AMD вирішила відновити виробництво процесорів Ryzen 3000G

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Impulse101
Member

Повідомлення

ronemun: 06.05.2023 04:21 так в них же є готові APU-кристали для Valve і т.п., які зараз 7ххх лінійкою назвали, наприклад 4ядра Zen2 + rdna2. Напевно вони і відбраковку мають, якраз 30к назбирається.
В будь-якому випадку собівартість тих кристалів до 20 доларів, чи варто напрягатись заново лінію запускати?
В 3400G графика Вега, какое она имеет отношение к RDNA2? Да и разница между ZEN2 и ZEN+ тебя не смущает? :spy:
По сабжу, напрашивается цена 50 баксов, но продавать будут по 70-80, а для тех кто готов потратить 100+ есть Renoir
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hum: 05.05.2023 17:40 pelia
Zen+ это Zen на 12нм техпроцессе со всеми болячками первого поколения.
Ма-яч-ня, у свій час мав 2700 за два роки користування жодної болячки не виявив, щось мені підказує що і у 1го Райзен болячки скінчились з новими БІОС на материнські плати, а у самих процесорів їх і не було.

waryag: 06.05.2023 07:19
ronemun: 06.05.2023 04:21так в них же є готові APU-кристали для Valve і т.п., які зараз 7ххх лінійкою назвали, наприклад 4ядра Zen2 + rdna2. Напевно вони і відбраковку мають, якраз 30к назбирається.
В будь-якому випадку собівартість тих кристалів до 20 доларів, чи варто напрягатись заново лінію запускати?
Є попит саме на ці процесори. А значить - нема жодної причини їх не випускати.
Тут обмежена партія замовнику, судячи з усього зроблять партію (яка трохи більше замовлення), та й вся новина.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Lorichic: 05.05.2023 14:29
Melofon: 05.05.2023 12:37Она озвучена, 127$ за 3400g, но уже реально лучше взять 5600g за 140$.
$100 сейчас на хотлайне 3400G, с чего он вдруг будет дорожать?
Я позже написал что он наоборот в новых партиях будет дешевле бо 12нм сильно подешевели с того момента когда это был топ техпроцесс, а то что на хотлайне старые партии хотят дешевле продать то нормально, я свой 5750G (тот же 5700G только с дополнительной хардварной защитой) вообще купил ещё прошлой весной за 6700 грн в комтрейдинге когда самый дешёвый 5600G тогда стоил 7200 грн, а 5700G стоил 9-10к, единственный минус в нем был что он шел без бокового кулера, но я всё равно его бы не ставил, просто боксовый комплект кошерней смотрится чем трэй в пластиковом блистере.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут
Ма-яч-ня, у свій час мав 2700 за два роки користування жодної болячки не виявив, щось мені підказує що і у 1го Райзен болячки скінчились з новими БІОС на материнські плати, а у самих процесорів їх і не було.
2700 не APU. С первым поколением райзенов апу не все так просто. То им память не такая то графическое ядро глючное или МП его спалит завышенным напряжением. А так да, сухая производительность встройки у 3200/3400g отличная даже по современным меркам но только если повезёт и есть определенные познания в компьютерном железе. Просто воткнул и пользуешься это не про те апу. :)
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Головне питання: чи будуть нові старі процесори відрізнятися від старих?
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Hum: 07.05.2023 09:11С первым поколением райзенов апу не все так просто. То им память не такая то графическое ядро глючное или МП его спалит завышенным напряжением.
То если и было только при выходе на первых биосах, это уже давным давно исправлено и работает всё отлично, воткнул и пользуйся это сейчас как раз про них тоже, разве что хмр выставить и усё, уже не одну сборку с ними собрал уже давно и там всё было в порядке, люди довольны.

