Новости
Последние статьи и обзоры
Провідні виробники ПК розглядають можливість використання китайських мікросхем пам’яті
-
alumem
Member
- Откуда: Суми
Rosberg
Kingbank как пример, если вы не знаете то это не значит что их нет
Kingbank как пример, если вы не знаете то это не значит что их нет
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
десь приблизно як в цьому відео.FirstTDM: ↑ 06.02.2026 19:57Блоки питания be quiet! разрабатываются и проектируются в Германии компанией Listan GmbH, а само производство располагается в Азии. Немецкие инженеры осуществляют контроль качества, финальное тестирование продукции проводится в лабораториях недалеко от Гамбурга, что гарантирует соблюдение высоких стандартов качества бренда.
be quiet! - якісні? абсолютно! Чи розробляє їх німець в Гамбурзі? Сумніваюся. Швидше узгоджує дизайн, розмір партії та компоненти з готового каталогу ODM.
В китаї є взагалі така річ, називається "white monkey job" це коли наймають білого аби ходив на бізнес зустрічі і презентевував компанію що дає їй кращий вигляд нібито вона західна. https://en.wikipedia.org/wiki/White_monkey
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Я же не спорю - продолжайте верить в некие видео...tornadox: ↑ 07.02.2026 01:19десь приблизно як в цьому відео.
Просто у меня есть конкретные факты против китайщины и всё тут... а что и как во ВСЕХ европейских производствах/лабораториях - я не знаю достоверно... но конкретные случаи с be quiet! - могу только подтвердить...
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Коли був у Китаї в 2019 то це ще було, спілкувався з такою людиною: європейське обличчя і блакитні очі давали працювати вчителем англійської і іноді моделлю. Але з тих пір цей тренд пішов на спадtornadox: ↑ 07.02.2026 01:19 В китаї є взагалі така річ, називається "white monkey job" це коли наймають білого аби ходив на бізнес зустрічі і презентевував компанію що дає їй кращий вигляд нібито вона західна. https://en.wikipedia.org/wiki/White_monkey
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Ну так напиши конкретні факти, можливо цим фактам років з 20. Можливо нам треба щось знати.FirstTDM: ↑ 07.02.2026 01:24Просто у меня есть конкретные факты против китайщины и всё тут... а что и как во ВСЕХ европейских производствах/лабораториях - я не знаю достоверно... но конкретные случаи с be quiet! - могу только подтвердить...
Але з того що я бачу то китайські відомі бренди зараз нічим не гірші за Американські і Європейські "бренди" які так само виготовлені в Китаї але зі західним шильдиком, тільки от ціна нижча, якість та сама.
По факту єдине в чому Китай ще відстає це літографія.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
А чатик не згоден, каже BeQuiet дешеві це FSP, а дорогі це CWT стандартні платформиFirstTDM: ↑ 07.02.2026 01:24Я же не спорю - продолжайте верить в некие видео...tornadox: ↑ 07.02.2026 01:19десь приблизно як в цьому відео.![]()
Просто у меня есть конкретные факты против китайщины и всё тут... а что и как во ВСЕХ европейских производствах/лабораториях - я не знаю достоверно... но конкретные случаи с be quiet! - могу только подтвердить...
OEM Platform Details
Dark Power Pro (e.g., Dark Power Pro 13 / 12 / 1500W)
• The flagship Dark Power Pro units are built by Channel Well Technology (CWT).
• According to teardown reports, they use CWT’s semi-digital CST platform, which typically includes:
Multiple +12 V rails (configurable to single-rail via be quiet!’s “Overclocking Key”).
Full-bridge + LLC topology with DC-to-DC converters on secondary rails.
Digital control in the primary/critical sections but not a fully digital control system like some competitors (e.g., Corsair AX series).
• This CWT platform is tailored for high efficiency and premium output, often targeting 80+ Titanium in the DP Pro lineup.
