LG приймає замовлення на 39-дюймовий 5K2K-монітор UltraGear evo 39GX950B

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Ramzes82: 07.04.2026 20:42Бандінг це біда, в мене всі робочі програми на сірму фоні і сірому інтерфейсі .
Ага... так и есть... для работы не стоит брать WOLED...
Ramzes82: 07.04.2026 20:42Доведеться пробувати QD Oled,подивимось що за звір.
Рекомендую! Из нескольких десятков знакомых/сотрудников - никто не запросился назад на хороший IPS, все привыкли, Вау! эффект постепенно прошел - теперь это просто отличный монитор для работы/игр с некоторыми тонкостями обслуживания (регулярная очистка пикселей, скринсейвер...)
Dragobes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Ramzes82: 07.04.2026 16:10 Попутне питання, в кого є монітор на QD Oled, вам як , вистачає яскравості? В мене зараз 300 на VA і мені мало яскравості, боюсь на олед буде ще гірше, в магазині колись при магазинному освітлені мені здалося що для мене мало яскравості.
Та наче вистачає :think:
Або вже просто звик)
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Ramzes82: 07.04.2026 16:10 краще б 32 4 к на tandem Oled випустили, хоча б один. І позбавились бандінгу.
Попутне питання, в кого є монітор на QD Oled, вам як , вистачає яскравості? В мене зараз 300 на VA і мені мало яскравості, боюсь на олед буде ще гірше, в магазині колись при магазинному освітлені мені здалося що для мене мало яскравості.
Включи HDR
Ответить