Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Ответить
Автор
Сообщение
Gold_Star
Member

Сообщение

oversteve
Поки ви думали, людина над вашим першим повідомленням взяла 4К 32" олед за 30к, шкода що вже розібрали :dontknow:
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

oversteve: 29.11.2025 17:50 ті, що я перелічив 17к, 20к і 24к відповідно, а білий 4к то десь 40к+-
З них лише МСІ міні-лед.
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Gold_Star: 29.11.2025 17:52 oversteve
Поки ви думали, людина над вашим першим повідомленням взяла 4К 32" олед за 30к, шкода що вже розібрали :dontknow:
бачив, то розетка ЕУ, доставка містм без можливості перевірити і відповідно можливим попандосом на 150 баксів так собі варіант :-/

Відправлено через 2 хвилини 14 секунд:
Ektalion: 29.11.2025 17:54
oversteve: 29.11.2025 17:50 ті, що я перелічив 17к, 20к і 24к відповідно, а білий 4к то десь 40к+-
З них лише МСІ міні-лед.
так, я знаю, просто цікаво було відгуки місцевих звичайний вс міні-лед бо загалом є неоднозначні відгуки, і думав, що можливо хтось вже щось подібне вибирав-тестував
Abracadabra
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінницька губернія

Сообщение

Доброго часу й мирного неба, підкажіть хто користувався чи бачив як враження від 2к на 24" пощупати нема де в основному 27 або 24 фуллхд
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Abracadabra
А зачем? Это ж так мелко всё будет, если и на 27 дюймов мелковато 2k.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Avenger80: 30.11.2025 19:23А зачем? Это ж так мелко всё будет, если и на 27 дюймов мелковато 2k
Ну да, придумать себе гемор, чтоб потом помучаться и поставить увеличение масштаба на 125%
Abracadabra
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінницька губернія

Сообщение

Radio Bay
я на 24 фулхд ставлю маштаб 150% :gigi: від монітора 110-120см сиджу :shuffle:
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Radio Bay
Не, ну честно, у меня какие-то двоякие чувства от 2k 27 дюймов по сравнение с 24 дюймами FHD, понятно, что привыкнуть нужно, он у сына, но когда сажусь за него - площадь кажется большой, а буквы и значки мелкие - какой-то диссонанс. Это на 100%, а если делаешь масштабирование, то кажется, что лучше всё-таки 100%, в общем какая-то борьба восприятий идёт. А что такое на 24 дюймах - 2k - это микроскоп нужен или как при 100%? А если включать масштабирование, то смысл? Пиксель меньше?

Отправлено спустя 2 минуты :
Abracadabra: 30.11.2025 19:47я на 24 фулхд ставлю маштаб 150% :gigi: від монітора 110-120см сиджу :shuffle:
Тогда и величина пикселя отпадает... Так для чего 24 дюйма и 2k?
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Avenger80: 30.11.2025 19:50А что такое на 24 дюймах - 2k - это микроскоп нужен или как при 100%? А если включать масштабирование, то смысл? Пиксель меньше?
Да я о том же
Avenger80: 30.11.2025 19:50он у сына, но когда сажусь за него - площадь кажется большой, а буквы и значки мелкие - какой-то диссонанс
У моего 27" 2К, аналогично, вынос глаз, но ему норм.
Giseler
Junior

Сообщение

Пару місяців в муках вибору монітору.
Почитую тему, але від цього не стало простіше визначитись.
Приглядаюсь до Xiaomi Mini LED G Pro 27i.
Трішки дорожче морального бар'єру по ціні, але можу переступити.
Що скажете, шановні?
Чи за ці кошти можна щось доречніше придбати?
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Abracadabra: 30.11.2025 18:59хто користувався чи бачив як враження від 2к на 24"
Я видел такое на Dell P2423DE - это только для спецов с орлиным зрением чертить что-то в кадах... для обычных людей слишком мелко...
Giseler: 30.11.2025 20:51Пару місяців... Почитую тему... Приглядаюсь до Xiaomi Mini LED G Pro 27i.
Внимательнее читайте... сто раз обсуждали поделки типа ксяоми... надоело уже...
Gold_Star
Member

