Ніколи не збирали стенд на коробці з материнської плати, армафлексі/шумці, або тому самому рушничку? Як так?Барбарис: ↑ 05.03.2026 18:14Чого так несе ші, особливо перший абзац? Чи це такий дивний стиль?
Щоби воно поїхало гарантовано - це треба APU Phoenix, тоді і всі 9000+ можна. 8200 можливо змусити працювати, але це вже залежить від КП процесора (а він не змінився), в найгіршому випадку доведеться послабляти таймінги, і це призведе до іншого питання: "А чому воно така туфта? 7600 у інших плат давали кращі показники". Це ж не Apex, чи mITX з 1DPC.Piter Cantrope: ↑ 05.03.2026 19:34А чому оперативку не поганяли? Цікаво, чи в парі з новим 9850X3D поїхала б на 8200+
Вы врежетесь в возможности охлаждения процесора гораздо быстрее, чем в VRM.cspp: ↑ 05.03.2026 20:20для среднестатистического юзера выгода этой платы едва превысит 5 процентов по повседневных задачах, в сравнении с другими более приземленными платами
І приносьте у жертву х8 ліній gen 5 відеокарти заради якогось HBA x4 gen 2, адже зараз модно НЕ РОБИТИ 3й й інші слоти в топових платах.KimRomik: ↑ 05.03.2026 22:50я прихильник гибкості, т.е. хочеш більше сата? купуй pci-e адаптер
Йдемо у світ Embedded, беремо собі Compute Module на базі бажаного залізяччя типу проца;KimRomik: ↑ 06.03.2026 01:34тож звертаємось до виробників зі словами "будьте добрі, зробіть нам будь ласка отак і отак т.д.", а вони як завжди пихають RGB, AI та інші непотрібні фічі, лиш аби нам продати зайве, а ми вимушені купувати, бо альтернатив немає
Купляємо йому carrier board, що несе на собі виключно потрібні нам інтерфейси/можливості;
???
PROFIT!
Але ціни там будуть такі, що може краще все ж з RGB, і просто вимкнути його?