Провідні виробники ПК розглядають можливість використання китайських мікросхем пам’яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat: 06.02.2026 17:36
ronemun: 06.02.2026 17:02 Проблема китайців не в якості, а в політиці - вони через постачання своїх виробів/послуг маніпулюють економічно для нечесної конкуренції і повного підкорення, фактично це зашморг.
Недивно якщо вони почнуть постачати чіпи тільки своїм і це призведе до банкрутства і стратегічного знищення/захоплення виробників електроніки заходу.
А коли добиваються свого далі вступають драконівські ціни і умови контрактів.
Тобто вони роблять точно те саме, як і всі західні компанії
This. Зараз нас всіх прогріває корея з сша, а через кілька років буде гріти і китай. Наче для пересічного користувача щось зміниться окрім короткострокового здешевлення продукту
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Kirakishou: 06.02.2026 19:07Ви мабуть не знаєте, але більшість населення ходить з китайськими смартфонами, купує одяг китайських брендів – труси, джинси, кросівки, куртки, светри.
Нет. Это не так - есть множество производителей в Турции, Египте, Таиланде, Малайзии...
Kirakishou: 06.02.2026 19:07. Купує китайські роутери
Нет. Никогда не покупал китайские роутеры и нормальные фирмы не покупают китайщину...
Kirakishou: 06.02.2026 19:07Олівці, ручки, папір, фарби, навіть крейда – все китайське.
Это - да, конечно... всякая фигня, которая не включается в розетку - можно и дешевку китайскую попробовать...
Kirakishou: 06.02.2026 19:07Дешеві китайські комп’ютерні корпуси і блоки живлення.
Нет и никогда.
Kirakishou: 06.02.2026 19:07Наголошую, це все на 100% саме китайські бренди.
Объясняю - нет, нормальные люди не покупают китайские бренды.
denon312
Member
Аватара пользователя

Сообщение

FirstTDM
Бо ти мабуть дальше шильдика на коробці не бачиш.
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

FirstTDM: 06.02.2026 19:14
Kirakishou: 06.02.2026 19:07Ви мабуть не знаєте, але більшість населення ходить з китайськими смартфонами, купує одяг китайських брендів – труси, джинси, кросівки, куртки, светри.
Нет. Это не так - есть множество производителей в Турции, Египте, Таиланде, Малайзии...
Kirakishou: 06.02.2026 19:07. Купує китайські роутери
Нет. Никогда не покупал китайские роутеры и нормальные фирмы не покупают китайщину...
Kirakishou: 06.02.2026 19:07Олівці, ручки, папір, фарби, навіть крейда – все китайське.
Это - да, конечно... всякая фигня, которая не включается в розетку - можно и дешевку китайскую попробовать...
Kirakishou: 06.02.2026 19:07Дешеві китайські комп’ютерні корпуси і блоки живлення.
Нет и никогда.
Kirakishou: 06.02.2026 19:07Наголошую, це все на 100% саме китайські бренди.
Объясняю - нет, нормальные люди не покупают китайские бренды.
А теперь переверни клавиатуру и сфоткай фразу made in ...
Kirakishou
Member

Сообщение

FirstTDM
Але до чого тут ви? Чи ви 99% населення? Подивіться на тій же Розетці популярні товари. Там майже одні китайські бренди. Що роутери, що смартфони. Зайдіть не в бутік, а в звичайний магазин одягу або на базар, де одягається 99% населення. Подивіться, хто виробник трусів. Зайдіть в будівельний магазин і поцікавтесь, хто виробник цвяхів, шурупів, малярних валиків. Більшість популярних товарів саме китайська. І 1% хіпстерів з айфонами, які купують нетгір чи юбіквіті на це ніяк не впливає.
Чим китайська оперативка відрізняється від екофлоу, який на 100% китайський бренд?
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

denon312: 06.02.2026 19:30о ти мабуть дальше шильдика на коробці не бачиш.
Ну ну.. продолжайте верить в дешевую китайщину... :lol:

Или погуглите на тему: Скупой платит дважды или как я купил самую дешевую оперативную память китайского бренда :D

Для примера - наверное, мониторы Dell некоторые компоненты размещают для производства в Китае - и что из этого? Эти мониторы китайщина?

Винты WD - это китайщина?

Отправлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Kirakishou: 06.02.2026 19:39Там майже одні китайські бренди. Що роутери, що смартфони.
Нет. Это не так. Вот совсем не так :)
Kirakishou: 06.02.2026 19:39Подивіться, хто виробник трусів. Зайдіть в будівельний магазин і поцікавтесь, хто виробник цвяхів, шурупів, малярних валиків.
Тут - всё верно... оно не включается в розетку и дешевое одноразовое - зачем платить больше?
Retamon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Юкрейн, Новик

Сообщение

В мене телевізор Хайсенс. Китай-китАєм, чудовий телевізор. Ноутбук і планшет Леново. Китай-китАєм, середньобюджетні, але таке поєднання потрібних мені характеристик за таку ціну тільки у них знайшлося. Телефон Моторола, там від ТІЄЇ Мотороли тільки назва, це Китай-китАєм. ССД Лексар, чудова швидкість, гарна ціна (на момент покупки), Китай-китАєм, на YMTC китайській nand.
Ніякі з великих корпорацій нам не друзі, їх завдання здерти з нас останню гривню даючи нам товар мінімально можливої якості, залежно від цінової ніші конкретного товару. І ЗРІЛИЙ китайський товар нічим не гірше і не краще таких же з умовної Кореї, як наприклад ті ж ТВ Хайсенс.

