Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Ответить
Автор
Сообщение
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Newzluka: 24.12.2025 22:20Йому більше 10 років. Тимчасово обходився ноутом. Системник на АМ5 8600.
Не уловил - а какая видяха? 2К потянет? Если да, то в бюджете стоит посмотреть на:

MSI G272QPF E2
Philips 27M2N3501PA/00
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A

Если видяха слабая, то смотреть FullHD:

Philips 24B2G5200/00
Dell S2725HSM
MSI MAG 255PXF
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

FirstTDM: 24.12.2025 23:45то смотреть FullHD:
Не треба таких поганих порад давати, FullHD треба залишити десь в 2010х роках, а не тягнути в 2026+.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

SergN: 24.12.2025 23:57Не треба таких поганих порад давати, FullHD треба залишити десь в 2010х роках, а не тягнути в 2026+.
Эээ... там же бюджет минимальный и играть собрались... ладно... подождем инфу по видяхе...
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

FirstTDM: 25.12.2025 00:09 Эээ... там же бюджет минимальный и играть собрались... ладно... подождем инфу по видяхе...
Там, я так розумію - AMD Ryzen 5 8600G з інтегрованою графікою - AMD Radeon 760M...
Для ігор і обробки відео, її звісно буде малувато, але, якщо в майбутньому поставити якусь сучасну відеокарту, то 2K (QHD) монітор, спокійно можна розглядати.
Newzluka
Junior

Сообщение

Свегер: 25.12.2025 07:57
FirstTDM: 25.12.2025 00:09 Эээ... там же бюджет минимальный и играть собрались... ладно... подождем инфу по видяхе...
Там, я так розумію - AMD Ryzen 5 8600G з інтегрованою графікою - AMD Radeon 760M...
Для ігор і обробки відео, її звісно буде малувато, але, якщо в майбутньому поставити якусь сучасну відеокарту, то 2K (QHD) монітор, спокійно можна розглядати.
Так, Ви правильно зрозуміли. В обробці відео я новачок. Це швидше для внутрішніх потреб організації для навчальних цілей. Відеокарту поки що не планував, точніше плани змінилися. Також в наявності ноут (https://rozetka.com.ua/ua/msi-b12uc-1884xua/p428818835/) Як варіанти розглядав це https://hotline.ua/ua/computer-monitory/aoc-q27g4zr/ та це https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... -210-bsvn/
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

При почти равной цене - я бы однозначно рекомендовал бы Dell, но AOC в розетке 8678 грн., а Dell - 12255 грн. и при таком разрыве кошелек решает...
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

FirstTDM
шо то х.ня шо то, лось просто дешевле
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

walkman3000: 25.12.2025 15:14шо то х.ня шо то, лось просто дешевле
"Таков путь!" (С) в рамках указанного бюджета...
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Newzluka
Newzluka: 25.12.2025 12:40 Так, Ви правильно зрозуміли. В обробці відео я новачок. Це швидше для внутрішніх потреб організації для навчальних цілей. Відеокарту поки що не планував, точніше плани змінилися. Також в наявності ноут (https://rozetka.com.ua/ua/msi-b12uc-1884xua/p428818835/) Як варіанти розглядав це https://hotline.ua/ua/computer-monitory/aoc-q27g4zr/ та це https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... -210-bsvn/
Я гадаю, під ваші потреби, вам, як варіант, ще можна розглянути Xiaomi G Pro 27i з mini Led. Хоч він трохи стрьомний, бо має баг із червоним кольором і по якості, Dell буде кращим за нього, але, загалом він має досить хороший діапазон кольорових просторів - DCI P3 та Adobe RGB, що для роботи з кольором досить непогано. Та й mini Led для перегляду фільмів і для ігор буде цікавішим. А якщо не підійде/не сподобається, то, тоді вже і звичний IPS можна взяти. :shuffle:
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

RoMiLiUs: 25.12.2025 21:59ASUS leaks its flagship PG32UCDM3 Black Shield QD-OLED monitor

Оце ми чекаємо.
Ага... отличный монитор ожидается. Похоже, что вышли на стабильное плато - основные характеристики уже год как не меняются:

