Огляд та тестування материнської плати ASUS ROG Crosshair X870E Dark Hero для платформи AMD Socket AM5. Темний Герой

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Барбарис: 05.03.2026 18:14Чого так несе ші, особливо перший абзац? Чи це такий дивний стиль?
Ніколи не збирали стенд на коробці з материнської плати, армафлексі/шумці, або тому самому рушничку? Як так? :gigi: :laugh:
Piter Cantrope: 05.03.2026 19:34А чому оперативку не поганяли? Цікаво, чи в парі з новим 9850X3D поїхала б на 8200+
Щоби воно поїхало гарантовано - це треба APU Phoenix, тоді і всі 9000+ можна. 8200 можливо змусити працювати, але це вже залежить від КП процесора (а він не змінився), в найгіршому випадку доведеться послабляти таймінги, і це призведе до іншого питання: "А чому воно така туфта? 7600 у інших плат давали кращі показники". Це ж не Apex, чи mITX з 1DPC.
cspp: 05.03.2026 20:20для среднестатистического юзера выгода этой платы едва превысит 5 процентов по повседневных задачах, в сравнении с другими более приземленными платами
Вы врежетесь в возможности охлаждения процесора гораздо быстрее, чем в VRM.
KimRomik: 05.03.2026 22:50я прихильник гибкості, т.е. хочеш більше сата? купуй pci-e адаптер
І приносьте у жертву х8 ліній gen 5 відеокарти заради якогось HBA x4 gen 2, адже зараз модно НЕ РОБИТИ 3й й інші слоти в топових платах. :laugh:
KimRomik: 06.03.2026 01:34тож звертаємось до виробників зі словами "будьте добрі, зробіть нам будь ласка отак і отак т.д.", а вони як завжди пихають RGB, AI та інші непотрібні фічі, лиш аби нам продати зайве, а ми вимушені купувати, бо альтернатив немає
Йдемо у світ Embedded, беремо собі Compute Module на базі бажаного залізяччя типу проца;
Купляємо йому carrier board, що несе на собі виключно потрібні нам інтерфейси/можливості;
???
PROFIT! :)
Але ціни там будуть такі, що може краще все ж з RGB, і просто вимкнути його?
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

StingerYar: 06.03.2026 12:05
Барбарис: 05.03.2026 18:14Чого так несе ші, особливо перший абзац? Чи це такий дивний стиль?
Ніколи не збирали стенд на коробці з материнської плати, армафлексі/шумці, або тому самому рушничку? Як так? :gigi: :laugh:
До чого тут це? Я про це пишу хіба? В мене навіть є саморобний стенд з піддона та кутиків :lol:
Мова про звороти та формулювання речень. Або текст просто перекладався, тому виглядає доволі кострубато. Звучить не органічно.
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Piter Cantrope: 05.03.2026 19:34чому оперативку не поганяли? Цікаво, чи в парі з новим 9850X3D поїхала б на 8200+
Вид с делителем 1к1 выше 6400 не берёт. А от 8200 с делителем 1к2 смысла не особо
Ответить