Новости
Последние статьи и обзоры
Hoyoverse
-
Kirakishou
Member
Там драма з Овеном. Директор вибачився, вони перепишуть історію і дадуть компенсацію. Також покращать якість гри. Хоч я так далеко сюжет не читав, але помітив, що Овен може лізти до дівчат гравця. В гачах таке не вітається. Ніяких парочок, ніяких чоловіків, які лізуть до твоїх дівчат. І дівчата теж не повинні проявляти любовний інтерес до інших чоловіків, крім гравця. Як вони так обісралися? Це ж не перша NTR драма в індустрії.
-
daesz
Member
Ага, вже бачивKirakishou: ↑ 02.11.2025 07:01Там драма з Овеном. Директор вибачився, вони перепишуть історію і дадуть компенсацію.
https://www.reddit.com/r/ChaosZeroNight ... ust_a_png/
Daiyan all over againKirakishou: ↑ 02.11.2025 07:01Як вони так обісралися? Це ж не перша NTR драма в індустрії.
https://www.reddit.com/r/SubredditDrama ... _as_girls/
Відправлено через 7 хвилин 27 секунд:
Лол
- спойлер

-
Kirakishou
Member
Я теж ДНА спробую. Хоча початок сторі в ХЗН мені зайшов, але як я вже писав, дуже схожа сторі є в інших гачах. Спробую рерольнути звичайним методом під ютубчик на фоні, якщо лутану якусь тян, а не куна, то залишу аккаунт. І мабуть не буду крутити стандарт, шанси в банері початківця більші, плюс він дешевше. Якщо лутану з банера початківця Халіпе або Рін, то й цього буде достатньо. Мене зараз драма з нетораре більше зацікавила, ніж сама гра. Люблю драми, коли гравці дають втик розробникам.daesz: ↑ 02.11.2025 07:01Я також не думаю, що гратиму. Мені сторі не зайшла. В ДНА і сторі краща, і геймплейно мені подобається погріндити
-
daesz
Member
Імхо, Вероніка, Рін та Мей Лін залишаться актуальними дуже довго, Каліпе та Реноа також, але ними трохи важче грати (бо в них базові карти kinda mehh, особливо Реноа). Маю ще Люка і навіть думав його полвлити, але він дуже кріт залежний, тому залишу для ультралейтгейму, якщо ще гратиму на той час. Інших першсонажів немаю, але мені дуже Магна подобається, в неї дуже класний скілл кіт.Kirakishou: ↑ 02.11.2025 07:12якщо лутану якусь тян
-
Kirakishou
Member
daesz
Якщо чесно, то це для мене на другому місці. Просто ці дві мені ще до старту гри зайшли дизайном та сейю. Амір на першому місці, звісно. Я тоді ще не знав, хто і як нагинає, бо не цікавився витоками з бети, слідкував тільки за офіційною інформацією. Я ж в гачах кручу по вайфу фактору, а не меті. Хоча коли вайфу ще й нагинає, то це вдвічі приємніше. Я тому гроші і заливав на деяких персонажів, бо хотів, щоб вони нагинали. І тому я пригорів від ХСР, бо вони буквально вимагають крутити кунів, щоб зараз пройти 12 повер ендгейму. Хоча до цього я весь ендгейм проходив тільки вайфу. В Зенлессі після того, як таки наважився зливати куртки в банер сігн, теж почав проходити ендгейм на всі нагороди вайфу. І саме тому мені поки що Зенлесс найбільше подобається.
І весь цей негатив з мого боку в бік Хойо насправді смішний. Я пригораю через одну довбану крутку з останніх поверхів. І це чомусь стосується тільки ігор Хойо, в інших гачах я плювати хотів на куртки з найскладнішого контенту. Та й в іграх Хойо теж було пофіг на це до певного моменту. І причину цього пригорання я знаю. На мене тупо впливають на рівні підсвідомості всі ці критики ігор Хойо на ютубі. Але якщо тверезо подивитися - який би не був довбаний паверкріп, ти не можеш пройти всього останній довбаний поверх. Не весь ендгейм, а останній поверх. Звідти нагорода навіть не куртка, а менше. Хай цих поверхів три на місяць. Це одна-дві, максимум три куртки на місяць. Та всі ці гачі просто щедрі, якщо дають тобі забрати більшість нагород навіть стандартними персонажами, а в івентах дають пробних, якими ти проходиш взагалі все.
