Гель там замість термопрокладок на пам'яті та ВРМ. На ГПУ термопаста.Striker: ↑ 24.02.2026 11:02Цікаво, як в такому випадку буде себе вести термогель, бо в мене дельта велика.
Новини
Останні статті і огляди
Найбільш та найменш надійні версії Radeon RX 9070 XT: статистика європейських ритейлерів
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Ви що думаєте Хайнікс у браузері під 70 градусів шпарить?Ektalion: ↑ 24.02.2026 11:39Різниця 20-25, а не фактична температура.Аціо: ↑ 24.02.2026 11:34 Тобто у вас на Самсунг пам'яті 20-25 градусів у 2д та браузері?
Бо так в мене з температурою в приміщенні 24+ 45 градусів пам'ять.
-
Ektalion
Member
А ви гляньте, якщо досі не бачили. Не під 70, а усі 70.Аціо: ↑ 24.02.2026 11:43 Ви що думаєте Хайнікс у браузері під 70 градусів шпарить?
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Ок дивлюсь прямо зараз Браузер, на другому моніторі ще Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.Ektalion: ↑ 24.02.2026 11:44А ви гляньте, якщо досі не бачили.Аціо: ↑ 24.02.2026 11:43 Ви що думаєте Хайнікс у браузері під 70 градусів шпарить?
-
Ektalion
Member
У мене була XFX 9070 hynix , і було стабільні 70. У Yurius 64+-.Аціо: ↑ 24.02.2026 11:45 Ок дивлюсь прямо зараз Браузер, на другому моніторі ще Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.
Цікаво бачити вашу пам*ять
-
taras_cs
Member
- Звідки: Варшава-Київ-Дніпро
Мій Поляріс MSI R9 380 помер одразу після закінчення 3-річної гарантії. Але навіть вдало було - він все одно застарів та й коштував нормас.Striker: ↑ 24.02.2026 10:44Відразу після закінчення.Agoris: ↑ 24.02.2026 10:34Бляха, купив 9060хт 16гб PowerColor Hellhound. Будемо сподіватись, що якщо гавкне то до закінчення гарантії
Я обрав саме Гігу через 4 роки гарантії. 2 роки це несерйозно для такої дорогої штуки.
-
Yurius
Member
- Звідки: Запоріжжя
Так і є ,умовно 65гр при простому ютубі при 25вт споживання і фан стопі і це в мене 22 гр круглогодично у хаті ,це мене давно бісить і ось думаю замінити на 9070\9070хт на самсунці ,може заберу у товарища його Нітро+ ,але хотілось би з гарантією , а в нього з єс.Ektalion: ↑ 24.02.2026 11:51У мене була XFX 9070 hynix , і було стабільні 70. У Yurius 64+-
Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
це 100% самсунг,або дивитесь не тудиАціо: ↑ 24.02.2026 11:45 Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Можу вас привітати, в мене Sapphire pulse G OC, пам'ять Хайнікс частота 2518 за показниками GPU-Z 2.68,Ektalion: ↑ 24.02.2026 11:51У мене була XFX 9070 hynix , і було стабільні 70. У Yurius 64+-.Аціо: ↑ 24.02.2026 11:45 Ок дивлюсь прямо зараз Браузер, на другому моніторі ще Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.
Цікаво бачити вашу пам*ять![]()
частота ядра 345мгц температура ядра 32, хот-спот 33, пам'яті прямо зараз 48, вона так і коливається 47-48, навантаження от з вами у браузері переписуюсь, та дивлюсь Твіч трансляцію гри на гітарі кавер композицій.
В приміщенні прямо зараз 24 градуси.
Ні не Самсунг в мене, Хайнікс саме.Yurius: ↑ 24.02.2026 11:57Так і є ,умовно 65гр при простому ютубі при 25вт споживання і фан стопі і це в мене 22 гр круглогодично у хаті ,це мене давно бісить і ось думаю замінити на 9070\9070хт на самсунці ,може заберу у товарища його Нітро+ ,але хотілось би з гарантією , а в нього з єс.Ektalion: ↑ 24.02.2026 11:51У мене була XFX 9070 hynix , і було стабільні 70. У Yurius 64+-
це 100% самсунг,або дивитесь не тудиАціо: ↑ 24.02.2026 11:45 Твіч трансляція йде 47 градусів на пам'яті.
Фан стоп вимкнутий та вентилятори завжди працюють на 600 обертах до 50 градусів, потім 1200 обертів, та на 55 градусах 1800 обертів.
Ну добре зараз фан стоп увімкну гляну хвилин 10, як буде зростати температура.
-
Yurius
Member
- Звідки: Запоріжжя
Аціо: ↑ 24.02.2026 12:10Фан стоп вимкнутий та вентилятори завжди працюють на 600 обертах до 50 градусів, потім 1200 обертів, та на 55 градусах 1800 обертів.
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
А ну вибачаюсь, у нас тут сайт Домогосподарки, це ж так необов'язково налаштовувати систему для нас під себе.Yurius: ↑ 24.02.2026 12:10Аціо: ↑ 24.02.2026 12:10Фан стоп вимкнутий та вентилятори завжди працюють на 600 обертах до 50 градусів, потім 1200 обертів, та на 55 градусах 1800 обертів.![]()
Або Дефолтворкерс сайт?
