Там, де все впирається в пам'ять, буде кращим проц, в якого вона швидша.unique-neon: ↑ 30.01.2026 11:00 Так ось - там стверджують, що відтюнентй раптор лейк менше статерить ніж різени і має кращі fps low. Цікаво чи справді так?
Раптори краще працюють з пам'яттю, ніж райзени. Ну і краще, ніж нові коре ультра.
Плюс там ще spectre I meltdown матчі відключають, е-ядра відключають, інші речі теж.