Ні, треба все-таки менше слухати всіх цих контент кріейтерів. Коли не вливався в комюніті, а просто грав, то все подобалося. А зараз ютубери сказали, що Кірена без Е2 - сміття і все, всі хейтим Хойо, в тому числі і я. Навіть повидаляв ігри із Епік Геймс, щоб підписку не купувати. Треба якось знову навчитися відноситися до ігор як до розваг, а не сіріус бізнесу.
Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
Вибачте за орфографію та можливі помилки, пишу зі смартфону і вже просто задовбався редагувати текст.
Якщо чесно, то це для мене на другому місці. Просто ці дві мені ще до старту гри зайшли дизайном та сейю. Амір на першому місці, звісно. Я тоді ще не знав, хто і як нагинає, бо не цікавився витоками з бети, слідкував тільки за офіційною інформацією. Я ж в гачах кручу по вайфу фактору, а не меті. Хоча коли вайфу ще й нагинає, то це вдвічі приємніше. Я тому гроші і заливав на деяких персонажів, бо хотів, щоб вони нагинали. І тому я пригорів від ХСР, бо вони буквально вимагають крутити кунів, щоб зараз пройти 12 повер ендгейму. Хоча до цього я весь ендгейм проходив тільки вайфу. В Зенлессі після того, як таки наважився зливати куртки в банер сігн, теж почав проходити ендгейм на всі нагороди вайфу. І саме тому мені поки що Зенлесс найбільше подобається.
І весь цей негатив з мого боку в бік Хойо насправді смішний. Я пригораю через одну довбану крутку з останніх поверхів. І це чомусь стосується тільки ігор Хойо, в інших гачах я плювати хотів на куртки з найскладнішого контенту. Та й в іграх Хойо теж було пофіг на це до певного моменту. І причину цього пригорання я знаю. На мене тупо впливають на рівні підсвідомості всі ці критики ігор Хойо на ютубі. Але якщо тверезо подивитися - який би не був довбаний паверкріп, ти не можеш пройти всього останній довбаний поверх. Не весь ендгейм, а останній поверх. Звідти нагорода навіть не куртка, а менше. Хай цих поверхів три на місяць. Це одна-дві, максимум три куртки на місяць. Та всі ці гачі просто щедрі, якщо дають тобі забрати більшість нагород навіть стандартними персонажами, а в івентах дають пробних, якими ти проходиш взагалі все.
Ні, треба все-таки менше слухати всіх цих контент кріейтерів. Коли не вливався в комюніті, а просто грав, то все подобалося. А зараз ютубери сказали, що Кірена без Е2 - сміття і все, всі хейтим Хойо, в тому числі і я. Навіть повидаляв ігри із Епік Геймс, щоб підписку не купувати. Треба якось знову навчитися відноситися до ігор як до розваг, а не сіріус бізнесу.
Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
Вибачте за орфографію та можливі помилки, пишу зі смартфону і вже просто задовбався редагувати текст.
-
daesz
Member
Я крутив кунів тільки буквально декілька раз, але якщо якийсь на стандарті попадається і він бустить одну із пачок - то також лвлю.Kirakishou: ↑ 02.11.2025 07:53І тому я пригорів від ХСР, бо вони буквально вимагають крутити кунів, щоб зараз пройти 12 повер ендгейму.
