Новости
Последние статьи и обзоры
Чутки: PlayStation 6 отримає процесор із 10 ядрами Zen 6 і графіку RDNA 5, реліз заплановано на наступний рік
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
На сьогоднішній день всі технології практично вперлись, тому найкращий показник, це потужність споживання з урахуванням техпроцесу.
Скільки вони написали тут буде, 160Вт? Так зараз теж, щось схоже, тому з переходом на новий техпроцес приріст швидкодії буде, дай бог 20-30%.
PS. Подивився споживання PS5.. PS5 pro в них 200-240Вт, ну то виходить фантазії стосовно 160Вт, такого не буде з приростом швидкодії.
Скільки вони написали тут буде, 160Вт? Так зараз теж, щось схоже, тому з переходом на новий техпроцес приріст швидкодії буде, дай бог 20-30%.
PS. Подивився споживання PS5.. PS5 pro в них 200-240Вт, ну то виходить фантазії стосовно 160Вт, такого не буде з приростом швидкодії.
-
ArmagedoonZergs
Member
Ти нічого не розумієш в залізі якщо так думаєш.waryag: ↑ 08.03.2026 12:41АМД/інтел + нвідіа. Але це зовсім інша ціна пристрою.tank092: ↑ 08.03.2026 12:19ану, можна приклад того що краще? Поступово втрачающий ринок Інтол?OdeMix: ↑ 08.03.2026 10:39Я так понимаю, вы маменькины сынки вы хотите ПС 6 с производительностью НЕ кала, а РТХ 5090, но по цене 37000 грн.
А когда она выйдет с производительностью 5090 и по цене 200000 вы начнёте выть как волки позорные, что дорого и мы себе лучше соберём ПК на 5050.![]()
5090 так стоит из-за нейронок, даже очень мощная консоль будет в пределах 1000-1300 доларов.
Єдина перевага нвідії зараз - софт. І не тільки в плані драйверів-куди-dlss а і підтримка цього софта розробниками. Чому так сталось це зовсім інша тема.
На консолях по очевидній причині переваги в софті немає апріорі. Бо соні-майки дають прямий доступ до заліза. А те що gpu+cpu на одному чипі - це люта перевага.
-
walkman3000
Member
ти переплутав контори, це з амд зараз легко працювати. якби тутешня фауна шось пам'ятала з тих часів, а не просто емоційно реагувала. хоча, це ж консолі, звідки їм про це щось знатиArmagedoonZergs: ↑ 08.03.2026 19:39Єдина перевага нвідії зараз - софт. І не тільки в плані драйверів-куди-dlss а і підтримка цього софта розробниками
-
Soulwatcher
Member
У таких контор в договорах прописываются и девальвация, и дефицит, и цены на конкретный момент, и даже форсмажоры в виде торнадо, цунами, землетрясения, зомбиапокалипсисиса и тд. Откуда у автора новости данные о том, какие там будут издержки?и отказ может привести к более серьезным издержкам, чем попытка переждать дефицит памяти.
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Він наразі ще з травня 2025 року сидить на ртх5080супер, рх9090хтх та має оф підтримку фср4 для рх7000 це звісно якщо вірити його інсайдам. Ще ось до осени очікуємо пс портотайблGil_gamesh: ↑ 08.03.2026 11:48А де він набрехав? В нього була правильна інфа про nova lake з новим кешем.man1242: ↑ 08.03.2026 11:11 Той інсайдер брехун, навіщо постити його брехню. Навіть відокардз вже як пів року зупинилися постити його фантазії.
https://www.overclockers.ua/ua/news/int ... he-record/
В нього була правильна інфа про райзени 9000 (що в них буде старий io die і такі ж 8 ядер в чиплетах), і в нього правильна інфа про 16 ядер в наступній лінійці.
В нього була правильна інфа по meteor lake, по новому свічу від нінтендо, по відеокартах інтел і т.д.
Він може фантазувати на тему продуктивності або на тему того, що радеон от-от захопить продажі ігрових відеокарт. Але якщо на це не дивитись, а дивитись на інфу, яку йому подають щодо характеристик, то вона майже завжди правильна.
Відправлено через 1 хвилину 10 секунд:
Тіпок в екселі порахував та видав за інсайдYaroslav308: ↑ 08.03.2026 18:03Не 32ГБ/с, а 32Гб/с, що при шині в 160 біт дає 640ГБ/с.Scoffer: ↑ 08.03.2026 10:12Та ну на свою ж картинку гляньте. Не 32ГБ, а 32ГБ/с
-
Inqizitor2022
Member
- Откуда: Харьков
Убогий проц без 3Д, убогая видяха уровня 9070, 40 гиг памяти судя по структуре - ну что на этом можно будет комфортно запускать? Это просто нелепо! Сони вместо дойки фанатов договорились бы с НВидия и 5090 поставили, сделали бы корпус больше, туда аналог 10800х3Д с 12 большими ядрами в виде эксклюзива от АМД, 128 гиг HBM4 памяти - был бы толк.
