замінив через драйвер до останьої та у самій грі налаштовувавNekros: ↑ 06.01.2026 22:35Драйверний генератор, чи з налаштувань самої гри?man1242: ↑ 06.01.2026 22:28 але з фг х2 у сталкері грати прямо каєф стало, немає фрейм песінгу та імпут лаг значно впав
Новости
Последние статьи и обзоры
NVIDIA пропонує завантажити драйвер GeForce 591.74 WHQL з підтримкою DLSS 4.5
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
-
Plush_Dragon
Member
Інпутлага взагалі не відчуваю, його просто нема, ноль. Афігєть.
Шлейфи також майже не бачу, хіба що може з лупою покадрово переглядати.
На 5070 втрати продуктивності не помітив, може в якихось окремих іграх вона є, не знаю.
Але сама цікава фішка це перемінний генератор який тримає задану частоту кадрів на 50хх серії. Будемо чекати наступних оновлень, бо поки що це бета.
Хуанг красава! Продовжує життя древній 20хх серії, та дає змогу грати в 4к з високим ФПС 50хх картам.
Шлейфи також майже не бачу, хіба що може з лупою покадрово переглядати.
На 5070 втрати продуктивності не помітив, може в якихось окремих іграх вона є, не знаю.
Але сама цікава фішка це перемінний генератор який тримає задану частоту кадрів на 50хх серії. Будемо чекати наступних оновлень, бо поки що це бета.
Хуанг красава! Продовжує життя древній 20хх серії, та дає змогу грати в 4к з високим ФПС 50хх картам.
-
bombeybox
Member
- Откуда: Київ
Єдина модель яка Справді прибирає шлейфи - це Preset L, найважча і найкраща. Дуже добре видно в неоновому Кіберпанку. Всі інші моделі DLSS - або з шлейфами, втратою деталей, стабільності або з овершарпом.Plush_Dragon: ↑ 07.01.2026 09:43Шлейфи також майже не бачу
Nvidia просто піариться на тому, що АМД фізично не може - зворотна сумісність.Plush_Dragon: ↑ 07.01.2026 09:43Хуанг красава! Продовжує життя древній 20хх серії
Нові моделі - не підходять для старих RTX. І Нвідіа сама це говорить в своїх заявах, треба просто читати уважно. https://videocardz.com/newz/nvidia-want ... ir-rtx-gpu
-
Plush_Dragon
Member
Покажи де Хуанг ходить і кричіть що ось в мене є, в у родички Лізи нема? Знайдеш хоч щось таке подібне? Чи просто ляпнув?bombeybox: ↑ 07.01.2026 09:56
Nvidia просто піариться на тому, що АМД фізично не може - зворотна сумісність.
Нові моделі - не підходять для старих RTX. І Нвідіа сама це говорить в своїх заявах, треба просто читати уважно. https://videocardz.com/newz/nvidia-want ... ir-rtx-gpu
Ну і для чого якийсь дешевий піар тому хто має близько 95% ринку? Конкурентів то нема! Ноль конкуренції.
Ну і заяви треба читати уважніше, все 20хх та 30хх підтримують. Єдине про що каже Нвідіа це що нова модель більш важка і що власники старих карт можуть захотіти залишитись на старих, більш легких моделях щоб не втратити пару ФПС.
P. S. Як же палає та горить у амудешників.
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Plush_Dragon
Так в нього 5080
Так в нього 5080
-
bombeybox
Member
- Откуда: Київ
Це хіба про ваш пост
Перестаньте кругом бачити фантомних амудешників, вам нвідіа за це не заплатить.
-
Plush_Dragon
Member
Дід до лікаря приходить і каже мовляв не можу бабку задовільнити.
- А скільки вам років, діду?
-84
- Так який вам вже секс?
- А сусіду 87 і він каже що по 3 рази кожен день.
- Ну то і ви кажіть, діду.
Отправлено спустя 2 минуты 59 секунд:
З тебе яд сочиться.
А по факту глянь як Хуанг сильно підтянув режими перфоманс та ультра перфоманс в 4.5 для власників 20хх та 30хх. Мабуть дуже здивуєшся.
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Ви розказуєте про 2 і 3 серію і кидає відео з 5090 
-
item2
Member
- Откуда: Київ
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Зате без рахітного ТААitem2: ↑ 07.01.2026 12:52DLSS 4.5 Quality та Balanced:
2060 (-7% від натива) та 3060 Ti (+13% від натива):
-
Enjthesilence
Member
пресет "К" і все) "М" точно не вартує втрати продуктивностіkairo: ↑ 07.01.2026 13:25Зате без рахітного ТААitem2: ↑ 07.01.2026 12:52DLSS 4.5 Quality та Balanced:
2060 (-7% від натива) та 3060 Ti (+13% від натива):![]()
-
erkins007
Member
Там потеря мизерная на старших картах. Разница в 1% на 5090.Enjthesilence: ↑ 07.01.2026 14:06пресет "К" і все) "М" точно не вартує втрати продуктивності
Потеря будет если не хватает тензоров, но и там нужно смотреть что лучше 4.5 баланс или 4.0 качество.
-
Enjthesilence
Member
взагалі, пресет "М" та "Л" - створені для" ультра-продуктивного" та "продуктивного" режиму длсс, пресет "к" все ще для "нормального" та "високого". після 13го січня мають вийти оновлення і новий пресет N вже для "високого" режиму апскейлера і тільки після всіх оптимізацій можна буде нормально затестити нові пресети.erkins007: ↑ 07.01.2026 16:45Там потеря мизерная на старших картах. Разница в 1% на 5090.Enjthesilence: ↑ 07.01.2026 14:06пресет "К" і все) "М" точно не вартує втрати продуктивності
Потеря будет если не хватает тензоров, но и там нужно смотреть что лучше 4.5 баланс или 4.0 качество.