З тих що крутив - сільвер еш в АК (сподобався дизайн персонажа) та генерал в ХСР (jp ВА той самий, що й озвучує Ервіна Сміта, а той мій самий улюблений персонаж зі всіх аніме period
Маю тільки одну надію - що АКЕФ в плані ресурсів на персонажа буде дружелюбніший, ніж оригінальний АК. Так щоб можна було лвлити всіх персонажів без розбору, і опробувати всіх. А то в більшості гач - граєш по 2 роки, а деяких персонжів навіть попробувати не виходить. Зараз граю в ДНА (не конкретно зараз) і пролевелив уже 7 чи 8, і грав всіма з них (навіть мейлами лол), і коли от пограєш ними всіма - чому саме вони сильні, і де саме їхня сила буде.
Таж Ребекка - дуже сильна, але грати нею нудно (імхо). А Береніс та Лінн в тірлістах позиціонують нижче, а мені вони геймплейно самий-самий топ (калька із ворфреймових - Екскалібура та Меси відповідно).
В тому ж ГФЛ2 - ресурси просто з шуфлі сиплять, в мене ВСІ персонажі максимального лвла + з максимальним лвлом афініті (ну типу подарунки персонажам) на всіх із них. те все що під розділом "айтемс" - то гіфти.
- спойлер

-
Kirakishou
Member
Я за весь час крутив куна тільки раз - Кадзуху в Геншині. І тільки тому, що перед цим пограв на аккаунті іншої людини Кадзухою і мені сподобалося збирати ним дроп з мобів. Більше в жодній гачі я кунів не крутив. Крутив банери з кунами, але заради дівчат-четвірок. І якось так завжди виходило, що я або не добирався до лєги, або програвав 50/50 на користь стандартної дівчини. Але зі стандартів я також прокачую деяких кунів, бо вони вже є на аккаунті.daesz: ↑ 02.11.2025 08:01Я крутив кунів тільки буквально декілька раз, але якщо якийсь на стандарті попадається і він бустить одну із пачок - то також лвлю.
Продовжую розбиратися в NTR драмі Chaos Zero Nightmare. Японські сейю на відміну від корейських озвучили так, що не зважаючи на те, що в оригіналі Капітан, тобто ти, відсторонений від персонажів - він там наче на другій ролі, дівчата все одно говорять закоханим голосом саме до тебе, а не до інших чоловіків в грі. У корейців озвучка інша, там жіноча увага приділяється не Капітану, і тому вони пригоріли.
Розробники будуть переписувати розділи 1-5 і переозвучувати їх. Не знаю, чи це буде стосуватися японського озвучування. Мабуть буде, бо вони хочуть переписати японський текст історії персонажа Рін, там наче є якась помилка. Тому потрібно швиденько пройти сюжет, щоб послухати Амір в сюжеті, якщо вона там є.
Там купу всього хочуть переробити, навіть знизити ціни в гачі. Корейським гравцям дуже сильно пригоріло.
Мені просто цікаво чим ці ідіоти думали? Що японська, корейська чи китайська публіка з’їсть NTR? Не ті, у кого на це фетиш, а пересічні гравці? Це не західні куколди, яких зараз повно в коментарях на реддіті.
Коли була драма з Girls' Frontline 2: Exilium, я читав, що у китайців є чи то гласне, чи негласне правило, що взагалі не має бути ніякого NTR на телебаченні. Але ті придурки взяли і додали його в гру. І хоч це просто натяк, але це зрозумілий натяк на відносини між персонажами. В іграх, де люди купують персонажів за великі гроші, персонажі мають приділяти увагу саме тобі, а не іншим персонажам. Особливо якщо це гра, де тебе поміщають не просто в світ гри, а в головного героя.
Тепер і в Chaos Zero Nightmare дівчат отримує не головний герой, і навіть не персонажі-мужні чоловіки, а молодий жіночний хлопчик – я чув, що якраз такі подобаються більшості корейських та японських дорослих жінок. Майже впевнений, що там в сценаристах жінка.
В будь-якому разі якщо вони покращать технічний стан гри, то вся ця драма тільки на користь.
