Valve оголосила дату виходу та ціну ігрового комп’ютера Steam Machine. Опубліковано перші огляди

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kyro
Member

Повідомлення

DOA. Цены на память убили сие еще до рождения.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 22.06.2026 22:581400 Євро за коробку яка слабша або на рівні 3060! Без можливості апгрейда
Слабее. Там урезная 7600 на 8гб. 3060 будет посильнее.
Это нужно быть полностью отбитым на голову чтобы за такую цену покупать такое.
За 1500$ даже по нынешним ценам можно собрать комп на условной 5070 или вообще на 9700хт и получить гораааздо лучше производительность и со старта и с возможностью апгрейда
hohlid19
Member

Повідомлення

Kyro
Почему же те же ноуты дешевле стоят? Или очередной провал очередной машины не лезет в голову?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Conqistador: 22.06.2026 23:11Верно, только охлаждение в ноуте будет хуже и шума больше
Я взагалі не розумію навіщо СМ затиснули в 30/110 Вт? Для чого, щоб не шуміло? Так зробіть перемикач Сайлент/Буст. Це ж не ноутбук, де треба економити заряд.
Востаннє редагувалось 22.06.2026 23:26 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

треба було робити версію без рам та ссд, але мабуть все одно б не змогли якусь прийнятну ціну назвати :shuffle:
взагалі згадую таку славну фірму як Shuttle, ака досі робить маленьки РС, дорого, але цікаво
спойлер
Зображення
Technocrat
Member

Повідомлення

Та мабуть вони й налаштовувались в сегмент 600-700 невмирущих президентів. Але +200 на ОЗП, +200 на SSD - і вже магія не працює. За таку ціну, навіть зі своєю єкосистемою, не дуже то цікаво.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цільова аудиторія) Справжні геймери) :gigi: :lol: (Промо матеріали з сторінки в стімі)
спойлер
Зображення
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Gelonyrum: 22.06.2026 23:31 Цільова аудиторія) Справжні геймери) :gigi: :lol: (Промо матеріали з сторінки в стімі)
спойлер
Зображення
:lol: :lol: :lol:
warp37
Member

Повідомлення

Вообще, складывается ощущение, будто Valve выпустили консоль... просто потому что её анонсировали.

Они же не дураки и понимают, куда полезли: территория, граничащая с NVIDIA, бюджетными игровыми ноутбуками, мини-ПК, консолями и бюджетными десктопами. И ни одному из пресловутых Steam Machine при такой цене не может противостоять.

Готовился упор в сегмент в районе $499-599, но рынок SSD/RAM перекосило.
Shepard1985
Member

Повідомлення

kairo: 22.06.2026 23:08
Shepard1985: 22.06.2026 23:04Незабаром виходить якась покращена 5090 за 5870 євро! Можеш купити і бути щасливим.
За ці гроші можна купити ноутбук, який буде потужніший та мати більш сучасне залізо. Не кажучи вже про наявність екрану та батареї.
Я з сарказмом писав.
Цікавл, яке таке більш сучасне залізо за 5090???
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Shepard1985: 22.06.2026 23:37Цікавл, яке таке більш сучасне залізо за 5090???
Мова звісно йшла про СМ. Для потенційного покупця 5090, цей девайс, це хохма.
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

скажем дружно.. очень жаль, что Гейбу не повезло с временем релиза... конечно цены сейчас просто абсурд, хотя я думал стоимость будет в районе 800-900$, а если б не кризис то такой аппарат за 600$ разбирали б как горячие пирожки и на производительность никто б особо не жаловался. Но фанаты должны и за такой ценник разобрать, особенно если будет дефицит. удачи Гейбу но а мы проходим мимо такой "игрушки" :popcorn:
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Может Гейб расчитывает что другие вендоры начнут выпускать что то похожее за нормальный прайс. А это так базовое устройство что бы показать концепцию.
yariksom
Member

Повідомлення

1. Занадто дорогий комплект.
2. Цілком можливо, що індустрія почне під нього ігри оптимізувати (фігня звичайно, але таки все, що у нас залишилось :rotate: )
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

yariksom: 23.06.2026 00:232. Цілком можливо, що індустрія почне під нього ігри оптимізувати
Якби СМ вийшов із цінником в 600 баксів, на таке можна було б ще розраховувати, а так це буде екзотика із 0,01% в статистиці Стім.
Nehrk
Member
Звідки: Louisville, KY

Повідомлення

РСмастеррейс кровь износу но 6 ядер и на донышке видеокарты хуже чем всратый арк :gigi:

А ваще грустна :-/ мразеконторы на все уже пойдут лишь бы персонал компьютинг изжить и лутать как за какую-то гугол-хелс/эпплофитнесс по десятке в месяц ни за что собачий
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Трішки сумно стало від прайсу. Очікував шось в районі 800 бачей :(
Енівей, думаю шо свого покупця знайде, але не мене :gigi:
В оглядах казали, що 70% користувачів стіму має конфіг, який слабше за їх девайс. Якшо це відповідає дійсності, то, напевно, може навіть буде якийсь успіх в продажах і пан Габен назбирає на нову яхту :laugh: Це ми з вами тут сидимо такі розумні і можемо самі по десятку разів на день комп перебирати або підбирати таймінги/вольтаж шоб отримати додатковий фпсік, а пересічний користувач того не потребує і таким не цікавиться. Сто пудов є користувачі, які б хотіли консольний експірієнс, але на пк, і цей девайс його має надати.
Сподіваюсь, шо девайс такого рівня і нововведення, які планує Валв на сторінці з іграми, де буде шось схоже на планку сумісності зі стімдек, але орієнтоване під цю залізяку, спонукає разрабів та видавців більш якісно робити оптимізацію, а не звалювати все на плечі лише апскейлерам. Можливо, шо в ідеальному світі (не нашому, нажаль), якшо б такий конфіг разраби ігор прийняли як рекомендований для 60 ФПС в 1080 без апскейлерів, то жили б ми дуже гарно :)
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

XXXshadyXXX: 22.06.2026 22:57 Так просто напишу:
PS5 - 600$ 10.3 терафлопс
PS5 Pro 2TB - 900$ 16.7 терафлопс
Steam Machine 512gb без геймпада - 1050$ 8.8 терафлопс

У меня всё :)
А игры когда будут на сони и по какой цене?
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

proos, наверное он это к тому что на PS5 можно поставить и Linux/SteamOS :think:
maxafon
Member

Повідомлення

вальв ще й сказали в одному інтерв'ю що не будуть демпінгувати ціну на СМ з 30% маржі від продажу ігр бо не можуть гарантувати що СМ будуть використовувати для ігор :laugh:
Відповісти