Отправлено спустя 2 минуты 28 секунд:
ДядяСаша: 07.05.2023 10:16 Головне питання: чи будуть нові старі процесори відрізнятися від старих?
Сами процы вряд-ли, а вот выход годных кристаллов будет больше чем тогда бо уже отполирован техпроцесс, для АМД он будет выгодным даже если цену поставить ниже ста баксов за старший.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hum: 07.05.2023 09:11
Захар Беркут
Ма-яч-ня, у свій час мав 2700 за два роки користування жодної болячки не виявив, щось мені підказує що і у 1го Райзен болячки скінчились з новими БІОС на материнські плати, а у самих процесорів їх і не було.
2700 не APU. С первым поколением райзенов апу не все так просто. То им память не такая то графическое ядро глючное или МП его спалит завышенным напряжением. А так да, сухая производительность встройки у 3200/3400g отличная даже по современным меркам но только если повезёт и есть определенные познания в компьютерном железе. Просто воткнул и пользуешься это не про те апу. :)
Читав я на форумах скарги за ті АПУ, така сама там історія з БІОС до материнських плат, так само давно вилікували, але так є поодинокі запити з браку, наприклад у Інтел цих оповідей в разів 10 більше, але щось я не бачу історій на форумах - "що усі Інтел погані адже...", а от чомусь про АМД постійно бачу, що не зачепи - "Драйвер АМД завжди глючні... Усі АПУ не такі, багато проблем... Пам'ять не так працює... Материнські плати не такі... Процесори не те... Відеокарти не так...", але коли ближче до питання то виявляється що або сам користувач не читач, а письменник тому наробив собі клопоту, або Інтел має з Нвідією але драйвер АМД ставить, або взагалі так жартує чи переповідає що колись десь почув. І так "просто сунув" не де не буває, усюди потрібно розуміти де і куди, і як, і для чого, наче доросла людина, маєте розуміти. А то так і Інтел у слот відеокарти можна сунути, ну а що - лізе то нехай працює.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Захар Беркут
уже все апушки полечили, все нормально.
Стояли у меня на потоке hp/dell/леново с 2200г/3400г/4500г . Классные камушки за свой прайс. Все там уже отполировано.
Повторюсь за тот пост, что меня любители амд заминусовали - амд на старте покупать нельзя. Потом - вполне себе крутые камни :)

Отправлено спустя 1 минуту 20 секунд:
ДядяСаша
да нет, это те же модельки что и раньше. Да если сделают по 50-70 бакинских - то вполне себе решение. Я может сменю себе машинку для htpc на такой
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Krovatka: 05.05.2023 12:44 Атлон на бартоне не планируют?
Можна ще фікуси повернути з лозунгом про потенціал)
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89
Та у Інтел старт продажу серії чи у Нвідії не менше проблем тягне, але чомусь стереотип склався саме за АМД, я про це. Чи вже тут не пам'ятають як стартував кор ай, де помирав КП, чи Нвідії старт фермі з перегрівами та чарівними екранами, чи як кора дуба почалась з підпалів, чи нагадати за провали швидкодії у РТХ перший тиждень, та проблеми з сумісністю ігор.
За цією логікою - усе не можна брати на перших ревізіях.

tablestikus: 07.05.2023 11:55
Krovatka: 05.05.2023 12:44 Атлон на бартоне не планируют?
Можна ще фікуси повернути з лозунгом про потенціал)
А чому ні? Якщо їх замовлять 500к+, та за гарним прайсом, чому відмовлятись?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Захар Беркут: 07.05.2023 12:05
tablestikus: 07.05.2023 11:55
Можна ще фікуси повернути з лозунгом про потенціал)
А чому ні? Якщо їх замовлять 500к+, та за гарним прайсом, чому відмовлятись?
Взагалі не бачу проблем.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Захар Беркут
то все старые события . Компании тогда были совсем другими ...
Последний обсер интел - это гнущиеся крышки процев :facepalm:
Покупаешь проц за 500 баксов , купи еще рамку , чтобы радиатор плотно прилегал для нормального охлаждения :facepalm:
Відповісти