Перевірені люди (2024-2026)

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Ответить
Автор
Сообщение
Serg_Uman
Junior

Сообщение

Придбав WD Black SN8100 2 ТБ у aaleksandrenko ,по повній предплаті ,швидко відправлено, все добре . Рекомендую.
silent01
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Придбав клавіатуру, мишку і коврик у creater_ua по повній передплаті. Швидка відправка і посилка доїхала з Рівного до київської області за 16 годин, якраз на Різдво. Дуже дякую камраду за консультації і всім рекомендую до співпраці. :up:
creater_ua
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Рекомендую пана silent01 до співпраці. Все пройшло чудово, швидко і на довірі :up: Дякую!
zoomir
Member
Аватара пользователя
Откуда: Херсон

Сообщение

Купив декілька комплектуючих у Crazy_8. Тільки позитивні враження :super:
BigTypoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Борщагівка - Позняки

Сообщение

Приобрел планшет у Oakenfold. Все на высшем уровне. Рекомендую :up:
e1zy
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Купував у RunR відеокарту та ssd у Eyemoon по повній предоплаті, продавців рекомендую!
AmigoPhoenix
Member
Аватара пользователя

Сообщение

На початку грудня продав пану ksv1202 кілька проців по повній передплаті.
Угода пройшла успішно, без ускладнень. Приємний в спілкуванні добродій, рекомендую до співпраці.
Crazy_8
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

zoomir: 25.12.2025 20:44 Купив декілька комплектуючих у Crazy_8. Тільки позитивні враження :super:
Продав комплектуючі пану zoomir по післяплаті. Підтримую все вище сказане, все як домовлялись, враження позитивні.
SurLAN
Junior

Сообщение

купив процесор у cannibal, все працює, все добре :super:
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Відправляв на ремонт до sasha76 стабілізатор lvt ach250, найкращі рекомендації :beer:
mainoper33
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Купив у Crazy_8 відеокарту 4060 по повній передоплаті , відправив швидко, все відповідає як в описі. Рекомендую!) :up:
bobr-kun
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Sumy region

Сообщение

Придбав у VladSupra скарб 64 Gb DDR5 SO-DIMM післяплатою. Все завелось, поїхало. Пам'ять не бита, не крашена мемтест проходить тіки вльот.
Так що - рекомендую до співпраці. :rotate:
VladSupra
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Odessa Old center

Сообщение

Продал камраду bobr-kun 64GB DDR5 SO-DIMM наложенным, без предоплаты. Все прошло отлично, рекомендую!
Crazy_8
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Продав 4060 mainoper33 з повною предоплатою. Все чотко. :up:
mida1992sp
Junior

Сообщение

Рекомендую до співпраці alexey-kost. Товар придбано із повною передоплатою, все пройшло за попередніми домовленностями.
prichenzo
Junior
Откуда: Кропивницкий

Сообщение

Придбав у пана afhpwnd відяшку післяоплатою. Все як і домовлялися, рекомендую :up: :super:
vEx
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Рекомендую до співпраці lom_ua. Придбано кабель за повною передоплатою, все працює і відмінної якості.
afhpwnd
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Продав відеокарту prichenzo. Усе, як домовлялись. Рекомендую!
Дима Динамит
Member

Сообщение

брал у BusteMix все хорошо
endyyy
Junior
Откуда: Днепр

Сообщение

купил у LKS Lenovo ThinkCentre M93p Tiny, приехал на следующий день, подключил, все работает, рекомендую :up:
Ответить