P.S. Нагадаю а можливо комусь відкрию очі - побутова техніка Філіпс це на 100 % чистий Китай. При чому недешевий. І люди беруть.
Kirakishou
Member

Сообщение

FirstTDM: 06.02.2026 19:41Нет. Это не так. Вот совсем не так :)
Із десяти самих популярних роутерів на Розетці шість – тп-лінк, два – асус і ще два – меркусіс. То що саме не так? А ви знаєте, обладнання якого виробника встановлює один із найбільших інтернет-провайдерів України? ZTE – на 100% китайський бренд.
FirstTDM: 06.02.2026 19:41Тут - всё верно... оно не включается в розетку и дешевое одноразовое - зачем платить больше?
А екофлоу, блюетті? Вмикається в розетку і не дешеве. Почитайте про ці бренди, де і ким вони були засновані.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Retamon: 06.02.2026 19:47.S. Нагадаю а можливо комусь відкрию очі - побутова техніка Філіпс це на 100 % чистий Китай. При чому недешевий. І люди беруть.
Очень спокойно объясняю - это со многими европейскими фирмами так и есть... конкретно Philips, Be Quiet... и т.д. и т.п.

Всё верно - формально оно производится в Китае, но потом приезжает в ЕС и тестируется/отбирается в лицензированных европейских компаниях (погуглите на эту тему) - при этом аналогичные изделия под другой маркой продаются как китайщина... мне уже лень что-то объяснять...

Вот простой пример:

Блоки питания be quiet! разрабатываются и проектируются в Германии компанией Listan GmbH, а само производство располагается в Азии. Немецкие инженеры осуществляют контроль качества, финальное тестирование продукции проводится в лабораториях недалеко от Гамбурга, что гарантирует соблюдение высоких стандартов качества бренда.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

FirstTDM: 06.02.2026 19:57
Retamon: 06.02.2026 19:47.S. Нагадаю а можливо комусь відкрию очі - побутова техніка Філіпс це на 100 % чистий Китай. При чому недешевий. І люди беруть.
Очень спокойно объясняю - это со многими европейскими фирмами так и есть... конкретно Philips, Be Quiet... и т.д. и т.п.

Всё верно - формально оно производится в Китае, но потом приезжает в ЕС и тестируется/отбирается в лицензированных европейских компаниях (погуглите на эту тему) - при этом аналогичные изделия под другой маркой продаются как китайщина... мне уже лень что-то объяснять...

Вот простой пример:

Блоки питания be quiet! разрабатываются и проектируются в Германии компанией Listan GmbH, а само производство располагается в Азии. Немецкие инженеры осуществляют контроль качества, финальное тестирование продукции проводится в лабораториях недалеко от Гамбурга, что гарантирует соблюдение высоких стандартов качества бренда.
Давно так не сміявся, по факту в Німеччині сидітиме від нуля до двох інженерів, а реальна розробка вже в Китаї. Ніхто масовий продукт не тестує, максимум тестується прототип перед затвердженням виробництва партії.

Це особливо видно на прикладі аудіо брендів, коли в Європі сидять лише директор і старенький інженер, виробництво в Китаї, реальна розробка китайська а на євробренді лише лейба, команда сейлзів десь у Сербії
Последний раз редактировалось dead_rat 06.02.2026 20:13, всего редактировалось 1 раз.
Retamon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Юкрейн, Новик

Сообщение

Я тобі Філіпс, ти мені БіКвіт......
Я кажу як приклад конкретно
про
Філіпс
побутову техніку

Це на 1 000 000 % Китай, там від Філіпс тільки назва і лейба.
zuk
Member

Сообщение

а можно тоже накинуть? :D
спойлер
раз
два
три
четыре
ой, как-то неудобно получается
у некоторых может случится подгорание
StTechnik
Member

Сообщение

dead_rat
Це особливо видно на прикладі аудіо брендів, коли в Європі сидять лише директор і старенький інженер, виробництво в Китаї, реальна розробка китайська а на євробренді лише лейба, команда сейлзів десь у Сербії
Плохой пример на аудиобрендах. У Dali вполне себе фабрика в Дании с полноценным производством и разработка ведется там же. Флагманы делают именно там. Младшие серии делают на их же фабрике в Китае. Но это не «в Европе 2 человека»
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

FirstTDM: 06.02.2026 19:57Очень спокойно объясняю - это со многими европейскими фирмами так и есть... конкретно Philips, Be Quiet... и т.д. и т.п.

