Эм, так у стім деці Settings → System → Check for Updates оновлює саму стімос, клієнт стім, драйвери GPU і т.д.
Новости
Последние статьи и обзоры
Valve поділилася подробицями про систему перевірки ігор на сумісність зі Steam Machine та Steam Frame
-
Alligator
Member
- Откуда: Миколаїв
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Ні звичайно, драйвери, вони тільки на Віндоуз існують))Ekz0rcyst: ↑ 13.03.2026 09:19На стім дек теж драйвери треба ставити? Ви кумедний.
-
Ekz0rcyst
Member
- Откуда: local
Alligator
kairo
Ви серйозно заявляєте, що після купівлі і увімкнення steam deck, та після входу в обліковку steam та встановлення гри я її не запущу? Це риторичне питання бо я такого згадати не можу. Ніяких маніпуляцій із окремим встановленням драйверів звісно ж не було бо вони вже присутні в системі, що очевидно.
kairo
Ви серйозно заявляєте, що після купівлі і увімкнення steam deck, та після входу в обліковку steam та встановлення гри я її не запущу? Це риторичне питання бо я такого згадати не можу. Ніяких маніпуляцій із окремим встановленням драйверів звісно ж не було бо вони вже присутні в системі, що очевидно.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
На готовому ПК із передвстановленою ОС теж ніякі драйвери ставити не треба. Шок, сенсація. Більшість дров Вінда ставить сама, все інше поставлять при підготовці ПК до продажу. Покупцю треба банально поставити Стім та завантажити гру.Ekz0rcyst: ↑ 13.03.2026 17:48Ви серйозно заявляєте, що після купівлі і увімкнення steam deck, та після входу в обліковку steam та встановлення гри я її не запущу?
-
Alligator
Member
- Откуда: Миколаїв
Як мінімум після першого включення необхідно ставити всі наявні оновлення бо зачастую там є критичні та ті які підвищують швидкодію, а далі якщо все і іграх нормально то можно і не оновлючати, хто ж вас заставляє.Ekz0rcyst: ↑ 13.03.2026 17:48 Alligator
kairo
Ви серйозно заявляєте, що після купівлі і увімкнення steam deck, та після входу в обліковку steam та встановлення гри я її не запущу? Це риторичне питання бо я такого згадати не можу. Ніяких маніпуляцій із окремим встановленням драйверів звісно ж не було бо вони вже присутні в системі, що очевидно.
У Вінді у центрі оновлень теж можно оновити основне не бігаючі по окремим сайтам виробників, можно й не оновлювати, у чому проблема?
-
МОНАХ
Member
- Откуда: Український Шаолінь
► Приховали сторінку для України - я так розумію, це вся реакція...Afit: ↑ 13.03.2026 03:13 ...Робіть щось подібне.