-
vsx
Member
- Откуда: Kyiv
Inqizitor2022
просто они не такие умные как ты вот и не догадались
просто они не такие умные как ты вот и не догадались
-
longaro
Member
Ну 2027 быстровато как то , не верится . Им надо на Пс5 выпустить Гта 6 и что бы ее норм купили поставив рекорд , не смотря на скорый выход новых консолей . Мол что б никто не думал о покупке на пастгене , если она вот вот выйдет на некст ген , и отмести мысли "покупать на паст нафиг не нужно" . Плюс это та игра которая должна выйти на всех платформах которые ее тянут , а Пс5 обычная её потянет , там считай Рдр2 на максималках без лагающей травы и частиц пыли , дыма и т д . 
-
Tetronga
Member
Реально, ну тупі інженери! На останок я б додав ще ціну не більше 200 доларів. Справді народна цінаInqizitor2022: ↑ 08.03.2026 21:25 Убогий проц без 3Д, убогая видяха уровня 9070, 40 гиг памяти судя по структуре - ну что на этом можно будет комфортно запускать? Это просто нелепо! Сони вместо дойки фанатов договорились бы с НВидия и 5090 поставили, сделали бы корпус больше, туда аналог 10800х3Д с 12 большими ядрами в виде эксклюзива от АМД, 128 гиг HBM4 памяти - был бы толк.
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Какие 20-30%??? Ты хочешь сказать что между ZEN 2 и ZEN6 20-30% разница в производительности???denizen: ↑ 08.03.2026 19:20 На сьогоднішній день всі технології практично вперлись, тому найкращий показник, це потужність споживання з урахуванням техпроцесу.
Скільки вони написали тут буде, 160Вт? Так зараз теж, щось схоже, тому з переходом на новий техпроцес приріст швидкодії буде, дай бог 20-30%.
PS. Подивився споживання PS5.. PS5 pro в них 200-240Вт, ну то виходить фантазії стосовно 160Вт, такого не буде з приростом швидкодії.
- Вложения
-
- Лень даже искать инфу более точную.
-
unique-neon
Member
Загалом погоджуюсь що часто збігається. Але як приклад останнього мимо - відбірний IOD в 9850x3d. Розповідав що женеться овер 9000 MHz навіть після релізу, коли вже було зрозуміло, що там IOD рівно такий самий як і в інших ryzen 9000.Gil_gamesh: ↑ 08.03.2026 11:48А де він набрехав? В нього була правильна інфа...
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Як немає, якщо є?ArmagedoonZergs: ↑ 08.03.2026 19:39Ти нічого не розумієш в залізі якщо так думаєш.
Єдина перевага нвідії зараз - софт. І не тільки в плані драйверів-куди-dlss а і підтримка цього софта розробниками. Чому так сталось це зовсім інша тема.
На консолях по очевидній причині переваги в софті немає апріорі. Бо соні-майки дають прямий доступ до заліза. А те що gpu+cpu на одному чипі - це люта перевага.
Свіч 2 зі слабким чипом на старій архітектурі ампер показує непогані результати за рахунок ДЛСС, консолі на РДНА2 і портативки на РДНА3.5 не мають нічого подібного.
Виключення - ПС5про... але стороннім розробникам ігор не дуже цікаво додавати новенький апскейлер для мізерної бази.
Також, відеоархітектури нвідіа об'єктивно краще - при рівній продуктивності вони матимуть трохи меншу площу чипу і кращу енергоефективність.
Плюс, нвідіа активно вкладається в нові технології, у той час як АМД у позиції вічного другого номера, тож нові технології з'являються із помітною затримкою.
Це перевага більше в економічному плані. Хоча валве вирішила, що для стім машин дискретка буде краще за моночип, який ще треба розробити (або АМД не схотіла робити дешевого конкурента для райзен АІ макс)А те що gpu+cpu на одному чипі - це люта перевага
-
1234waltz
Member
Не дають.ArmagedoonZergs: ↑ 08.03.2026 19:39 На консолях по очевидній причині переваги в софті немає апріорі. Бо соні-майки дають прямий доступ до заліза. А те що gpu+cpu на одному чипі - це люта перевага.