-
daesz
Member
Я скільки граю і ще досі по 5 розділу не добрався (лвл38.5, мб завтра візьму 40 і нарешті анлокну наступну частину, а мб й не візьму). Доречі, рекомендую вибрати одного персонажа і вливати афініті (та подарунки) тільки в нього, там в прогрешн буці є завдання лвл5/7/10 та15 афініті (і це реально займає купу часу також), в мене Рін лвл12, і ще пару на лвл3-5 (але то в основному з екскурсій (бо їх 3 на день і на одного персонажа всі 3 потратити неможна, а деколи й потрібного персонажа в місті немає) та з каламіті фігні). Ще лікування "психологічної травми" трохи дає, але воно їсть ті самі тікети, що й екскурсії, а дає менше афініті, хіба запарюватись на спеціально доводити персонажа до ментал брейка на Хаос рані, щоб потім провести лікування, тоді вийде всі 3 тікети злити в одного (за день), але я б так не страдавKirakishou: ↑ 02.11.2025 08:52Розробники будуть переписувати розділи 1-5 і переозвучувати їх.
-
Kirakishou
Member
Жадібна гра. В банері новачка дає п’ятірку виключно на 50 крутці. На цей раз випала Магна. Думав встановити LDPlayer в пісочницю, щоб він не засрав систему, і через синхронізатор спробувати ще пореролити – я вже наловчився і швидко це роблю, але після цієї драми з NTR думаю, що я в цю гру поки що грати не хочу. Я послухав повне вибачення їх СЕО, GuitarRock Gaming виклав відео з перекладом його вибачень, а також подивився кілька інших роликів на ютубі – гра тупо сира, вони її не доробили, але СЕО не хотів її переносити. Через те там і звук орав на повну гучність при установці гри, бо вони навіть це не пофіксили. А сюжет взагалі мав бути іншим, просто всі сценаристи чи то самі звільнилися, чи їх звільнили ще в минулому році. В технічному плані теж є проблеми. У людей списувало гроші з карток, але вони нічого не отримували. Видалялися аккаунти. Але головне – по сюжету ви там просто в ролі відеокамери, а головний герой там Овен і він отримує ваших дівчат. Це в грі, розрахованій саме на любителів вайфу, які і приносять найбільші прибутки в таких іграх. Треба бути генієм, щоб в такій грі зробити NTR. Крім того там ще якась політика замішана, але чисто корейські приколи з феміністками.
Щодо Duet Night Abyss – ці телепні не дають мені обрати японське озвучування на старті гри. Якого біса я маю слухати англійське озвучування весь пролог? Пішли вони на хрін. Тупо пригоріло від цього. А щоб це змінити, мені потрібно правити реєстр.
Поки що нафіг ці нові гача-ігри. Краще почитаю сюжет Зенлесса поки є електроенергія. Витрачаю час на всяке сміття, а потім в Зенлессі забуваю пройти ендгейм або не встигаю повністю пройти якісь івенти чи історії персонажів, за які також дають нагороди.
Розчарування від цих нових ігор, хоча ролики на ютубі в обох іграх були крутими, як і сейю.
Щодо Duet Night Abyss – ці телепні не дають мені обрати японське озвучування на старті гри. Якого біса я маю слухати англійське озвучування весь пролог? Пішли вони на хрін. Тупо пригоріло від цього. А щоб це змінити, мені потрібно правити реєстр.
Поки що нафіг ці нові гача-ігри. Краще почитаю сюжет Зенлесса поки є електроенергія. Витрачаю час на всяке сміття, а потім в Зенлессі забуваю пройти ендгейм або не встигаю повністю пройти якісь івенти чи історії персонажів, за які також дають нагороди.
Розчарування від цих нових ігор, хоча ролики на ютубі в обох іграх були крутими, як і сейю.
-
daesz
Member
Kirakishou
хехе
ДНА має 2 сторони медалі - в ній дуже багато грінду і через че вона геймплейно займатиме дуже багато часу. Але це той випадок, коли в гру можна заходити хоч раз в місяць, бо гачі там немає, тож переживати за крутки не потрібно. Через що вона є одночасно і дуже вимоглива до часу, і дуже не вимоглива до часу.
