Taalas пропонує чипи для ШІ в 10 разів швидші за конкурентів, які можуть бути адаптовані під конкретні моделі LLM

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Барбарис: 22.02.2026 20:53Всі їх заяви стверджують, що лабораторні прототипи будуть навесні. В оригіналі новини не бачу, що є виготовлений зразок. Отже, розводняк.
https://taalas.com/the-path-to-ubiquitous-ai/

...Today, we are unveiling our first product: a hard-wired Llama 3.1 8B, available as both a chatbot demo and an inference API service....

ствержують, що демо працює саме на їх чипі.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

artko, їх майбутні клієнти хто?
А в демо на єдиному доступному виробі не вірю.
Ось прийде до них амазон і скаже: дайте нашим індусам запустити свою модель, щоб вони перевірили чи не підключений чіп до села індуських програмістів чи зеленої шафи. А талас їм: не можемо - Кун Лунь тренує в демці модель своєї силіконової тянки.
Так чи що?
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Барбарис: 22.02.2026 22:03 їх майбутні клієнти хто?
не знаю, не працюю в taalas :)
Барбарис: 22.02.2026 22:03А в демо на єдиному доступному виробі не вірю.
ну, ваше право.

Барбарис: 22.02.2026 22:03Ось прийде до них амазон і скаже: дайте нашим індусам запустити свою модель
в сенсі? під кожну модель свій чип. платить за розробку чипа під вашу модель, зробимо.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

artko: 23.02.2026 07:44 в сенсі? під кожну модель свій чип. платить за розробку чипа під вашу модель, зробимо.
:facepalm: Ой як все запущено. Чому на форумі збільшується кількість настільки все прямо думаючих людей та ще кількість живучих у світі рожевих поні?
В сенсі, що кожен замовник захоче перевірити чи реально це працює, тому сенс не у своїй ллм, а під своїм контролем виконати тести.
artko: 23.02.2026 07:44 не знаю, не працюю в taalas :)
:facepalm:
Щоб розуміти для кого розробляють асіки під кожну окрему ллм, треба там працювати?
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Барбарис: 23.02.2026 08:12В сенсі, що кожен замовник захоче перевірити чи реально це працює, тому сенс не у своїй ллм, а під своїм контролем виконати тести.
з чого ви взяли, що в них один чип? дядьку,якщо у вас "всі брешуть", це не привід хамити.

Барбарис: 23.02.2026 08:12Щоб розуміти для кого розробляють асіки під кожну окрему ллм, треба там працювати?
асік розробляють для того, хто його замовить :) ваш кеп.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

artko: 23.02.2026 08:18
Барбарис: 23.02.2026 08:12В сенсі, що кожен замовник захоче перевірити чи реально це працює, тому сенс не у своїй ллм, а під своїм контролем виконати тести.
з чого ви взяли, що в них один чип? дядьку,якщо у вас "всі брешуть", це не привід хамити.

Барбарис: 23.02.2026 08:12Щоб розуміти для кого розробляють асіки під кожну окрему ллм, треба там працювати?
асік розробляють для того, хто його замовить :) ваш кеп.
:facepalm:
Ответить