Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Тогда разгон 1300 по ядру гарантирован :teacher:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

водянки за 3к(проц+видео) с головой хватит(2 радиатора по 3х120) и будет зверь)) :eek: :up: :D
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Vlad_Chudo
1 100 000 :super:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

:eek: :up: :eek:
chip
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

8011 просто прелестные задания. На 4500МГц выдавали около 52к ppd, на 4600МГц уже 60к ppd! :jump:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

chip
А есть ли толк те задания считать на 2 ядрах?
chip
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Денис97:chip
А есть ли толк те задания считать на 2 ядрах?
Проверь.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

у меня 2 ядра :weep: :mad:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Проверь давай ты, то у меня комп немного вне доступа :gigi:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

чуть оффтопа
https://plus.google.com/photos/10572823 ... banner=pwa" target="_blank
:eek: :eek: :eek:

Добавлено через 29 минут 35 секунд:
уже 3 задание на 15млн-ето нормально? :insane: :insane: (за 1день-7млн дня успеваю)
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Так настрой клиент чтоб шли задания попроще.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

если-бы я еще знал как его настраивать _ :lamer: :gigi:

Добавлено через 44 секунды:
и че от куда скачивать_ :rip: :dontknow:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

цей тиждень ми трохи здали (2,993,699) відносно попереднього рекордного (3,111,040)
SergeyR, я жартував :D , коли казав, що не встигаю вітати тебе з кожним мільйоном і тому буду з кожним третім ;) за мільйон я готовий вітати хоч багато раз в день :rotate: :beer:

Добавлено через 28 минут 48 секунд:
prosha_evolist
я забув чим відрізняються 15 мільйонні задачі він інших. Може в них нижчий ППД? Тоді відносно яких?
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Добавлено через 28 минут 48 секунд:
prosha_evolist
я забув чим відрізняються 15 мільйонні задачі він інших. Може в них нижчий ППД? Тоді відносно яких?[/quote]

я такого-же мнения) :D :beer:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

chip:8011 просто прелестные задания. На 4500МГц выдавали около 52к ppd, на 4600МГц уже 60к ppd! :jump:
Тоді у SergeyR має бути десь 170к. Хоча, цікаві було б практичні результати
Єдине питання - як їх ловити постійно, а ще бажано в Лінуксі

Знайшов це:

If you really want to make some PPD on the 80XX series just install Linux v7 I get 100,000+ PPD on the 8011 running on a 980X at 4.6Ghz VS 85,000 PPD on Windows

Отже:
1. потрібен 7 клієнт
2. у Лінуксі ППД на 17% більше, навіть для Інтел-проца
3. у SergeyR у Лінуксі має бути десь 220к
Востаннє редагувалось 15.01.2012 18:41 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Тоді у SergeyR має бути десь 170к. Хоча, цікаві було б практичні результати
Єдине питання - як їх ловити постійно, а ще бажано в Лінуксі[/quote]

Ето че у него за комп? :eek: :eek:

Добавлено через 5 минут 33 секунды:
О,я уже 99 :D :rotate: :jump:
вот-бы токо железо по лутче) :idea: :teacher:
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

prosha_evolist
Ну так чем не повод сделать апгрейд :D Я от души накинул 8 гб оперативки для БЖ :laugh:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

с какого-то у меня скорость увеличилась, меньше чем за 2 часа-4.5млн :insane: :eek: :kbd:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
Отже:
1. потрібен 7 клієнт
2. у Лінуксі ППД на 17% більше, навіть для Інтел-проца
3. у SergeyR у Лінуксі має бути десь 220к
А какие параметры устанавливать?

prosha_evolist
Ето че у него за комп? :eek: :eek:
2 6 ядерных xeon :)
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Freddy Krueger:prosha_evolist
Ну так чем не повод сделать апгрейд :D Я от души накинул 8 гб оперативки для БЖ :laugh:
я если буду апгрейдится так на етот комплект
http://hotline.ua/computer-materinskie- ... ene-zgen3/" target="_blank
+
http://hotline.ua/computer-processory/i ... 23i72600k/" target="_blank
+
http://hotline.ua/computer-moduli-pamya ... m1a1600c9/" target="_blank
надеюсь для етого 500вт кулер мастера хватит) :gigi:
Відповісти