Intel вимагає пам’ять зі швидкістю не менше 7467 МТ/с для інтегрованої графіки Arc B370/B390

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yuriy_dd
Member

Повідомлення

waryag: 04.02.2026 09:42 Бо ПОТУЖНІ 8 каналів АРМ і нікчемні 2 канали х86 на практиці... означають одну й ту ж 128-бітну шину LPDDR5X (у х86 можливі і інші варіанти).
але чому нікчемні на М4 - показують таку високу швидкість? M4 - 120 GB/s, M4 Pro - 273 GB/s, M4 Max до 546 GB/s?
чому тупикові х86 не можуть таке показати? які є варіанти в ноутах?
пс: М5 - 153.6 GB/s
waryag: 04.02.2026 09:42Згадаємо твою чудову (без жартів) аналогію з авто. Абсолютній більшості споживачів потрібні не спорткари, а жоповозки: зручні, міскі, надійні, відносно недорогі, і лише десь далі у списку вимог - якась динаміка, щоб триматися у потоці
але якщо ця ж жоповозка - буде і швидка, і гарна, і тд - і ще й дешевша? думаєте не підійде більшості споживачів? от спеціально не будуть купувати
waryag: 04.02.2026 09:42 Оце я розумію талант! Ти навіть тут обісрався, переплутавши назви компанії і ракети.
у вас нема знань зі мною вступати в полеміку. Ви ще скажіть що процесори Інтел - це теж обісрався
waryag: 04.02.2026 09:42У фалконів була ніша - відсутність у Штатів власного комерційного носія
і що конкурентів не було? а є конкуренти щоб показали швидший одно-потік ніж М5? а легше?
а серед виробників х86 проців - велика конкуренція? скільки виробників?
waryag: 04.02.2026 09:42І була кілерфіча - багаторазовість, що в результаті перетворила спейсХ на абсолютного лідера
але ж ви памятаєте скільки їх за це гнобили і казали що не вийде? як от зараз гноблять АРМ - ну пряма аналогія
waryag: 04.02.2026 09:42А квалком намагається вдертися в суперконкурентну нішу, не пропонуючи нічого: їх процесори не краще (часто гірше) і не дешевше (часто дорожче) за конкурентів, а на додачу мають купу проблем
ну так точно як з SpaceX
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: in the woods somewhere

Повідомлення

А навіщо?
Багато сценаріїв (особливо в ноутах) де все в швидкість пам'яті впирається?
yuriy_dd
Member

Повідомлення

Graveworm: 04.02.2026 15:41 Багато сценаріїв (особливо в ноутах) де все в швидкість пам'яті впирається?
а для чого взагалі память швидшу роблять? для чого розганяють?
трішки думайте перед тим як щось тупе написати
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: in the woods somewhere

Повідомлення

yuriy_dd
Якби я думав - я б макбук купив
Але нажаль 💅
Відповісти