NVIDIA підтвердила, що технологія Dynamic Multi Frame Generation вийде у квітні

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

DuckRider: 07.02.2026 20:49
man1242: 07.02.2026 19:54 Рефлекс зменшує імпут лаг, всінк обмежує кадрову частоту відносно твого монітора навпіл а фг домальовує іншу половину до пікового оновлення без штрафу до імпут лагу, через що ти не отримуєш штраф до продуктивності та маєш фіксований імпут лаг та максмально високу частоту оновлення що може дозволити твій монітор. У випадку дінамічного фг не буде обмежуватися нативний фпс а лише домальвока того фпс що не вистачає, з плюсів стабільний фреймтайм та менш фейкових кадрів у черзі що зробить вплив фг ше меншим на затримку а з рефлекс буде завжди обмеження пікового фпс у оновлення твого монітора.
Рефлекс и так юзают, без фреймгена

Всинк увеличивает инпутлаг

Штраф инпута в твоем сценарии уже начинается на моменте всинка и усиливается на дорисовке

При динамичном фреймгене там где у тебя случился дроп фпс, он будет усилен, так как нужно больше ресурсов, чтоб нагенерить дряни. Таким образом в конкчном итоге ты получишь прыжки из киселя в кисель, зато "плавно", ведь тебе кто-то сказал в интернете, что высокогерцовый монитор нужен для плавности, а из-за скорости смены пикселей.
Нвідіа всінк з антілагом не вішає додатковий імпут лаг, бо пікова гервцовка отримує обмеження через анті лаг, перевіряв не однаразово моніторінгом як і час рендеру та загальної затримки системи.
Kentprime
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Схавали х2, расхвалили х4, теперь и х6 придумают как " восхвалять"
Voozy: 07.02.2026 14:36 Недавно проходил Cronos: New Dawn (класная игруха, бтв) и был очень приятно удивлён FG. :up:
5070ти в 1440p на макс - 100 фпс + и артефактов лично я - ВООБЩЕ не вижу. Игра статтерит, но это уже проблема джижка.
5070Ти за 70к гривен не дает даже 100 фпс в нативе 2к? :lol: :lol: :lol: Зачем было вообще этот мусор брать?
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Kentprime: 07.02.2026 23:41 Схавали х2, расхвалили х4, теперь и х6 придумают как " восхвалять"
Voozy: 07.02.2026 14:36 Недавно проходил Cronos: New Dawn (класная игруха, бтв) и был очень приятно удивлён FG. :up:
5070ти в 1440p на макс - 100 фпс + и артефактов лично я - ВООБЩЕ не вижу. Игра статтерит, но это уже проблема джижка.
5070Ти за 70к гривен не дает даже 100 фпс в нативе 2к? :lol: :lol: :lol: Зачем было вообще этот мусор брать?
Хто тобі стверджує що прямо зараз людина придбала карту за 70к грн ? Хто мав змогу купляли по 36-38к грн :insane:
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kentprime: 07.02.2026 23:41 Схавали х2, расхвалили х4, теперь и х6 придумают как " восхвалять"
Voozy: 07.02.2026 14:36 Недавно проходил Cronos: New Dawn (класная игруха, бтв) и был очень приятно удивлён FG. :up:
5070ти в 1440p на макс - 100 фпс + и артефактов лично я - ВООБЩЕ не вижу. Игра статтерит, но это уже проблема джижка.
5070Ти за 70к гривен не дает даже 100 фпс в нативе 2к? :lol: :lol: :lol: Зачем было вообще этот мусор брать?
Купил за 45 в начале апреля. Переплатил, т.к. хотел SFF, чтобы поместилась 1030 для PhysX. Сейчас это уже не актуально, рофл.
Cronos очень требовательная игра. UE5 + рей трейсинг.
Я тоже скептически относился к ФГ, но три четверти игры прошёл с ФГ и не заметил ни одного глюка.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 07.02.2026 21:39
DuckRider: 07.02.2026 20:49

Рефлекс и так юзают, без фреймгена

Всинк увеличивает инпутлаг

Штраф инпута в твоем сценарии уже начинается на моменте всинка и усиливается на дорисовке

При динамичном фреймгене там где у тебя случился дроп фпс, он будет усилен, так как нужно больше ресурсов, чтоб нагенерить дряни. Таким образом в конкчном итоге ты получишь прыжки из киселя в кисель, зато "плавно", ведь тебе кто-то сказал в интернете, что высокогерцовый монитор нужен для плавности, а из-за скорости смены пикселей.
Нвідіа всінк з антілагом не вішає додатковий імпут лаг, бо пікова гервцовка отримує обмеження через анті лаг, перевіряв не однаразово моніторінгом як і час рендеру та загальної затримки системи.
всінк не дає інпутлаг, тільки якщо працює в тандемі з гсінком, тільки тому що він не працює, поки твій фпс знаходиться в діапазоні роботи врр.

Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
Kentprime: 07.02.2026 23:41 Схавали х2, расхвалили х4, теперь и х6 придумают как " восхвалять"
Voozy: 07.02.2026 14:36 Недавно проходил Cronos: New Dawn (класная игруха, бтв) и был очень приятно удивлён FG. :up:
5070ти в 1440p на макс - 100 фпс + и артефактов лично я - ВООБЩЕ не вижу. Игра статтерит, но это уже проблема джижка.
5070Ти за 70к гривен не дает даже 100 фпс в нативе 2к? :lol: :lol: :lol: Зачем было вообще этот мусор брать?
можливо він купив її, коли 5080 за 53к продавались?
Rmsh88
Junior

Повідомлення

Єдина гра де без цих технологій нормально не пограєш на максимплках 2к це alan wake II. Там дійсно є сенс в фрейм генераторі, в інших іграх мені 2к 150 кадрів вистачає. Чесно кажучи не бачу різниці 150 чи 240.
Відповісти