-
item2
Member
- Откуда: Київ
Enjthesilence
Цікаво, що вони замінили існуючі M, L замість додавання нових. Типу назад дороги вже немає
. Сподіваюсь K і J залишать. У будь-якому випадку оптіскейлер або swapper все пам'ятає.
Цікаво, що вони замінили існуючі M, L замість додавання нових. Типу назад дороги вже немає
-
Panasi
Member
- Откуда: Киев
Подивився декілька оглядів і тестів. Використовувати нову модель чи ні, тут все залежить від конкретного кейсу. На старих поколіннях відеокарт падіння продуктивності сильніше. На пресеті quality падіння продуктивності між моделями k і м більше, ніж на пресеті performance. В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно, фпс на dlls 4.5 quality навіть менший, ніж в нативі. Короче для performance є сенс використовувати нову модель, особливо на 4, 5 поколіннях карт. Для quality и balance потрібно дивитись по ситуації і порівнювати.
-
Enjthesilence
Member
все правильно, тому що М та Л - це для низьких налаштувань якості апскейлера. для високих пресет ще не релізнувся, тому тут "К" все ще кращий, от з документації нвідії:Panasi: ↑ 07.01.2026 18:16 Подивився декілька оглядів і тестів. Використовувати нову модель чи ні, тут все залежить від конкретного кейсу. На старих поколіннях відеокарт падіння продуктивності сильніше. На пресеті quality падіння продуктивності між моделями k і м більше, ніж на пресеті performance. В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно, фпс на dlls 4.5 quality навіть менший, ніж в нативі. Короче для performance є сенс використовувати нову модель, особливо на 4, 5 поколіннях карт. Для quality и balance потрібно дивитись по ситуації і порівнювати.
"Preset J: Similar to preset K. Preset J might exhibit slightly less ghosting at the cost of extra flickering. Preset K is generally recommended over preset J
Preset K: Default preset for DLAA/Balanced/Quality modes. Less expensive performance wise compared to Preset L.
Preset L: Default preset for UltraPerformance mode. Delivers a sharper, more stable image with less ghosting than Preset J, K but are more expensive performance wise. Preset L is peak performant on RTX 40 series GPUs and above.
Preset M: Default preset for Performance mode. Delivers similar image quality improvements as Preset L but closer in speed to Presets J, K. Preset M is peak performant on RTX 40 series GPUs and above."
-
erkins007
Member
Потому что М походу не заточен пока под режим качества и в таком режиме жрет крайне много тензоров. Справляется без потерь только 5090 где тензоров х2 от 5080 и в несколько раз больше чем у прошлых поколений. + 4.5 ушел полностью на fp8 и поэтому 20/30 которые его не поддерживают теряют много, а 40/50 сильно меньше.Panasi: ↑ 07.01.2026 18:16В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно
-
MSiAventador
Member
- Откуда: Гонолула
Доречі з новим драйвером знову працює RTX VSR в Опері на ютубі (RTX 4070). 
-
Vpupkin
Member
- Откуда: Dnipro
Народ каже що у режимах перформансу і убер перформансу стало помітно краще, біс знає кому так ок грати, але чому ні? Більше опціональних можливостей це завжди добре.
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Ну бетка дефолт пресет М стоїть, продуктивность на рівні 20% від нативу хоча у пресета К це вже 25% та більше.В багатьох іграх жахливий флікерінг але стабільність зображення навіть на балансі топ, у багатьох іграх темперальні артефакти зникли але тільки у сталкер2 при дощу флікерять тіні у траві. Фрейм ген працює краще, мабуть щось з рефлексом зробили або фг.Enjthesilence: ↑ 07.01.2026 18:26все правильно, тому що М та Л - це для низьких налаштувань якості апскейлера. для високих пресет ще не релізнувся, тому тут "К" все ще кращий, от з документації нвідії:Panasi: ↑ 07.01.2026 18:16 Подивився декілька оглядів і тестів. Використовувати нову модель чи ні, тут все залежить від конкретного кейсу. На старих поколіннях відеокарт падіння продуктивності сильніше. На пресеті quality падіння продуктивності між моделями k і м більше, ніж на пресеті performance. В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно, фпс на dlls 4.5 quality навіть менший, ніж в нативі. Короче для performance є сенс використовувати нову модель, особливо на 4, 5 поколіннях карт. Для quality и balance потрібно дивитись по ситуації і порівнювати.
"Preset J: Similar to preset K. Preset J might exhibit slightly less ghosting at the cost of extra flickering. Preset K is generally recommended over preset J
Preset K: Default preset for DLAA/Balanced/Quality modes. Less expensive performance wise compared to Preset L.
Preset L: Default preset for UltraPerformance mode. Delivers a sharper, more stable image with less ghosting than Preset J, K but are more expensive performance wise. Preset L is peak performant on RTX 40 series GPUs and above.
Preset M: Default preset for Performance mode. Delivers similar image quality improvements as Preset L but closer in speed to Presets J, K. Preset M is peak performant on RTX 40 series GPUs and above."
Відправлено через 3 хвилини 53 секунди:
Теж втрачає але менш ніж усі та у усіх іграх по різному, десь 30% інде і 20% приросту дає, знову волосся у іграх на голову краще виглядає як і об'єкти у русі.erkins007: ↑ 07.01.2026 19:19Потому что М походу не заточен пока под режим качества и в таком режиме жрет крайне много тензоров. Справляется без потерь только 5090 где тензоров х2 от 5080 и в несколько раз больше чем у прошлых поколений. + 4.5 ушел полностью на fp8 и поэтому 20/30 которые его не поддерживают теряют много, а 40/50 сильно меньше.Panasi: ↑ 07.01.2026 18:16В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно