Обзор корпуса Aerocool Aero-1000

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Dmytro_o_o
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київська обл.

Повідомлення

Дякую за огляд, придбав собі цей корпус (тількі білого кольору :super: )) Якисть виготовлення - ідеальна, система фільтрів - чудова. Явно інженери з AeroCool були під враженням від Corsair 230T, 600T, 730T, 760T...
спойлер
230T.jpg
600T.jpg
730T.jpg
760T.jpg
Але це добре - вчитися у майстрів. А нам-покупцям збільшуеться пропозиция))).

P.S. Нижню корзину зняв, розсверливши 8 клепок, щоб не заважала обдуву відеокарти.
Відповісти