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Я и написал - "наши инженеры ездили в Германию в прошлом году" - конкретно в лаборатории/производство be quiet! и там всё хорошо! Я уже не знаю как и что рассказывать - дорого, но качественно... конечно китайщина дешевле и лучшеtornadox: ↑ 07.02.2026 01:39Ну так напиши конкретні факти
Отправлено спустя 22 секунды:
tornadox: ↑ 07.02.2026 01:39китайські відомі бренди зараз нічим не гірші за Американські і Європейські "бренди"
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Все так, але відколи тайванська MSI стала китайською материковою компанією? А американський Кінгстон китайським?Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07Більшість населення взагалі нічого не розрізняє і йому відверто плювати. Ви мабуть не знаєте, але більшість населення ходить з китайськими смартфонами, купує одяг китайських брендів – труси, джинси, кросівки, куртки, светри. Купує автомобільну резину, автомобільне скло чисто китайський брендів. Купує китайські роутери (більшість з них чисто китайські бренди), китайські ліхтарики, світильники, безперебійники для роутерів, котлів та комп’ютерів, генератори (навіть якщо там написано, що він виготовлений в Україні). А екофлоу, блюетті та решта зарядних станцій? Почитайте, це все чисто китайські бренди. На 100%. Олівці, ручки, папір, фарби, навіть крейда – все китайське. По комп’ютерам теж можна пройтися: леново, мсі, паліт, інно3д, кінгстон – тобто те, що купує переважна більшість населення. Китайські клавіатури, мишки, килимки для мишок які купують звичайні люди, а не комп'ютерні гіки. Телевізори, монітори. NVR, камери відеоспостереження. Дешеві китайські комп’ютерні корпуси і блоки живлення. Та навіть і не дешеві.MqM: ↑ 06.02.2026 16:04Колись люди научаться розрізняти китайських виробників з власним виробництвом та американські ( і тайванські) компанії з перенесеним виробництвом по їхнім же стандартам.
А знаєте, яка найбільша в Україні мережа мультимаркетів непродовольчих товарів? Аврора. Там 99% товарів – чисто китайські бренди.
Наголошую, це все на 100% саме китайські бренди. Не як айфон чи нвідія, а чисто китайські. Я на 100% упевнений, що ви особисто купуєте китайські товари. Чи то плитку, чи сантехніку, чи якийсь герметик, чи цвяхи, чи підшипники, чи якесь силіконове мастило, чи банальну ручку, чи парасольку, чи вентилятор або обігрівач. Не може бути такого, щоб ви ніколи не купували товари чисто китайських брендів.
Питання: то ви вже навчилися розрізняти китайські бренди?
Якщо я десь не приділив увагу то це канцелярські вироби:)
Проте переконаю все, що має важливість та відчутну ціну підбираю ретельно
Проте мені стало цікаво в чому ви мене хочете переконати, що все норм і так треба?)
Отправлено спустя 2 минуты 29 секунд:
І? Можна знайти мейд ін Поланд)DuckRider: ↑ 06.02.2026 19:33А теперь переверни клавиатуру и сфоткай фразу made in ...FirstTDM: ↑ 06.02.2026 19:14
Нет. Это не так - есть множество производителей в Турции, Египте, Таиланде, Малайзии...
Нет. Никогда не покупал китайские роутеры и нормальные фирмы не покупают китайщину...
Это - да, конечно... всякая фигня, которая не включается в розетку - можно и дешевку китайскую попробовать...
Нет и никогда.
Объясняю - нет, нормальные люди не покупают китайские бренды.
Чекаю розповідей про польські телевізори
Ти розумієш що таке бренд?
Локалізоване випобництво це не бренд
Отправлено спустя 2 минуты 21 секунду:
Спитай, що відбулося на площі Тяньаньмень на своїх пристроях)Retamon: ↑ 06.02.2026 19:47 В мене телевізор Хайсенс. Китай-китАєм, чудовий телевізор. Ноутбук і планшет Леново. Китай-китАєм, середньобюджетні, але таке поєднання потрібних мені характеристик за таку ціну тільки у них знайшлося. Телефон Моторола, там від ТІЄЇ Мотороли тільки назва, це Китай-китАєм. ССД Лексар, чудова швидкість, гарна ціна (на момент покупки), Китай-китАєм, на YMTC китайській nand.
Ніякі з великих корпорацій нам не друзі, їх завдання здерти з нас останню гривню даючи нам товар мінімально можливої якості, залежно від цінової ніші конкретного товару. І ЗРІЛИЙ китайський товар нічим не гірше і не краще таких же з умовної Кореї, як наприклад ті ж ТВ Хайсенс.
P.S. Нагадаю а можливо комусь відкрию очі - побутова техніка Філіпс це на 100 % чистий Китай. При чому недешевий. І люди беруть.
Кажуть цензура там по дефолту
Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:
А зібрані в Польщі телевізори китай чи що там?) чи вони там суто корпуси складають просвітиRetamon: ↑ 06.02.2026 20:13 Я тобі Філіпс, ти мені БіКвіт......
