Трансформер это 4.0. А в целом - очередная итерация технологии.erkins007: ↑ 20.02.2026 07:56После перехода на трансформер сильно выросло качество и пропал гостинг
Вангую, что в следующей сконцентрируются на производительности.
Трансформер это 4.0. А в целом - очередная итерация технологии.erkins007: ↑ 20.02.2026 07:56После перехода на трансформер сильно выросло качество и пропал гостинг
Ну тут далеко не каждая видуха 7 лет отпашетDevijack: ↑ 19.02.2026 14:33 Коли ціни були норм, я міняв відеомапи через одне покоління (а інколи і наступне), просто шоб не замислюватись що десь будуть просадки по фпс. Зараз мені шкода викидати гроші, буду сидіти включно до "низьких" налаштувальн графіки. Тож що з цього мають виграти виробники, не розумію. По наявним цінам ну точно через покоління абгрейду не буде. Думаю не я один хто пропускає абгрейди. Ну куплю я відеомапу за 1000$ і потім років 7 купувати не буду, в чому їм вигода? Сучасний маркетинг це очікуівання прибутку за відсутності продажів.
Хіба що прожарену
Вы простите, но "видеомапа" очень режет глаз )Devijack: ↑ 19.02.2026 14:33 Коли ціни були норм, я міняв відеомапи через одне покоління (а інколи і наступне), просто шоб не замислюватись що десь будуть просадки по фпс. Зараз мені шкода викидати гроші, буду сидіти включно до "низьких" налаштувальн графіки. Тож що з цього мають виграти виробники, не розумію. По наявним цінам ну точно через покоління абгрейду не буде. Думаю не я один хто пропускає абгрейди. Ну куплю я відеомапу за 1000$ і потім років 7 купувати не буду, в чому їм вигода? Сучасний маркетинг це очікуівання прибутку за відсутності продажів.
бізнесмапоюBuldozer.: ↑ 22.02.2026 07:04Вы простите, но "видеомапа" очень режет глаз )Devijack: ↑ 19.02.2026 14:33 Коли ціни були норм, я міняв відеомапи через одне покоління (а інколи і наступне), просто шоб не замислюватись що десь будуть просадки по фпс. Зараз мені шкода викидати гроші, буду сидіти включно до "низьких" налаштувальн графіки. Тож що з цього мають виграти виробники, не розумію. По наявним цінам ну точно через покоління абгрейду не буде. Думаю не я один хто пропускає абгрейди. Ну куплю я відеомапу за 1000$ і потім років 7 купувати не буду, в чому їм вигода? Сучасний маркетинг це очікуівання прибутку за відсутності продажів.
Оплачивали ее "банкомапою"?)
Кредитною мапоюBuldozer.: ↑ 22.02.2026 07:04Оплачивали ее "банкомапою"?)
А як ви ставитесь до оперативних спогадів чи блоку харчування?Buldozer.: ↑ 22.02.2026 07:04Вы простите, но "видеомапа" очень режет глаз )Devijack: ↑ 19.02.2026 14:33 Коли ціни були норм, я міняв відеомапи через одне покоління (а інколи і наступне), просто шоб не замислюватись що десь будуть просадки по фпс. Зараз мені шкода викидати гроші, буду сидіти включно до "низьких" налаштувальн графіки. Тож що з цього мають виграти виробники, не розумію. По наявним цінам ну точно через покоління абгрейду не буде. Думаю не я один хто пропускає абгрейди. Ну куплю я відеомапу за 1000$ і потім років 7 купувати не буду, в чому їм вигода? Сучасний маркетинг це очікуівання прибутку за відсутності продажів.
Оплачивали ее "банкомапою"?)
Була в нас ОП, а з нинішніми цінами залишились лише оперативні спогади і та ОП, що на Банковій.pelia: ↑ 22.02.2026 15:15 А як ви ставитесь до оперативних спогадів чи блоку харчування?
На старті GTX 460 коштувала 200$ без податків. Потім якусь урізану випустили за 170$. Ви мабуть купляли її за 150 або б/у, або коли вже вийшло нове покоління.Mozdev: ↑ 19.02.2026 18:57Це не так, але фіг з ним, geforce gtx 460 я брав за 160$Rolexandr: ↑ 19.02.2026 17:46
За 150$ ви ніколи б нічого нормального з відеокарт не купили б. Колись ціна середняка була від 200$, а зараз мінімум 500-600$ треба мати![]()
Просто байтят ждунов подменой сути))item2: ↑ 19.02.2026 15:02 Мда, прочитав статтю на японському сайті і переклав графік. Там написано зовсім інше. Через зниження запасів відях NVidia в кінці-початку року значно зріс попит на карти AMD. Це знизило запаси і призвело до тимчасового стрибка цін. Зараз запаси зелених відновлюються, тому попит і ціни на червоні повзуть вниз. І жодного там слова, що червоних не купують через прайс![]()
P.S. Краще вже зробити новину, що Medusa Point матимуть FSR 4, чи про плату-вбивцю двох x3d процесорів.