В CZN я суто заходжу дейлики зробити та стаміну злити, це ~3хв і вона перша яку дропну. Той випадок, коли хойо випустили ще одну копіпасту на свій генгшин буквально у всьому (catch в тому, що це навіть не хойо гра
).
хехе
ДНА має 2 сторони медалі - в ній дуже багато грінду і через че вона геймплейно займатиме дуже багато часу. Але це той випадок, коли в гру можна заходити хоч раз в місяць, бо гачі там немає, тож переживати за крутки не потрібно. Через що вона є одночасно і дуже вимоглива до часу, і дуже не вимоглива до часу.
В CZN я суто заходжу дейлики зробити та стаміну злити, це ~3хв і вона перша яку дропну. Той випадок, коли хойо випустили ще одну копіпасту на свій генгшин буквально у всьому (catch в тому, що це навіть не хойо гра
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Це не гача. На цьому можна і закінчити, бо з цього все витікає.daesz: ↑ 02.11.2025 18:29ДНА має 2 сторони медалі
Трохи спробував. Не дно, але багато дрібної халтури. Подивимось, чи буде вона правитись. Ну і рушій - мінус. Вірніше геншин стайл+рушій=мінус. Гра в базовому гейм-дизайні покалічена. Пересування, анімації, механіки опенворлду, котрі взяті калькою з Геншину просто як сова на глобус. Робили Варфрейм, то треба було його робити до кінця, а то вийшло якесь гейм-ГМО.
-
daesz
Member
Це гача.lewerlin: ↑ 02.11.2025 22:02Це не гача.
- спойлер

Краще ніж в геншині чи вуві (за винятком карабкання по стінах).lewerlin: ↑ 02.11.2025 22:02Пересування
Ніби не гірші ніж в уже згаданих 2.lewerlin: ↑ 02.11.2025 22:02анімації
Аналогічно.lewerlin: ↑ 02.11.2025 22:02механіки опенворлду
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Це косметика. Така "гача" і навіть в Доті.daesz: ↑ 02.11.2025 23:13Це гача.
Вони виглядають чужерідно, персонаж сам по собі, оточення саме по собі. Рушій своєрідний, це не Юніті і не УЕ.daesz: ↑ 02.11.2025 23:13Краще ніж в геншині чи вуві (за винятком карабкання по стінах).
Це якщо їх в Блендері порівнювати. В рамках гри воно ріже око.daesz: ↑ 02.11.2025 23:13Ніби не гірші ніж в уже згаданих 2.
Рушій не годиться для зельдоподібного опенворлду. А дизайн саме такий(а має бути типу ТЕС).daesz: ↑ 02.11.2025 23:13Аналогічно.
-
daesz
Member
В ГФЛ1 також тільки косметика і вона все ще гача.lewerlin: ↑ 03.11.2025 00:17Це косметика. Така "гача" і навіть в Доті.
-
daesz
Member
Тобто для вуви годиться, а для дна - ні?lewerlin: ↑ 03.11.2025 00:17Рушій не годиться для зельдоподібного опенворлду.
Мені не ріже. Точно не більше ніж в уже згаданій вуві чи гашні.lewerlin: ↑ 03.11.2025 00:17В рамках гри воно ріже око.
Ну але як не сподобалось, то й не сподобалось. Мені от вува здалась сміттям, зі всіма буває.

-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Ним там і не пахне. А от Evolution Engine несе за верству. Або десь похибка, яку всі повторюють, ШІ і гугл в тому числі, або деви настільки зґвалтували УЕ4. В останньому я сильно сумніваюсь, бо не веде воно себе як анріал 3+ і близько, це по дрібницях видно. Елементарна взаємодія колізій один один як у Варфреймі, така була в часи ПС2. Добитися такого на УЕ4 це премія дарвіна вищого пілотажу. Технічно гра ще сильно нагадує GreedFall на стероїдах. От що завгодно, тільки не УЕ.daesz: ↑ 03.11.2025 08:05Изображение
Припускаю, що за задумкою це мав бути анріал, його заанонсили/зробили на ньому трейлер(можливо на аутсорсі), а потім вирішили робити аніме-варфрейм(бо гра ним і є по суті).