Я кажу як приклад конкретно
про
Філіпс
побутову техніку
Це на 1 000 000 % Китай, там від Філіпс тільки назва і лейба.
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Да тут целый холивар разгорелся по поводу Китайщины
Вставлю свои некомпетентные 5 копеек. Я за использование, ради устранения образовавшейся бреши, с помощью китайской памяти. Понятно что с контролем качества. Пусть она будет хотя-бы базовой, там на 5600, если это DDR5, но зато у людей будет возможность купить, а не недоумивать, глядя на одну лишь память, по бюджету всей сборки. 
-
Ekz0rcyst
Member
- Откуда: local
dead_rat
Ну так і нічого дивного, більшість "виробників" нічого і не виробляє бо власне і не має власного виробництва, і замовляє у великих oem виробників, типу озвучених вами fsp чи cwt. Часто різниця в наклеєній етикетці. І нічого поганого і дивного тут немає, просто така модель ведення бізнесу. Наприклад в тої ж nvidia теж немає власного виробництва і нічого, я б сказав без перебільшення зараз компанія переживає свої найкращі часи.
Ну так і нічого дивного, більшість "виробників" нічого і не виробляє бо власне і не має власного виробництва, і замовляє у великих oem виробників, типу озвучених вами fsp чи cwt. Часто різниця в наклеєній етикетці. І нічого поганого і дивного тут немає, просто така модель ведення бізнесу. Наприклад в тої ж nvidia теж немає власного виробництва і нічого, я б сказав без перебільшення зараз компанія переживає свої найкращі часи.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
А тепер подумай, на який рівень зможе вивести процес китайська комплектуха )DuckRider: ↑ 06.02.2026 19:07А тепер згадай як файно працювала при тобі ддр5 і про якість вже можна не згадуватиІ це ще досить дорога була, а не бюджетні варіанти.
Відправлено через 11 хвилин 13 секунд:
FirstTDM: ↑ 06.02.2026 19:57Блоки питания be quiet! разрабатываются и проектируются в Германии компанией Listan GmbH, а само производство располагается в Азии. Немецкие инженеры осуществляют контроль качества, финальное тестирование продукции проводится в лабораториях недалеко от Гамбурга, что гарантирует соблюдение высоких стандартов качества бренда.
Из немецкого там выбор ОЕМ платформы, маркетинг, дизайн коробки-упаковки и своя вертушка (кроме бюджеток, физическое производство тоже в Азии).
Відправлено через 7 хвилин 54 секунди:
У нвідіа є розробка унікальних пристроїв, систем та ПЗ до них. Більшість брендів БЖ обирають каталожний варіант у виробника і клеять бірочку.Ekz0rcyst: ↑ 07.02.2026 06:20Наприклад в тої ж nvidia теж немає власного виробництва і нічого, я б сказав без перебільшення зараз компанія переживає свої найкращі часи.
-
IronWithin
Member
Те що ти бачиш це мило в очах, якщо тобі подобається то купуй, але нічого тут ходити і розказувати що американське = європейське = китайське, бо це брехня, не було так, зараз не так, і не буде в найближчі десятиліття так!tornadox: ↑ 07.02.2026 01:39Ну так напиши конкретні факти, можливо цим фактам років з 20. Можливо нам треба щось знати.FirstTDM: ↑ 07.02.2026 01:24Просто у меня есть конкретные факты против китайщины и всё тут... а что и как во ВСЕХ европейских производствах/лабораториях - я не знаю достоверно... но конкретные случаи с be quiet! - могу только подтвердить...
Але з того що я бачу то китайські відомі бренди зараз нічим не гірші за Американські і Європейські "бренди" які так само виготовлені в Китаї але зі західним шильдиком, тільки от ціна нижча, якість та сама.
По факту єдине в чому Китай ще відстає це літографія.
Відправлено через 4 хвилини 37 секунд:
Всегда в таких случаях, голосуют деньгой, ты либо купишь её(и скорее всего пожалеешь), либо это всё слова, и только.Afit: ↑ 07.02.2026 04:55 Да тут целый холивар разгорелся по поводу КитайщиныВставлю свои некомпетентные 5 копеек. Я за использование, ради устранения образовавшейся бреши, с помощью китайской памяти. Понятно что с контролем качества. Пусть она будет хотя-бы базовой, там на 5600, если это DDR5, но зато у людей будет возможность купить, а не недоумивать, глядя на одну лишь память, по бюджету всей сборки.