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Рекомендую))Yurius: ↑ 24.02.2026 11:57Так і є ,умовно 65гр при простому ютубі при 25вт споживання і фан стопі і це в мене 22 гр круглогодично у хаті ,це мене давно бісить і ось думаю замінити на 9070\9070хт на самсунці
- спойлер
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Увімкнув відео Ютуб, Твіч, фільм на програвачі, та от з вами перепис - результат за 10 хвилин
Температура ядра ГП 37, хот-спот 38, памяті 51-52 стрибає.
Тобто вже вистачає у СО тримати ці температури з вимкненими вентиляторами.
А зачекайте в мене корпус HAF CM і там 200мм вентилятор відводить тепло добре прям відчутний протяг якщо руку розмістити всередині, може і його вимкнути? Так то вже буде не відеокарта винна чи пам'ять, а що у вас задуха у корпусі.
Температура ядра ГП 37, хот-спот 38, памяті 51-52 стрибає.
Тобто вже вистачає у СО тримати ці температури з вимкненими вентиляторами.
А зачекайте в мене корпус HAF CM і там 200мм вентилятор відводить тепло добре прям відчутний протяг якщо руку розмістити всередині, може і його вимкнути? Так то вже буде не відеокарта винна чи пам'ять, а що у вас задуха у корпусі.
-
Yurius
Member
- Звідки: Запоріжжя
Аціо
Відправлено через 33 секунди:
Тут оверклокерс,але ви просто як завжди нирнули в калюжу,тому і сміюсьАціо: ↑ 24.02.2026 12:16А ну вибачаюсь, у нас тут сайт Домогосподарки, це ж так необов'язково налаштовувати систему для нас під себе.
Або Дефолтворкерс сайт?
Відправлено через 33 секунди:
забираю ,зараз напишу куди відправити)kairo: ↑ 24.02.2026 12:20Рекомендую))
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Yurius: ↑ 24.02.2026 12:25забираю ,зараз напишу куди відправити)
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Ну ваша температура каже що у вас в приміщенні градусів 15, адже ГП 24 стартовий показник температури.kairo: ↑ 24.02.2026 12:20Рекомендую))Yurius: ↑ 24.02.2026 11:57Так і є ,умовно 65гр при простому ютубі при 25вт споживання і фан стопі і це в мене 22 гр круглогодично у хаті ,це мене давно бісить і ось думаю замінити на 9070\9070хт на самсунці
- спойлер
- Screenshot 2026-02-24 122004.png
Отож сміливо на пам'ять додавайте 10 градусів. Вийде ті самі ~51.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
21.2Аціо: ↑ 24.02.2026 12:29Ну ваша температура каже що у вас в приміщенні градусів 15, адже ГП 24 стартовий показник температури.
Плутаєте хотспот та пам'ять.Отож сміливо на пам'ять додавайте 10 градусів. Вийде ті самі ~51.
Востаннє редагувалось 24.02.2026 12:32 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Ну так де калюжа? З вимкнутим вентилятором температура на 51-52 тримається.Yurius: ↑ 24.02.2026 12:25 АціоТут оверклокерс,але ви просто як завжди нирнули в калюжу,тому і сміюсьАціо: ↑ 24.02.2026 12:16А ну вибачаюсь, у нас тут сайт Домогосподарки, це ж так необов'язково налаштовувати систему для нас під себе.
Або Дефолтворкерс сайт?
Так що якщо ви у калюжі, то не варто туди тягнути усіх.
-
Striker
Member
- Звідки: Дніпро
Ок. Все одно не зрозумів чим різниця в 20-25 градусів між ГПУ і Хотспот буде впливати на щось в моєму випадку.kairo: ↑ 24.02.2026 11:41Гель там замість термопрокладок на пам'яті та ВРМ. На ГПУ термопаста.
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Не вірю температура ГП не була б 24 зі старту при 21 оточенні, от взагалі нереально з вимкненими вентиляторами - якщо працюють програвач+твіч+відео ютуб.kairo: ↑ 24.02.2026 12:3121.2Аціо: ↑ 24.02.2026 12:29Ну ваша температура каже що у вас в приміщенні градусів 15, адже ГП 24 стартовий показник температури.
Отож сміливо на пам'ять додавайте 10 градусів. Вийде ті самі ~51.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Не вірь, я нікого не переконую)) І не розумію, чому при 21 в кімнаті, ГПУ не може стартонути із 24 градусами. Тим більше, що ПК при старті на пару секунд усі вентилі розкручує вранці.Аціо: ↑ 24.02.2026 12:33Не вірю температура ГП не була б 24 зі старту при 21 оточенні
Відправлено через 1 хвилину 31 секунду:
Коли за 2-3 роки термопаста висохне, виросте хотспот. Ніхто не заважає замінити термопасту із часом на нову або на фазовий перехід.Striker: ↑ 24.02.2026 12:33 Все одно не зрозумів чим різниця в 20-25 градусів між ГПУ і Хотспот буде впливати на щось в моєму випадку.