Сообщение

Giseler
Dell U2724D
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Abracadabra
Avenger80
Чим менший піксель, тим більша чіткість зображення. Цим все й пояснюється. Тому, на 24 в 2K(QHD) картинка однозначно буде виглядати краще.
З приводу масштабування, то з цього приводу виникає декілька моментів - комусь воно нормально підходить, а комусь ні. Одною з основних проблем при масштабуванні, яку я зустрічав у відгуках, це було погіршення чіткості шрифтів при масштабуванні. В основному таке помічали на 27@2K(QHD), і вирішувалася ця проблема в основному підбором більш правильного процентного відношення масштабування (наприклад - в кого погіршувалося зображення на 125%, то можна спробувати поставити 124%, чи щось подібне)
Щодо 24@2K(QHD), то в такому варіанті щільність пікселів буде ~123(PPI) в порівнянні з 27@2K(QHD) де 109(PPI), і тому погіршення відображення при масштабуванні, скоріше за все, взагалі не буде помітно.
Gold_Star
Member

Сообщение

Свегер: 30.11.2025 21:41Чим менший піксель, тим більша чіткість зображення. Цим все й пояснюється. Тому, на 24 в 2K(QHD) картинка однозначно буде виглядати краще.
На відстані метру від монітору це буде помітно?
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Свегер

з 27@2K(QHD) де 109(PPI)
24@2K(QHD), то в такому варіанті щільність пікселів буде ~123(PPI)


Всё это логично и правильно, только вот особенности человеческого зрения не позволяют большинству сотрудников работать на 24@2K(QHD), поэтому для работы лучше взять 32" 4К с 138ppi - тут и глазам комфортно, и картинка отличная.
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Giseler: 30.11.2025 20:51 Пару місяців в муках вибору монітору.
Почитую тему, але від цього не стало простіше визначитись.
Приглядаюсь до Xiaomi Mini LED G Pro 27i.
Трішки дорожче морального бар'єру по ціні, але можу переступити.
Що скажете, шановні?
Чи за ці кошти можна щось доречніше придбати?
Якщо хочете спробувати/подивитися, що більш-менш, собою являє HDR - то, цей mini Led, один із найдешевших варіантів для цього. Також, в ньому присутній баг з відображенням червоного відтінку у всіх профілях крім нативного (виправляється перемиканням режимів, чи чимось подібним, точно не пам'ятаю)
З приводу якості/надійності, він звісно поступається запропонованому Dell U2724D, але вирішувати вам.

Відправлено через 11 хвилин 53 секунди:
Gold_Star: 30.11.2025 21:43
Свегер: 30.11.2025 21:41Чим менший піксель, тим більша чіткість зображення. Цим все й пояснюється. Тому, на 24 в 2K(QHD) картинка однозначно буде виглядати краще.
На відстані метру від монітору це буде помітно?
Все звісно залежить від зору, але, як ви вірно підмітили, відстань це покращення буде дещо нівелювати. Хоча, помітно покращення всеодно буде...
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Abracadabra: 30.11.2025 19:47 Radio Bay
я на 24 фулхд ставлю маштаб 150% :gigi: від монітора 110-120см сиджу :shuffle:
Це щоб величезні пікселі не бачити? ;)
Перехід на 2к, а краще 4к врятує, але краще себе порадувати одночасно збільшенням діагоналі.
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ІПС монітор без HDR, кутова підсвітка(КАРЛ), за 17+к грн. Це дуже поганий жарт :laugh:
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Ektalion: 30.11.2025 22:16ІПС монітор без HDR, кутова підсвітка, за 17+к грн.
Да. Так и есть. Это лучший 27" монитор для работы - качество картинки и изготовления на высоте. И поиграть на нём хорошо.

Поспрашивайте - тут уже есть владельцы такого монитора...
Последний раз редактировалось FirstTDM 30.11.2025 22:22, всего редактировалось 1 раз.
l-m
Member

Сообщение

Gold_Star: 30.11.2025 21:43
Свегер: 30.11.2025 21:41Чим менший піксель, тим більша чіткість зображення. Цим все й пояснюється. Тому, на 24 в 2K(QHD) картинка однозначно буде виглядати краще.
На відстані метру від монітору це буде помітно?
Ось є непоганий калькулятор - http://tools.rodrigopolo.com/display_calc/
Для 24" QHD він каже що якість буде чудовою з 28.09” (71 см та далі).
Для 27" QHD - 31.60” (80 см чи далі).
Отже, зі 100 см для більшості не буде різниці між 24" чи 27". Але чи всі так далеко сидять? Особисто я — ні, та з 70 см вже буде різниця.
Ответить