У коробокса це DX12 Ultimate, для коробокса розробникам простіше всього портувати ігри з ПК. Просто роблячи всього для двох конфігів білди та маючи зобов'язання по якості для публікації в сторі, розробники роблять оптимізації. на які забивають на ПК.
У Соні проппрієтарний API сто років як. В ПС5 це пропрієтарні GNM (low level для хзардкорних оптимізацій з урахуванням всіх можливостей заліза) та GNMX (схожа на Вулкан). І ще в них власна шейдерна мова PSSL.
Останній раз, коли Соні для "великих консолей" надавала низькорівневий доступ - ПС3. Там був "верхній" PSGL форму OpenGL, але лишалась можливість писати прямі звернення до заліза для хардкорної оптимізації. З ПС4 вже GNM з'явився та обмежив хардкорний доступ до заліза.
Щодо оптимізацій. То таку непопулярну річ скажу. В багатьох дев.блогах читаю такі речі, що для розробників обмежених "тяп-ляп і в продакшен" зараз навіть на "високому рвіні" в базових налаштуваннях рушія вимкнути обчислення полум'я та диму десь на іншому кінці локації за 10 стінами, це вже ого-го оптимізація. Бо гой просто купить собі нову відеокарту, щоб пограти в їх "продукт ігросодєржащій". А от від портування на консолі вони аж плачуть кривавими сльозами, бо там треба хоча б це робити (чи як розробники Хейлдайверс на 100 ГБ клонів одних і тих самих однакових об'ектів тримали в білді)
-
DiSEqC
Member
До 2029-30 року та PS6 нафіг не потрібна, оскільки
1) Загальне уповільнення технічного прогресу за цей десяток років.
2) Інфляція долара і дефіцит комплектуючих зробить ціну на консоль не народною.
3) 16гб і 8-ядерного процу недостатнього для ігрового експіансу? Якщо у девелоперів руки прямі і менеджери не жлоби то їм цього заліза вистачить на будь-які амбіції, якщо це не буде ще один Крайзин-бенчмарк
1) Загальне уповільнення технічного прогресу за цей десяток років.
2) Інфляція долара і дефіцит комплектуючих зробить ціну на консоль не народною.
3) 16гб і 8-ядерного процу недостатнього для ігрового експіансу? Якщо у девелоперів руки прямі і менеджери не жлоби то їм цього заліза вистачить на будь-які амбіції, якщо це не буде ще один Крайзин-бенчмарк
-
longaro
Member
Это просто инфа о разработке , а не о скором выходе . Выход перенесут из за войн и дифицитов 
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
1) З релізу ПС5 пройшло достатньо часу, щоб показати значні, в окремих місцях кратні прирости.DiSEqC: ↑ 09.03.2026 12:37 До 2029-30 року та PS6 нафіг не потрібна, оскільки
1) Загальне уповільнення технічного прогресу за цей десяток років.
2) Інфляція долара і дефіцит комплектуючих зробить ціну на консоль не народною.
3) 16гб і 8-ядерного процу недостатнього для ігрового експіансу? Якщо у девелоперів руки прямі і менеджери не жлоби то їм цього заліза вистачить на будь-які амбіції, якщо це не буде ще один Крайзин-бенчмарк
2) Нова консоль буде випускатися поряд зі старою.
3) Пам'яті впритик, а 8 ядер зен2 з куцим кешем вже малувато. А головна проблема - в сильному відставанні по технологіям. Один з приорітетів Соні - дорогі ААА з топовим графонієм, і з ПС5 забезпечити його на 4к ТВ складно. Та й прошка не те, щоб вирішувала ситуацію.
-
ArmagedoonZergs
Member
Навіщо ти мені пишше викладку з гугла? Ти ж цією викладкою просто підтвердив те що я написав. На консолях всім пофіг на софтовий стек нвідії.1234waltz: ↑ 09.03.2026 10:23Не дають.ArmagedoonZergs: ↑ 08.03.2026 19:39 На консолях по очевидній причині переваги в софті немає апріорі. Бо соні-майки дають прямий доступ до заліза. А те що gpu+cpu на одному чипі - це люта перевага.
У коробокса це DX12 Ultimate, для коробокса розробникам простіше всього портувати ігри з ПК. Просто роблячи всього для двох конфігів білди та маючи зобов'язання по якості для публікації в сторі, розробники роблять оптимізації. на які забивають на ПК.
У Соні проппрієтарний API сто років як. В ПС5 це пропрієтарні GNM (low level для хзардкорних оптимізацій з урахуванням всіх можливостей заліза) та GNMX (схожа на Вулкан). І ще в них власна шейдерна мова PSSL.
