,умовно 65гр при простому ютубі при 25вт споживання і фан стопі і це в мене 22 гр круглогодично у хаті ,це мене давно бісить і ось думаю замінити на 9070\9070хт на самсунці ,може заберу у товарища його Нітро+ ,але хотілось би з гарантією , а в нього з єс.

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Аціо: 24.02.2026 11:45 Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.
це 100% самсунг,або дивитесь не туди
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Ektalion: 24.02.2026 11:51
Аціо: 24.02.2026 11:45 Ок дивлюсь прямо зараз Браузер, на другому моніторі ще Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.
У мене була XFX 9070 hynix , і було стабільні 70. У Yurius 64+-.

Цікаво бачити вашу пам*ять :popcorn:
Можу вас привітати, в мене Sapphire pulse G OC, пам'ять Хайнікс частота 2518 за показниками GPU-Z 2.68,
частота ядра 345мгц температура ядра 32, хот-спот 33, пам'яті прямо зараз 48, вона так і коливається 47-48, навантаження от з вами у браузері переписуюсь, та дивлюсь Твіч трансляцію гри на гітарі кавер композицій.
В приміщенні прямо зараз 24 градуси.

Yurius: 24.02.2026 11:57
Ektalion: 24.02.2026 11:51У мене була XFX 9070 hynix , і було стабільні 70. У Yurius 64+-
Так і є ,умовно 65гр при простому ютубі при 25вт споживання і фан стопі і це в мене 22 гр круглогодично у хаті ,це мене давно бісить і ось думаю замінити на 9070\9070хт на самсунці ,може заберу у товарища його Нітро+ ,але хотілось би з гарантією , а в нього з єс.

Аціо: 24.02.2026 11:45 Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.
це 100% самсунг,або дивитесь не туди
Ні не Самсунг в мене, Хайнікс саме.
Фан стоп вимкнутий та вентилятори завжди працюють на 600 обертах до 50 градусів, потім 1200 обертів, та на 55 градусах 1800 обертів.

Ну добре зараз фан стоп увімкну гляну хвилин 10, як буде зростати температура.
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 12:10Фан стоп вимкнутий та вентилятори завжди працюють на 600 обертах до 50 градусів, потім 1200 обертів, та на 55 градусах 1800 обертів.
:lol:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Yurius: 24.02.2026 12:10
Аціо: 24.02.2026 12:10Фан стоп вимкнутий та вентилятори завжди працюють на 600 обертах до 50 градусів, потім 1200 обертів, та на 55 градусах 1800 обертів.
:lol:
А ну вибачаюсь, у нас тут сайт Домогосподарки, це ж так необов'язково налаштовувати систему для нас під себе.
Або Дефолтворкерс сайт?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Yurius: 24.02.2026 11:57Так і є ,умовно 65гр при простому ютубі при 25вт споживання і фан стопі і це в мене 22 гр круглогодично у хаті ,це мене давно бісить і ось думаю замінити на 9070\9070хт на самсунці
Рекомендую))
спойлер
Screenshot 2026-02-24 122004.png
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Увімкнув відео Ютуб, Твіч, фільм на програвачі, та от з вами перепис - результат за 10 хвилин
Температура ядра ГП 37, хот-спот 38, памяті 51-52 стрибає.
Тобто вже вистачає у СО тримати ці температури з вимкненими вентиляторами.

А зачекайте в мене корпус HAF CM і там 200мм вентилятор відводить тепло добре прям відчутний протяг якщо руку розмістити всередині, може і його вимкнути? Так то вже буде не відеокарта винна чи пам'ять, а що у вас задуха у корпусі.
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Аціо
Аціо: 24.02.2026 12:16А ну вибачаюсь, у нас тут сайт Домогосподарки, це ж так необов'язково налаштовувати систему для нас під себе.
Або Дефолтворкерс сайт?
Тут оверклокерс,але ви просто як завжди нирнули в калюжу,тому і сміюсь

Відправлено через 33 секунди:
kairo: 24.02.2026 12:20Рекомендую))
забираю ,зараз напишу куди відправити)
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Yurius: 24.02.2026 12:25забираю ,зараз напишу куди відправити)
:D
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

kairo: 24.02.2026 12:20
Yurius: 24.02.2026 11:57Так і є ,умовно 65гр при простому ютубі при 25вт споживання і фан стопі і це в мене 22 гр круглогодично у хаті ,це мене давно бісить і ось думаю замінити на 9070\9070хт на самсунці
Рекомендую))
спойлер
Screenshot 2026-02-24 122004.png
Ну ваша температура каже що у вас в приміщенні градусів 15, адже ГП 24 стартовий показник температури.
Отож сміливо на пам'ять додавайте 10 градусів. Вийде ті самі ~51.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 12:29Ну ваша температура каже що у вас в приміщенні градусів 15, адже ГП 24 стартовий показник температури.
21.2
Отож сміливо на пам'ять додавайте 10 градусів. Вийде ті самі ~51.
Плутаєте хотспот та пам'ять.
Востаннє редагувалось 24.02.2026 12:32 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Yurius: 24.02.2026 12:25 Аціо
Аціо: 24.02.2026 12:16А ну вибачаюсь, у нас тут сайт Домогосподарки, це ж так необов'язково налаштовувати систему для нас під себе.
Або Дефолтворкерс сайт?
Тут оверклокерс,але ви просто як завжди нирнули в калюжу,тому і сміюсь
Ну так де калюжа? З вимкнутим вентилятором температура на 51-52 тримається.
Так що якщо ви у калюжі, то не варто туди тягнути усіх.
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

kairo: 24.02.2026 11:41Гель там замість термопрокладок на пам'яті та ВРМ. На ГПУ термопаста.
Ок. Все одно не зрозумів чим різниця в 20-25 градусів між ГПУ і Хотспот буде впливати на щось в моєму випадку.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

kairo: 24.02.2026 12:31
Аціо: 24.02.2026 12:29Ну ваша температура каже що у вас в приміщенні градусів 15, адже ГП 24 стартовий показник температури.
Отож сміливо на пам'ять додавайте 10 градусів. Вийде ті самі ~51.
21.2
Не вірю температура ГП не була б 24 зі старту при 21 оточенні, от взагалі нереально з вимкненими вентиляторами - якщо працюють програвач+твіч+відео ютуб.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Аціо: 24.02.2026 12:33Не вірю температура ГП не була б 24 зі старту при 21 оточенні
Не вірь, я нікого не переконую)) І не розумію, чому при 21 в кімнаті, ГПУ не може стартонути із 24 градусами. Тим більше, що ПК при старті на пару секунд усі вентилі розкручує вранці.

Відправлено через 1 хвилину 31 секунду:
Striker: 24.02.2026 12:33 Все одно не зрозумів чим різниця в 20-25 градусів між ГПУ і Хотспот буде впливати на щось в моєму випадку.
Коли за 2-3 роки термопаста висохне, виросте хотспот. Ніхто не заважає замінити термопасту із часом на нову або на фазовий перехід.
Відповісти