NVIDIA пропонує завантажити драйвер GeForce 591.74 WHQL з підтримкою DLSS 4.5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Nekros: 06.01.2026 22:35
man1242: 06.01.2026 22:28 але з фг х2 у сталкері грати прямо каєф стало, немає фрейм песінгу та імпут лаг значно впав
Драйверний генератор, чи з налаштувань самої гри?
замінив через драйвер до останьої та у самій грі налаштовував
Plush_Dragon
Member

Сообщение

Інпутлага взагалі не відчуваю, його просто нема, ноль. Афігєть.
Шлейфи також майже не бачу, хіба що може з лупою покадрово переглядати.
На 5070 втрати продуктивності не помітив, може в якихось окремих іграх вона є, не знаю.
Але сама цікава фішка це перемінний генератор який тримає задану частоту кадрів на 50хх серії. Будемо чекати наступних оновлень, бо поки що це бета.
Хуанг красава! Продовжує життя древній 20хх серії, та дає змогу грати в 4к з високим ФПС 50хх картам.
bombeybox
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Plush_Dragon: 07.01.2026 09:43Шлейфи також майже не бачу
Єдина модель яка Справді прибирає шлейфи - це Preset L, найважча і найкраща. Дуже добре видно в неоновому Кіберпанку. Всі інші моделі DLSS - або з шлейфами, втратою деталей, стабільності або з овершарпом.
Plush_Dragon: 07.01.2026 09:43Хуанг красава! Продовжує життя древній 20хх серії
Nvidia просто піариться на тому, що АМД фізично не може - зворотна сумісність.
Нові моделі - не підходять для старих RTX. І Нвідіа сама це говорить в своїх заявах, треба просто читати уважно. https://videocardz.com/newz/nvidia-want ... ir-rtx-gpu
Plush_Dragon
Member

Сообщение

bombeybox: 07.01.2026 09:56
Nvidia просто піариться на тому, що АМД фізично не може - зворотна сумісність.
Нові моделі - не підходять для старих RTX. І Нвідіа сама це говорить в своїх заявах, треба просто читати уважно. https://videocardz.com/newz/nvidia-want ... ir-rtx-gpu
Покажи де Хуанг ходить і кричіть що ось в мене є, в у родички Лізи нема? Знайдеш хоч щось таке подібне? Чи просто ляпнув?
Ну і для чого якийсь дешевий піар тому хто має близько 95% ринку? Конкурентів то нема! Ноль конкуренції.
Ну і заяви треба читати уважніше, все 20хх та 30хх підтримують. Єдине про що каже Нвідіа це що нова модель більш важка і що власники старих карт можуть захотіти залишитись на старих, більш легких моделях щоб не втратити пару ФПС.
P. S. Як же палає та горить у амудешників.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Plush_Dragon
Так в нього 5080 :lol:
bombeybox
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Plush_Dragon: 07.01.2026 10:05Чи просто ляпнув?

Це хіба про ваш пост :lol:

Перестаньте кругом бачити фантомних амудешників, вам нвідіа за це не заплатить.
Plush_Dragon
Member

Сообщение

Filabatya: 07.01.2026 10:11 Plush_Dragon
Так в нього 5080 :lol:
Дід до лікаря приходить і каже мовляв не можу бабку задовільнити.
- А скільки вам років, діду?
-84
- Так який вам вже секс?
- А сусіду 87 і він каже що по 3 рази кожен день.
- Ну то і ви кажіть, діду.

Отправлено спустя 2 минуты 59 секунд:
bombeybox: 07.01.2026 10:13
Це хіба про ваш пост :lol:
З тебе яд сочиться.
А по факту глянь як Хуанг сильно підтянув режими перфоманс та ультра перфоманс в 4.5 для власників 20хх та 30хх. Мабуть дуже здивуєшся.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Ви розказуєте про 2 і 3 серію і кидає відео з 5090 :facepalm:
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

DLSS 4.5 Quality та Balanced:
2060 (-7% від натива) та 3060 Ti (+13% від натива):
Вложения
Screenshot_20260107-081556.png
Screenshot_20260107-081729.png
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

item2: 07.01.2026 12:52DLSS 4.5 Quality та Balanced:
2060 (-7% від натива) та 3060 Ti (+13% від натива):
Зате без рахітного ТАА ;)
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kairo: 07.01.2026 13:25
item2: 07.01.2026 12:52DLSS 4.5 Quality та Balanced:
2060 (-7% від натива) та 3060 Ti (+13% від натива):
Зате без рахітного ТАА ;)
пресет "К" і все) "М" точно не вартує втрати продуктивності
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Enjthesilence: 07.01.2026 14:06пресет "К" і все) "М" точно не вартує втрати продуктивності
Там потеря мизерная на старших картах. Разница в 1% на 5090.

Потеря будет если не хватает тензоров, но и там нужно смотреть что лучше 4.5 баланс или 4.0 качество.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 07.01.2026 16:45
Enjthesilence: 07.01.2026 14:06пресет "К" і все) "М" точно не вартує втрати продуктивності
Там потеря мизерная на старших картах. Разница в 1% на 5090.

