alexeygalas
Yoga PRO 9i, Zephyrus, щось ще з нормальним звуком? я чув тільки асус, який коштував як два легіона5 з однаковим конфігом, йоги не було. і чому я, як власник багатьох ноутів на вінді і маку, не можу мати нормальну якість звуку на ноутах від 1000$? чому всратий ейр має, а мені треба брати ноути топових лінійок макстайл-ноутів? і чому я маю це пояснювати тіпам, які це наче і розуміють, але коли йде мова про мак то треба показово сформувати своє негативне ставлення, зазвичай мінусіком. кому не поуй на мінуси взагалі

? якщо ви такі всі чутливі бусінкі то хай буде порівняння з 1% віндових ноутів з нормальним звуком. як це відміняє факт того, що 99% віндових ноутів мають жахливий звук?