SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Ответить
Автор
Сообщение
almazmusic
Король клавиатуры
Аватара пользователя
Откуда: Planet Earth

Сообщение

Последний раз редактировалось Vovchic_jrc 05.03.2015 11:09, всего редактировалось 62 раза.
Entar
Member

Сообщение

Cirax: 10.11.2023 15:29 Забей - это не корова, и не конь, не подохнет.
Сломается - поменяют, целых 5 лет для этого есть.
Просто не знаю, как сейчас, но раньше многие жаловались на наши гарантийки в плане желания свалить ответственность за что попало на клиента, или держать в "очереди" полтора месяца. Как я понимаю, проблема с прошивкой либо должна проявиться в первые дни использования, в ходе тестирования/нескольких сот ГБ записи/чтения, либо все будет ок.
Вообще, конечно печально, что "последний оплот стабильности/надежности", среди ссдшек пал)
_nic
Member
Откуда: bank of Detroit river

Сообщение

Чи є у природі щось як SN850X на 4ТВ, але дешевше ? Чи тільки лотерея з китайського підвалу ?
Grant
Member

Сообщение

_nic
да, есть, где покупать будешь у нас в рознице или зарубежом?
ADATA LEGEND 960 (есть на розетке 9700 грн, я бы его и брал), Kingston KC3000, ADATA XPG Gammix S70, NETAC NV7000 и тд
Последний раз редактировалось Grant 10.11.2023 18:01, всего редактировалось 1 раз.
_nic
Member
Откуда: bank of Detroit river

Сообщение

Grant: 10.11.2023 17:54 _nic
да, есть, где покупать будешь у нас в рознице или зарубежом?
так я и не в Украине нахожусь,так что покупать там - amazon.ca,newegg.ca,betsbuy.ca
Grant
Member

Сообщение

_nic
выше написал
еще solidigm p44 pro, samsung pm9a1
_nic
Member
Откуда: bank of Detroit river

Сообщение

Grant: 10.11.2023 18:03 _nic
выше написал
еще solidigm p44 pro, samsung pm9a1
Больше половины из этого тут не водиться, тем более в 4ТБ версии.
Grant
Member

Сообщение

_nic
ты б написал что там есть
ck_ua
Member

Сообщение

Entar: 10.11.2023 14:56 якась прошивка погана
45-та.
Entar
Member

Сообщение

Тобто її краще оновити на 46?
Забрав новий ssd, наче тих проблем що були з тим - немає, тестую, в аіді все відображається на відміну від того, тести на запис проходить на відміну від того.
Прошивка 45-та.
Изображение
Изображение

Отправлено спустя 19 минут 4 секунды:
Черт... я случайно обновил прошивку до 046 и на втором своем mx 500 (на 500 ГБ). Какое же кривое ПО, оно даже не дало возможность выбрать обновить ее на одном диске

Отправлено спустя 9 минут 36 секунд:
P.S. Результати по швидкості
Вложения
SSD.png
ssd3.png
ssd6.png
Stamb
Member

Сообщение

Планую купити ссд на 2 тб. З того що почитав то Kingston KC3000 2TB хвалять. Рекордні швидкості не потрібні, бюджет можу скоригувати в більшу сторону теж. Чи є якісь новіші без проблемні моделі на які варто звернути увагу?

Відправлено через 11 хвилин 42 секунди:
Пам'ятаю, що колись кінгстон любив поміняти(на гірші) контролер і/або пам'ять. Вроді ще навіть тут була людина від них яка розказували що це норм, лол. Це вже у минулому, чи ще дальше таким займаються?
Ostin
Member

Сообщение

Stamb
Це гарна модель. Для неї на сайті офіційно заявлено все так, як треба. І контролер, і пам'ять TLC, і гарантійний ресурс гарний. А значить, поки воно на сайті є, ніхто його не міняє.

Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
Stamb: 13.11.2023 15:21кінгстон любив поміняти
Це роблять всі, якщо заявлено 3D Nand і нічого більше. Також якщо не заявлений контролер. У KC3000 з цим все гаразд. Повний опис.

Просто уникайте моделей, в яких у описі на офіційному сайті стоїть просто 3D Nand і нічого про контролер. Нормальні моделі мають повний опис.
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Stamb
А він і зараз так робить. Але все "по-честному", у моделей де зоопарк, в специфікаціях на сайті немає чіткого опису. Просто абстрактна 3D NAND пам'ять. З серією КС в них порядок.
В конкурентах у нього Silidigm P44 pro, але з доступністю або гарантією є нюанси.
Cirax
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Artem_K: 13.11.2023 15:38 Stamb
А він і зараз так робить. Але все "по-честному", у моделей де зоопарк, в специфікаціях на сайті немає чіткого опису. Просто абстрактна 3D NAND пам'ять. З серією КС в них порядок.
В конкурентах у нього Silidigm P44 pro, але з доступністю або гарантією є нюанси.
На сегодняшний день, совсем не конкурент.
Цена у него зашкаливает, и с гарантией нюансы.
Когда был по 100-105 баксов, тогда Кингстон нервно курил в сторонке.
По 170-180 баксов, solidigm p44 pro, никуда не упирается.
Последний раз редактировалось Cirax 13.11.2023 16:03, всего редактировалось 1 раз.
Grant
Member

Сообщение

Stamb: 13.11.2023 15:21Планую купити ссд на 2 тб. З того що почитав то Kingston KC3000 2TB хвалять.
да, хороший, есть всякие варианты, например adata 960
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Cirax
С гарантией да, а цены, здесь на форуме, были +/- сопоставимы с КС.
IvanCh
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

треба взяти зовнішній ссд,
Kingston XS1000 Portable 1000GB це норм чи дивитися на самси?
що ще можете порекоментувати на type-c? об'єм 1-2 терабайта. бюджет до 4.5к, але бажано 3.5
Cirax
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Artem_K: 13.11.2023 16:14 Cirax
С гарантией да, а цены, здесь на форуме, были +/- сопоставимы с КС.
Так никто с этим не спорит, я и написал что когда он был по 100 баксов на Амазоне, то конкурировал.
ARomanA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Cirax
KC3000 наче в середній лізі грає, а P44 в вищій, ціни просто повернулися до норми, а раніше зливали дешево.
Stamb
Member

Сообщение

а якщо конкретніше?
Cirax
Member
Откуда: Киев

Сообщение

ARomanA: 13.11.2023 17:39 Cirax
KC3000 наче в середній лізі грає, а P44 в вищій, ціни просто повернулися до норми, а раніше зливали дешево.
2% производительности не стоят плюс 60% к цене.
Ответить