* QD-OLED, 31,5", 4К, 240Гц, 0,03 мс... всё отлично и уже давно в продаже :up:

DP 1.4a ---> DP 2.1, TrueBlack 400 ---> TrueBlack 500... и опять всё отлично, но на глаз никто ничего не заметит B-)

Новое: пленка BlackShild для "хорошо освещенных помещений" - интересно будет посмотреть...
RoMiLiUs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

FirstTDM: 26.12.2025 00:57Похоже, что вышли на стабильное плато - основные характеристики уже год как не меняются:
А що саме треба міняти? В чому проблема? Чого не вистачає? Я вже півтора року сиджу на OLED, 120 кандел, 99% часу - це робота і статичні зображення. Останній раз якусь гру запускав ще в квітні. Навіть натяку на ретеншн або вигоряння немає. Абсолютно всі OLED Care функції вимкнені, окрім Proximity Sensor.


FirstTDM: 26.12.2025 00:57DP 1.4a ---> DP 2.1
Це якраз ключовий момент, хоча він був ще реалізований в PG32UCDMR. Тут тільки покращили HDR та чорний колір в сильно освітлених приміщеннях. Хоча я і зараз з чорним ніяких проблем не бачу. Ну якщо дуже постаратись, то можна побачити фіолетовий відлив.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ні, ми чекаємо ces2026, там мікроледи та оледи з ргб-розкладкою.
RoMiLiUs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

На бумазі - гарно, а по факту - практично мертва технологія, ну або на рівні штучних продуктів по ціні крила боінга. Скільки там вже впроваджують MicroLED? 10 років?
walkman3000: 26.12.2025 09:37оледи з ргб-розкладкою.
Не бачу ніяких проблем з поточною розкладкою. Да і були вже OLED з RGB з десяток років тому(якщо не більше), викинули на смітник історії). RGB розкладка - це костиль у випадку OLED, а не панацея. Я тільки ЗА, щоб воно взлетіло, чим більша конкуренція, тим краще, але...побачимо:)
Последний раз редактировалось RoMiLiUs 26.12.2025 12:22, всего редактировалось 1 раз.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

RoMiLiUs: 26.12.2025 01:54А що саме треба міняти? В чому проблема? Чого не вистачає?
Ну так и я о том же - всё хорошо! Эти характеристики просто отличные и для 99% юзеров этого достаточно!
RoMiLiUs: 26.12.2025 01:54Ну якщо дуже постаратись, то можна побачити фіолетовий відлив.
Ну да... если поднести монитор к окну на солнце то можно увидеть фиолетовый цвет - а зачем туда тащить монитор? :D
mult
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Де там ті тандеми вже на 27 дюймів.
Чекаю від асус.
Хочу ще тандем спробувати, qd-oled вже є, ще тандем хочеться для порівняння.
Ще є LG C1, телевізор, вже старого покоління матриця, на сьогоднішній день, але дивитись і грати доволі приємно.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

RoMiLiUs: 26.12.2025 12:15На бумазі - гарно, а по факту - практично мертва технологія
RoMiLiUs: 26.12.2025 12:15Не бачу ніяких проблем з поточною розкладкою
експерт на дивані, зроз
RoMiLiUs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

walkman3000: 26.12.2025 21:46експерт на дивані, зроз
Якраз навпаки. Я OLED-ів перебачив вдосталь:) І MicroLED бачив, причому не на виставці, а в приватній власності. Але якщо ти так одразу зливаєшся без жодного аргументу, то що я можу сказати)

Мені є з чим порівняти, а ти ютуб-rtings-tftcentral-іксперт, який нічого не бачив, але все знає :laugh:
Последний раз редактировалось RoMiLiUs 26.12.2025 22:04, всего редактировалось 3 раза.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

RoMiLiUs
RoMiLiUs: 26.12.2025 21:55перебачив вдосталь:)
а так і не зрозумів, чому імітація rgb у олед це буде (частково вже є) круто
RoMiLiUs: 26.12.2025 21:55Мені є з чим порівняти, а ти ютуб-rtings-tftcentral-іксперт, який нічого не бачив, але все знає
оце ти мене розкусив, в сбу працюєш?
Ответить