Так я кажу за об'єктивні речі, а не за сприйняття. Технічно в ДНА тонна протиріч і от тут можливо "зіграли" мобілки, так як думав Raynor, коли гра технічно мобільна "бай дизайн". Воно, не те що б жах, там видно бісову купу роботи, але роботи дурної. В порівнянні з ВуВою чи Зенлессом, це небо і земля, настільки все топорно. Просто запустити паралельно ВуВу та ДНА і потабатись. Якщо це один рушій, то це фіаско.daesz: ↑ 03.11.2025 08:05Ну але як не сподобалось, то й не сподобалось. Мені от вува здалась сміттям, зі всіма буває.
Я в неї зайшов буквально зразу після Масс Ефекту(УЕ3), так творіння Біовар ультра некстгеном виглядає в порівнянні.
Отправлено спустя 4 минуты 44 секунды:
Сценарій хороший. Не прямо топ, але не банальний, цілісний і, як для гачі, досить сміливий. І не "китайський", що сьогодні ніфіга собі+(Шаоджі йди нахрін).daesz: ↑ 02.11.2025 07:01В ДНА і сторі краща
-
Kirakishou
Member
Видалив Duet Night Abyss. На екстремально низьких налаштуваннях з увімкненим FSR і обмеженням 60 кадрів це лайно навантажує відеокарту на максимум – 273 Вт споживання, причому саме ядро не завантажене на сотку. Всього за кілька хвилин відеокарта нагрілась до 91 градуса і це не найгарячіша точка, а загальний показник. Найгарячіша мабуть була під сотку. В Afterburner цього показника немає, а перевіряти ще раз в HWiNFO я не захотів. І зараз не літо, у мене в кімнаті 20 градусів, а корпус у мене Antec P101 Silent – хоч виробником і заявлено, що це Mid Tower, але за розмірами це Full Tower, який продувається кулерами спереду і ззаду. Я не знаю, що вони там нахімічили з рушієм гри, але я свою відеокарту бережу, вона такі температури бачила всього кілька разів. Якраз тоді, коли я запускав всяке лайно типу перших патчів Wuthering Waves, Honkai Impact 3rd Part 2 та ще щось.
Поки що нові гача-ігри не радують. Чекаю Arknights: Endfield та Azur Promilia.
Поки що нові гача-ігри не радують. Чекаю Arknights: Endfield та Azur Promilia.
-
daesz
Member
Там є РТ, в першій локації у мене з длсс кволіті та ФГ в 2к (120 фпс лок, поклавби 140 але там є тільки 30/60/120/анлім), все вправо в першій лоці стабільно 180Вт+ (це з андервольтом).Kirakishou: ↑ 03.11.2025 19:08На екстремально низьких налаштуваннях з увімкненим FSR і обмеженням 60 кадрів це лайно навантажує відеокарту на максимум – 273 Вт споживання, причому саме ядро не завантажене на сотку.
В другій лоці біля 110-120 тримається (майже немає води, тож і РТ рефлекшину менше).
Мені вона візуально сподобалась, але чомусь є передчуття що гейплей буде не дуже. Побачимо, зрештою. навіщо гадатиKirakishou: ↑ 03.11.2025 19:08Azur Promilia
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Kirakishou: ↑ 03.11.2025 19:08На екстремально низьких налаштуваннях з увімкненим FSR і обмеженням 60 кадрів це лайно навантажує відеокарту на максимум – 273 Вт споживання, причому саме ядро не завантажене на сотку
Мені навпаки довелось в адреналіні мінімалку в 1.5 виставити, при екстрім профілі в самій грі, бо карта не вантажилась і дропала частоти.
-
daesz
Member
Kirakishou
)
- спойлер
