Перевірені люди (2024-2026)

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Ответить
Автор
Сообщение
Rabbit-kms
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Южная Пальмира

Сообщение

Юрій LiPtOn_xD - благодарю за 10 камушков i3-2100 по полной предоплате
TyphooNick
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Ровно

Сообщение

Очередная неделя приносит очередные приятные впечатления от сотрудничества и рекомендации камрадам evenmore, Andrey_kyky и mamayawarlord... :up:
bosyak
Junior

Сообщение

Замовляв карту RX 5700xt Sapphire Nitro+ у Yaroslav308 , без можливості перевірки, просто на чесне слово від продавця. Можливість перевірити її з'явилась лише через 2 місяці. Карта працює так як і має бути. Дуже дякую цьому козаку за чесність. Редомендую до співпраці.
Dubass
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРЬКОВ

Сообщение

Продав оперативку Real, дуже приємно було мати справу, рекомендую до співпраці. :up:
BOBAHH
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Deadpool
Рекомендую к сотрудничеству как ответственного, надежного покупателя.
lom_ua
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Купив у Wiking007 телефон і повербанк.
Все - ок.
Швидка відправка, приємно мати справу.
ScerRial
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Купував у Dubass SSD накопичувач Orico IG 740 Pro 1 TB.
Швидка відправка та все в найкращому вигляді. Рекомендую! до співпраці!
Galactick
Member
Аватара пользователя
Откуда: r/FuckTAA

Сообщение

Купив БЖ у infinity по повній передоплаті. Все чудово, рекомендую.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Забув написати. Придбав у OdeessaM ще декілька паверів. По повній передплаті, нуль проблем, чудова людина, максимально швидка відправка. Рекомендую!
Sharkoff
Member
Аватара пользователя
Откуда: Бровари

Сообщение

LVladislavchik, дякую за кулер. Все ціле та надійно запаковане, повна предоплата. :super:
Dubass
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРЬКОВ

Сообщение

ScerRial: 24.11.2025 00:16 Купував у Dubass SSD накопичувач Orico IG 740 Pro 1 TB.
Швидка відправка та все в найкращому вигляді. Рекомендую! до співпраці!
Також рекомендую до співпраці ScerRial :up:
Vitus
Junior
Откуда: Суми

Сообщение

kurdas
Купив по повній передплаті кулер Thermalright Phantom Spirit 120 SE. Все добре.
Рекомендую.
OldSpice7789
Junior

Сообщение

Сделал скальп у voronin_jura как всегда все на уровне.
олег Л
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Первая СТОЛИЦА

Сообщение

Купил ссд на 4 тб у nhandu Все :up: :up: :up: Рекомендую к сотрудничеству :super:
nhandu
Junior

Сообщение

Продал ссд по полной предоплате олег Л ,мои рекомендации :up:
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

Придбав у Pavel Lesunov відеокарту по повній передоплаті. Найкращі рекомендації. Було приємно мати справу :super:
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Купляв у EUGENEY термоінтерфейси для обслуговування ноута. Все в кращому, вигляді проконсультував та порадив, кращий варіант. Рекомендую :up:
setmyfloor
Junior

Сообщение

Придбав по повній передплаті у darkfish оперативну памʼять.
Все пройшло добре, рекомендую до співпраці
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

Придбав відеокарту у Gallardovich повною передоплатою. Все на найвищому рівні, найкращі рекомендації :super:
infinity
Junior
Откуда: Izyum

Сообщение

Мав справу з Galactick по повній передоплаті. Рекомендую до співпраці , все пройшло чітко та швидко :up:
Ответить