Останній раз, коли Соні для "великих консолей" надавала низькорівневий доступ - ПС3. Там був "верхній" PSGL форму OpenGL, але лишалась можливість писати прямі звернення до заліза для хардкорної оптимізації. З ПС4 вже GNM з'явився та обмежив хардкорний доступ до заліза.
Щодо оптимізацій. То таку непопулярну річ скажу. В багатьох дев.блогах читаю такі речі, що для розробників обмежених "тяп-ляп і в продакшен" зараз навіть на "високому рвіні" в базових налаштуваннях рушія вимкнути обчислення полум'я та диму десь на іншому кінці локації за 10 стінами, це вже ого-го оптимізація. Бо гой просто купить собі нову відеокарту, щоб пограти в їх "продукт ігросодєржащій". А от від портування на консолі вони аж плачуть кривавими сльозами, бо там треба хоча б це робити (чи як розробники Хейлдайверс на 100 ГБ клонів одних і тих самих однакових об'ектів тримали в білді)
Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
Він показує непогані результати бо там АРМ процессор який дозволяє кинути більше ватт на gpu. І все.waryag: ↑ 09.03.2026 09:41Як немає, якщо є?ArmagedoonZergs: ↑ 08.03.2026 19:39Ти нічого не розумієш в залізі якщо так думаєш.
Єдина перевага нвідії зараз - софт. І не тільки в плані драйверів-куди-dlss а і підтримка цього софта розробниками. Чому так сталось це зовсім інша тема.
На консолях по очевидній причині переваги в софті немає апріорі. Бо соні-майки дають прямий доступ до заліза. А те що gpu+cpu на одному чипі - це люта перевага.
Свіч 2 зі слабким чипом на старій архітектурі ампер показує непогані результати за рахунок ДЛСС, консолі на РДНА2 і портативки на РДНА3.5 не мають нічого подібного.
Виключення - ПС5про... але стороннім розробникам ігор не дуже цікаво додавати новенький апскейлер для мізерної бази.
Також, відеоархітектури нвідіа об'єктивно краще - при рівній продуктивності вони матимуть трохи меншу площу чипу і кращу енергоефективність.
Плюс, нвідіа активно вкладається в нові технології, у той час як АМД у позиції вічного другого номера, тож нові технології з'являються із помітною затримкою.
Це перевага більше в економічному плані. Хоча валве вирішила, що для стім машин дискретка буде краще за моночип, який ще треба розробити (або АМД не схотіла робити дешевого конкурента для райзен АІ макс)А те що gpu+cpu на одному чипі - це люта перевага
На консолях ті +-30ватт з cpu погоди не зроблять.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Він показує результат, бо ДЛСС ультраперфоманс дозволяє показувати непогану картинку навіть з дохлим залізом.ArmagedoonZergs: ↑ 09.03.2026 18:20Він показує непогані результати бо там АРМ процессор який дозволяє кинути більше ватт на gpu. І все.
На консолях стоїть подібна задача - народити непогану картинку в 4к з посередньої бази. І тут новенькі трансформер моделі від зелених показують себе дуже добре.ArmagedoonZergs: ↑ 09.03.2026 18:20На консолях ті +-30ватт з cpu погоди не зроблять.
Відправлено через 2 хвилини 15 секунд:
Мультплатформа на консолях активно використовує ФСР2-3.ArmagedoonZergs: ↑ 09.03.2026 18:20На консолях всім пофіг на софтовий стек нвідії.
І ДЛСС радісно використовували би.
-
ArmagedoonZergs
Member
Мультплатформа на консолях активно використовує ФСР2-3.ArmagedoonZergs: ↑ 09.03.2026 18:20На консолях всім пофіг на софтовий стек нвідії.
І ДЛСС радісно використовували би.
[/quote]
У тебе там своя атмосфера. Розважайся. Не буду заважати.
-
Vladys77
Member
Як з ПК буде все сумно, то куплю PS6 в 2028 році.
А може і так куплю
Відправлено через 4 хвилини 30 секунд:
А може і так куплю
Відправлено через 4 хвилини 30 секунд:
Я так бачу вашого сарказму ніхто не зрозумівInqizitor2022: ↑ 08.03.2026 21:25 Убогий проц без 3Д, убогая видяха уровня 9070, 40 гиг памяти судя по структуре - ну что на этом можно будет комфортно запускать? Это просто нелепо! Сони вместо дойки фанатов договорились бы с НВидия и 5090 поставили, сделали бы корпус больше, туда аналог 10800х3Д с 12 большими ядрами в виде эксклюзива от АМД, 128 гиг HBM4 памяти - был бы толк.