Тайванські ентузіасти зможуть придбати MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z за $5200, право покупки розіграють у лотерею

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Buldozer.
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

-seraphim-: 08.02.2026 13:59
Buldozer.: 08.02.2026 08:43

Классный комментарий на профильном ресурсе про разгон. :mad:

Коменты про видяхи напоминают бабушек советских, которые только бухтят что все дорого, всех ненавидят и все вокруг дураки, ага.

якщо б це був коментар на цю новину: AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX з інтегрованим у кришку водоблоком розігнали до 5,3 ГГц при енергоспоживанні до 1340 Вт
я був би з вами згоден, але це обговорення новини, в якій купка *** будуть намагатися стати "щасливчиком" з правом купити відяху за $5200, ціна якої за звичайних обставин, максимум +200$ до ціни рефу
Это рынок. Ничего не продаеться по себестоимости. Запомните-товар стоит столько-сколько за него дают!

мир не так устроен, часы, картины, одежда, все это стоит не себестоимость+10% навара как бы вам этого не хотелось юы.

Вы считаете людей глупыми, т.е. тех кто может продать видеокарту х3 от ее реальной стоимости глупыми? или может глупыми тех,кто покупает видеокарта за (на секундочку) 5200у.е.? А люди,кто тут пишет плохзие каменты на них умными и прагматичными? :rolleyes:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Buldozer.: 08.02.2026 18:01
-seraphim-: 08.02.2026 13:59

якщо б це був коментар на цю новину: AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX з інтегрованим у кришку водоблоком розігнали до 5,3 ГГц при енергоспоживанні до 1340 Вт
я був би з вами згоден, але це обговорення новини, в якій купка *** будуть намагатися стати "щасливчиком" з правом купити відяху за $5200, ціна якої за звичайних обставин, максимум +200$ до ціни рефу
Это рынок. Ничего не продаеться по себестоимости. Запомните-товар стоит столько-сколько за него дают!

мир не так устроен, часы, картины, одежда, все это стоит не себестоимость+10% навара как бы вам этого не хотелось юы.

Вы считаете людей глупыми, т.е. тех кто может продать видеокарту х3 от ее реальной стоимости глупыми? или может глупыми тех,кто покупает видеокарта за (на секундочку) 5200у.е.? А люди,кто тут пишет плохзие каменты на них умными и прагматичными? :rolleyes:
я подібних прагматичних поціновувачів полюбляю почитати на автофорумах, там до абсурду доходить. все просто "тупі невігласи купили за 5к екслкюзивну карту, а в моєї за 300$ в 10 разів кращий фпс\доллар", напевно логіка така, не знаю.
-seraphim-
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

daesz: 08.02.2026 17:27
Enjthesilence: 08.02.2026 14:54 лімітована серія флагманської карти. що тут дивує?
Asus matrix мав схожу ціну (і це ще було до подорожчання пам'яті) і коментарів про ціну було точно менше :D
тут не через ціну(яка явно неадекватна, що в неї, що у матрікса) йде о**ївання, а через те, що там буде розігруватись можливість придбати карту за таку ціну
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

-seraphim-: 08.02.2026 19:07
daesz: 08.02.2026 17:27
Asus matrix мав схожу ціну (і це ще було до подорожчання пам'яті) і коментарів про ціну було точно менше :D
тут не через ціну(яка явно неадекватна, що в неї, що у матрікса) йде о**ївання, а через те, що там буде розігруватись можливість придбати карту за таку ціну
Думаю, всяко краще ніж 10 (чи скільки там штук, у них тираж нижчий був в десятки, якщо не сотні разів) матриксів за які треба прийняти участь в змаганні "переклікай автобай бота" на торговій площадці :D
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

Buldozer.
От не туди розмову завертаєте, посил в пана вище був, що вартість карти в 5200$ не має підгрунтя в плані технологічних чи ексключивних/преміальних аспектів і ви мали це зрозуміти одразу. Тут очевидно, що вартість карти із новини обумовлена геть іншим і нічого хорошого в цьому немає, в першу чергу для ПК ентузіастів, та й взагалі користувачів. Очевидні ж речі. Надумати аргументів аби виправдати вартість звісно можна, але це зайве і не варте уваги та й сенсу немає.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ekz0rcyst: 08.02.2026 19:42 Buldozer.
От не туди розмову завертаєте, посил в пана вище був, що вартість карти в 5200$ не має підгрунтя в плані технологічних чи ексключивних/преміальних аспектів і ви мали це зрозуміти одразу. Тут очевидно, що вартість карти із новини обумовлена геть іншим і нічого хорошого в цьому немає, в першу чергу для ПК ентузіастів, та й взагалі користувачів. Очевидні ж речі. Надумати аргументів аби виправдати вартість звісно можна, але це зайве і не варте уваги та й сенсу немає.
очевидні речі, коли есклюзивні речі з шильдіком "1 of 1300..." завжди коштують неадекватно дорого, це існує не тільки у відеокартах, до чого тут "рентабельність, реальна вартість, прагматичність придбання, ховраши" і тд незрозуміло
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

daesz: 08.02.2026 17:27 Asus matrix мав схожу ціну (і це ще було до подорожчання пам'яті) і коментарів про ціну було точно менше :D
До оверпрайсу асус всі вже звикли )
Buldozer.
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Ekz0rcyst: 08.02.2026 19:42 Buldozer.
От не туди розмову завертаєте, посил в пана вище був, що вартість карти в 5200$ не має підгрунтя в плані технологічних чи ексключивних/преміальних аспектів і ви мали це зрозуміти одразу. Тут очевидно, що вартість карти із новини обумовлена геть іншим і нічого хорошого в цьому немає, в першу чергу для ПК ентузіастів, та й взагалі користувачів. Очевидні ж речі. Надумати аргументів аби виправдати вартість звісно можна, але це зайве і не варте уваги та й сенсу немає.
Серьёзно нет? Покажите быстрее, с большим тпд 5090? Или завернете вопрос в " ну да, чуууть быстрее, но не за 5200 же и т.д." ?)
Ответить