![]()
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
waryag: ↑ 07.02.2026 09:03Из немецкого там выбор ОЕМ платформы, маркетинг, дизайн коробки-упаковки и своя вертушка (кроме бюджеток, физическое производство тоже в Азии).
И еще раз - отлично! Вы все всё знаете! "Снимаю шляпу!"IronWithin: ↑ 07.02.2026 09:55Те що ти бачиш це мило в очах, якщо тобі подобається то купуй,
Наверное, уважаемые участники форума лично ездили в Германию, проводили строгую проверку существующих лабораторий/производства и сделали вывод...
Ок! Продолжайте покупать китайский нонейм - разве я спорю с этим
-
vsx
Member
- Откуда: Kyiv
У нас все китайское на ура продается, корпусы, бп. Я уже не говорю про смартфоны, роутеры и зарядные станции. Если будет качественная оперативка конечно народ будет покупать. Ссд покупают ведь.
Телевизоры уже давно китайцы научились делать, потихоньку и рынок мониторов захватывают. Конкуренция всегда хорошо.
Телевизоры уже давно китайцы научились делать, потихоньку и рынок мониторов захватывают. Конкуренция всегда хорошо.
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Всё верно - дешевле значит лучшеIronWithin: ↑ 07.02.2026 09:55Всегда в таких случаях, голосуют деньгой,
Отправлено спустя 46 секунд:
Вот тут - полностью согласен!vsx: ↑ 07.02.2026 10:27Конкуренция всегда хорошо.
-
Avenger80
Member
- Откуда: Харьков
del
-
DuckRider
Member
Та таке саме лайно буде як г.скілл флаєр Хwaryag: ↑ 07.02.2026 09:03А тепер подумай, на який рівень зможе вивести процес китайська комплектуха )DuckRider: ↑ 06.02.2026 19:07А тепер згадай як файно працювала при тобі ддр5 і про якість вже можна не згадуватиІ це ще досить дорога була, а не бюджетні варіанти.
-
Polyaan
Member
Ну китайские телевизоры (а конкретно один только TCL) в конце прошлого, и по прогнозу в этом году обоняет Самсунг, вынудив самс выйти из конкуренции за бытовой сегмент и сделать акцент на премиум.
К тому же почти все бюджетные и средние самсы с китайской матрицей, точный процент лень гуглить.
Новость при покупке Китаем 51 процента акций Sony(ой совместный проект, где у китайцев большинство акций).
Да и раз разговор про ЕС, TCL и Hisense лидеры продаж.
В крупном немецком провайдере Telekom большинство в штуках предложений - телефоны ксиоми, а во флагманах ксиоми, яблоко и Самсунг.
Странно такое доверие немцев к Китаю
Или все таки это другое?
А заградительные дополнительные пошлины, что хочет ввести или ввела в этом году Германия на покупку любого самого дешёвого товара с Али и прочих китайских площадок, ибо делают конкуренцию магазинам местным.
При этом в местных маназинах 95 процентов товаров с шильдиком Китай.
Глобализация она такая, поздно уже.
К тому же почти все бюджетные и средние самсы с китайской матрицей, точный процент лень гуглить.
Новость при покупке Китаем 51 процента акций Sony(ой совместный проект, где у китайцев большинство акций).
Да и раз разговор про ЕС, TCL и Hisense лидеры продаж.
В крупном немецком провайдере Telekom большинство в штуках предложений - телефоны ксиоми, а во флагманах ксиоми, яблоко и Самсунг.
Странно такое доверие немцев к Китаю
Или все таки это другое?
А заградительные дополнительные пошлины, что хочет ввести или ввела в этом году Германия на покупку любого самого дешёвого товара с Али и прочих китайских площадок, ибо делают конкуренцию магазинам местным.
При этом в местных маназинах 95 процентов товаров с шильдиком Китай.
Глобализация она такая, поздно уже.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Це було б дуже класно для китайців.
По залізу може і буде, а з підтримкою виробників МП - ой навряд чи.
Відправлено через 1 хвилину 50 секунд:
Сьездить чтобы что? С одной стороны обзоры и фотки, с другой - маркетинговые сказки. Чему же верить?FirstTDM: ↑ 07.02.2026 10:26Наверное, уважаемые участники форума лично ездили в Германию, проводили строгую проверку существующих лабораторий/производства и сделали вывод...