Всё верно - формально оно производится в Китае, но потом приезжает в ЕС и тестируется/отбирается в лицензированных европейских компаниях (погуглите на эту тему) - при этом аналогичные изделия под другой маркой продаются как китайщина... мне уже лень что-то объяснять...

Вот простой пример:

Блоки питания be quiet! разрабатываются и проектируются в Германии компанией Listan GmbH, а само производство располагается в Азии. Немецкие инженеры осуществляют контроль качества, финальное тестирование продукции проводится в лабораториях недалеко от Гамбурга, что гарантирует соблюдение высоких стандартов качества бренда.
Тим часом німецький інженер
Изображение
:D

Давно я так не ржав. Оце я розумію людина відірвана від реальності.

А тепер по по порядку:
1. Блоки живлення розробляються у ОЕМ постачальника, FSP там чи HEC щоб там хто в маркетингових рекламках не писав. А то у них як ОЕМ дає кастомну платформу де можна номінал одного конденсатора змінити, так вже власна розробка стає :laugh: ОЕМ же їх і виготовляють.
2. Ніякі інженери взагалі ніде не здійснюють контроль якості. Не для того вони універ закінчували щоб з тестером і штангеном над якимись там бж сидіти. В ВТК набирають з коледжу/технікуму в ідеалі, а то може бути що і просто після курсів.
3. Товари широкого вжитку в принципі ВТК не проходять, дуже дорого це. В найкращому випадку перевірка працездатності проведеться добрим роботом на тому ж конвеєрі що і виробництво. Але і то сумнівно. Підозрюю що в be quiet! під контролем мається на увезі перерахунок палет з коробками БЖ :D
4. Німецьких німців в нікчемщині давно не водиться, особливо серед студентів і, відповідно, технічних спеціалістів, котрими вони мають ставати також. Не плодяться вони. Фертильність менше однієї дитини на жінку. Всі інші - понаїхавші з усіма відповідними наслідками.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

StTechnik: 06.02.2026 21:39 dead_rat
Це особливо видно на прикладі аудіо брендів, коли в Європі сидять лише директор і старенький інженер, виробництво в Китаї, реальна розробка китайська а на євробренді лише лейба, команда сейлзів десь у Сербії
Плохой пример на аудиобрендах. У Dali вполне себе фабрика в Дании с полноценным производством и разработка ведется там же. Флагманы делают именно там. Младшие серии делают на их же фабрике в Китае. Но это не «в Европе 2 человека»
Dali, Canton та Heco це залишки розкоші, коли верхні лінійки ще зроблені с Європі.

Останні динозаври

В мене в самого Heco Celan gt502
zuk
Member

Сообщение

Scoffer: 06.02.2026 22:11 4. Німецьких німців в нікчемщині давно не водиться, особливо серед студентів і, відповідно, технічних спеціалістів, котрими вони мають ставати також. Не плодяться вони. Фертильність менше однієї дитини на жінку. Всі інші - понаїхавші з усіма відповідними наслідками.
ну не могли же предки великого фердинанда порше по)(ерить дас ауто и сделать 3-х цилиндровки и кучу бесполезных и убийственных сенсоров вместо практичных ламповых книпочек

тут всё сходится :D

значит моду на телевизоры в кокпите, все эти сияющие подсветки и жлобство в виде разблокировок функций подогрева жопы или 15секундного турбобуста на все 600лс это от турецкой или сирийской циганщины? :D
Volodymyr1985
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Вони там свої власні потреби на пам'ять в Китаї, якщо покриють, то це буде добре для нас, для міжнародного ринку.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

dead_rat: 06.02.2026 20:08Давно так не сміявся, по факту в Німеччині сидітиме від нуля до двох інженерів
Да на здоровье - я рад, что поднял настроение в это непростое время :)

А в реальности - попробуйте на досуге съездить в Германию и посмотреть в реальности... может перестанете верит в китайщину... B-)

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
Scoffer: 06.02.2026 22:11Давно я так не ржав.
Аналогично - предлагаю путешествие в Германию в лаборатории и производства...

Или вы там лично были и всё знаете? B-)
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

FirstTDM: 07.02.2026 00:42
dead_rat: 06.02.2026 20:08Давно так не сміявся, по факту в Німеччині сидітиме від нуля до двох інженерів
Да на здоровье - я рад, что поднял настроение в это непростое время :)

А в реальности - попробуйте на досуге съездить в Германию и посмотреть в реальности... может перестанете верит в китайщину... B-)
Проблема, що живу в Німеччині з 2014 :rolleyes:

Навіть два роки жив у Гамбурзі, про котрий ви розповідаєте
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

dead_rat: 07.02.2026 00:46Навіть два роки жив у Гамбурзі, про котрий ви розповідаєте
Отлично!

Внимательно слушаю про экскурсию в лаборатории.

p.s. А то вот были там наши инженеры и вернулись "просветленными" :up:
Ответить