А не пофиг
Відправлено через 1 хвилину 28 секунд:
Ну есть в наличии MSI Gaming Z Trio но она мне в курпус не влезет)tornadox: ↑ 26.06.2026 12:12А яка карта була: виробник, модифікація?Xaker-1911-: ↑ 26.06.2026 12:01 Всё карта уехала по гарантии приняли признали её проблемность)
Моїй 6.5 років, один раз термопасту міняв, бо почала шуміти як PS3, зараз як годинник працює.
А жду под заказ от Asus TUF