«Батько» Xbox вважає, що нещодавні перестановки в керівництві призведуть до згортання ігрового підрозділу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
gregory_amd
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Скажу коротко: do not redeem!!!
Кто понял юмор тот понял...
Entar
Member

Повідомлення

Еее, нехай роблять що хочуть зі своїми консолями і розробниками ігор, але xbox gamepass залишать нормальним, а то знову доведеться повертатися до "зелених магазинів"
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Entar: 25.02.2026 18:05 Еее, нехай роблять що хочуть зі своїми консолями і розробниками ігор, але xbox gamepass залишать нормальним, а то знову доведеться повертатися до "зелених магазинів"
Хотів сказати «зелених помийок» через які подібно до реальних можна знайти всяку заразу
Vladys77
Member

Повідомлення

Скоро нічого не буде, лише Сем Альтман, трохи індусів і штучний інтелект...
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Keyser Soze: 24.02.2026 16:05Ну так, если столько денег вложить в AI\ML и генерацию игр "на лету", смысл Xbox и всего магазина игорь?!!,%?*,? :gigi: :lol: :up: :rip:
Будет один сервис с одной кнопкой, как в "чёрном зеркале"... B-)
Есть проблемка - ИИ хватает лишь на пару десятков секунд в недосимуляторе ходьбы (и даже там нейронка начинает терять контекст), а значимые улучшения требуют усложнения железа в экспоненциальной прогрессии.

Відправлено через 2 хвилини 50 секунд:
AlienFighter: 24.02.2026 16:11Відколи їм в голову прийшла думка створити xbox game pass, відтоді в домовину xbox консолей забилися максимум цвяхів. Запросто може прийти думка поховати це все разом і остаточно.
Головні проблеми майків - жахливий менеджмент і реліз ігор в геймпасі. Думаю, затримкою додавання від тижнів до року вони би суттєво покращили продажі ігор без значного падіння ГП.
Відповісти