Потеря будет если не хватает тензоров, но и там нужно смотреть что лучше 4.5 баланс или 4.0 качество.
взагалі, пресет "М" та "Л" - створені для" ультра-продуктивного" та "продуктивного" режиму длсс, пресет "к" все ще для "нормального" та "високого". після 13го січня мають вийти оновлення і новий пресет N вже для "високого" режиму апскейлера і тільки після всіх оптимізацій можна буде нормально затестити нові пресети.
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Enjthesilence
Цікаво, що вони замінили існуючі M, L замість додавання нових. Типу назад дороги вже немає ;). Сподіваюсь K і J залишать. У будь-якому випадку оптіскейлер або swapper все пам'ятає.
Panasi
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Подивився декілька оглядів і тестів. Використовувати нову модель чи ні, тут все залежить від конкретного кейсу. На старих поколіннях відеокарт падіння продуктивності сильніше. На пресеті quality падіння продуктивності між моделями k і м більше, ніж на пресеті performance. В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно, фпс на dlls 4.5 quality навіть менший, ніж в нативі. Короче для performance є сенс використовувати нову модель, особливо на 4, 5 поколіннях карт. Для quality и balance потрібно дивитись по ситуації і порівнювати.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Panasi: 07.01.2026 18:16 Подивився декілька оглядів і тестів. Використовувати нову модель чи ні, тут все залежить від конкретного кейсу. На старих поколіннях відеокарт падіння продуктивності сильніше. На пресеті quality падіння продуктивності між моделями k і м більше, ніж на пресеті performance. В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно, фпс на dlls 4.5 quality навіть менший, ніж в нативі. Короче для performance є сенс використовувати нову модель, особливо на 4, 5 поколіннях карт. Для quality и balance потрібно дивитись по ситуації і порівнювати.
все правильно, тому що М та Л - це для низьких налаштувань якості апскейлера. для високих пресет ще не релізнувся, тому тут "К" все ще кращий, от з документації нвідії:
"Preset J: Similar to preset K. Preset J might exhibit slightly less ghosting at the cost of extra flickering. Preset K is generally recommended over preset J

Preset K: Default preset for DLAA/Balanced/Quality modes. Less expensive performance wise compared to Preset L.

Preset L: Default preset for UltraPerformance mode. Delivers a sharper, more stable image with less ghosting than Preset J, K but are more expensive performance wise. Preset L is peak performant on RTX 40 series GPUs and above.

Preset M: Default preset for Performance mode. Delivers similar image quality improvements as Preset L but closer in speed to Presets J, K. Preset M is peak performant on RTX 40 series GPUs and above."
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Panasi: 07.01.2026 18:16В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно
Потому что М походу не заточен пока под режим качества и в таком режиме жрет крайне много тензоров. Справляется без потерь только 5090 где тензоров х2 от 5080 и в несколько раз больше чем у прошлых поколений. + 4.5 ушел полностью на fp8 и поэтому 20/30 которые его не поддерживают теряют много, а 40/50 сильно меньше.
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Доречі з новим драйвером знову працює RTX VSR в Опері на ютубі (RTX 4070). B-)
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Народ каже що у режимах перформансу і убер перформансу стало помітно краще, біс знає кому так ок грати, але чому ні? Більше опціональних можливостей це завжди добре.
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Enjthesilence: 07.01.2026 18:26
Panasi: 07.01.2026 18:16 Подивився декілька оглядів і тестів. Використовувати нову модель чи ні, тут все залежить від конкретного кейсу. На старих поколіннях відеокарт падіння продуктивності сильніше. На пресеті quality падіння продуктивності між моделями k і м більше, ніж на пресеті performance. В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно, фпс на dlls 4.5 quality навіть менший, ніж в нативі. Короче для performance є сенс використовувати нову модель, особливо на 4, 5 поколіннях карт. Для quality и balance потрібно дивитись по ситуації і порівнювати.
все правильно, тому що М та Л - це для низьких налаштувань якості апскейлера. для високих пресет ще не релізнувся, тому тут "К" все ще кращий, от з документації нвідії:
"Preset J: Similar to preset K. Preset J might exhibit slightly less ghosting at the cost of extra flickering. Preset K is generally recommended over preset J

Preset K: Default preset for DLAA/Balanced/Quality modes. Less expensive performance wise compared to Preset L.

Preset L: Default preset for UltraPerformance mode. Delivers a sharper, more stable image with less ghosting than Preset J, K but are more expensive performance wise. Preset L is peak performant on RTX 40 series GPUs and above.

Preset M: Default preset for Performance mode. Delivers similar image quality improvements as Preset L but closer in speed to Presets J, K. Preset M is peak performant on RTX 40 series GPUs and above."
Ну бетка дефолт пресет М стоїть, продуктивность на рівні 20% від нативу хоча у пресета К це вже 25% та більше.В багатьох іграх жахливий флікерінг але стабільність зображення навіть на балансі топ, у багатьох іграх темперальні артефакти зникли але тільки у сталкер2 при дощу флікерять тіні у траві. Фрейм ген працює краще, мабуть щось з рефлексом зробили або фг.

Відправлено через 3 хвилини 53 секунди:
erkins007: 07.01.2026 19:19
Panasi: 07.01.2026 18:16В деяких іграх, наприклад, cyberpunk 2077 продуктивність падає дуже сильно
Потому что М походу не заточен пока под режим качества и в таком режиме жрет крайне много тензоров. Справляется без потерь только 5090 где тензоров х2 от 5080 и в несколько раз больше чем у прошлых поколений. + 4.5 ушел полностью на fp8 и поэтому 20/30 которые его не поддерживают теряют много, а 40/50 сильно меньше.
Теж втрачає але менш ніж усі та у усіх іграх по різному, десь 30% інде і 20% приросту дає, знову волосся у іграх на голову краще виглядає як і об'єкти у русі.
Ответить