This. Зараз нас всіх прогріває корея з сша, а через кілька років буде гріти і китай. Наче для пересічного користувача щось зміниться окрім короткострокового здешевлення продуктуdead_rat: ↑ 06.02.2026 17:36Тобто вони роблять точно те саме, як і всі західні компаніїronemun: ↑ 06.02.2026 17:02 Проблема китайців не в якості, а в політиці - вони через постачання своїх виробів/послуг маніпулюють економічно для нечесної конкуренції і повного підкорення, фактично це зашморг.
Недивно якщо вони почнуть постачати чіпи тільки своїм і це призведе до банкрутства і стратегічного знищення/захоплення виробників електроніки заходу.
А коли добиваються свого далі вступають драконівські ціни і умови контрактів.
Новости
Последние статьи и обзоры
Провідні виробники ПК розглядають можливість використання китайських мікросхем пам’яті
-
DuckRider
Member
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Нет. Это не так - есть множество производителей в Турции, Египте, Таиланде, Малайзии...Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07Ви мабуть не знаєте, але більшість населення ходить з китайськими смартфонами, купує одяг китайських брендів – труси, джинси, кросівки, куртки, светри.
Нет. Никогда не покупал китайские роутеры и нормальные фирмы не покупают китайщину...Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07. Купує китайські роутери
Это - да, конечно... всякая фигня, которая не включается в розетку - можно и дешевку китайскую попробовать...Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07Олівці, ручки, папір, фарби, навіть крейда – все китайське.
Нет и никогда.Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07Дешеві китайські комп’ютерні корпуси і блоки живлення.
Объясняю - нет, нормальные люди не покупают китайские бренды.Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07Наголошую, це все на 100% саме китайські бренди.
-
denon312
Member
FirstTDM
Бо ти мабуть дальше шильдика на коробці не бачиш.
Бо ти мабуть дальше шильдика на коробці не бачиш.
-
DuckRider
Member
А теперь переверни клавиатуру и сфоткай фразу made in ...FirstTDM: ↑ 06.02.2026 19:14Нет. Это не так - есть множество производителей в Турции, Египте, Таиланде, Малайзии...Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07Ви мабуть не знаєте, але більшість населення ходить з китайськими смартфонами, купує одяг китайських брендів – труси, джинси, кросівки, куртки, светри.
Нет. Никогда не покупал китайские роутеры и нормальные фирмы не покупают китайщину...Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07. Купує китайські роутери
Это - да, конечно... всякая фигня, которая не включается в розетку - можно и дешевку китайскую попробовать...Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07Олівці, ручки, папір, фарби, навіть крейда – все китайське.
Нет и никогда.Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07Дешеві китайські комп’ютерні корпуси і блоки живлення.
Объясняю - нет, нормальные люди не покупают китайские бренды.Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:07Наголошую, це все на 100% саме китайські бренди.
-
Kirakishou
Member
FirstTDM
Але до чого тут ви? Чи ви 99% населення? Подивіться на тій же Розетці популярні товари. Там майже одні китайські бренди. Що роутери, що смартфони. Зайдіть не в бутік, а в звичайний магазин одягу або на базар, де одягається 99% населення. Подивіться, хто виробник трусів. Зайдіть в будівельний магазин і поцікавтесь, хто виробник цвяхів, шурупів, малярних валиків. Більшість популярних товарів саме китайська. І 1% хіпстерів з айфонами, які купують нетгір чи юбіквіті на це ніяк не впливає.
Чим китайська оперативка відрізняється від екофлоу, який на 100% китайський бренд?
Але до чого тут ви? Чи ви 99% населення? Подивіться на тій же Розетці популярні товари. Там майже одні китайські бренди. Що роутери, що смартфони. Зайдіть не в бутік, а в звичайний магазин одягу або на базар, де одягається 99% населення. Подивіться, хто виробник трусів. Зайдіть в будівельний магазин і поцікавтесь, хто виробник цвяхів, шурупів, малярних валиків. Більшість популярних товарів саме китайська. І 1% хіпстерів з айфонами, які купують нетгір чи юбіквіті на це ніяк не впливає.
Чим китайська оперативка відрізняється від екофлоу, який на 100% китайський бренд?
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Ну ну.. продолжайте верить в дешевую китайщину...denon312: ↑ 06.02.2026 19:30о ти мабуть дальше шильдика на коробці не бачиш.
Или погуглите на тему: Скупой платит дважды или как я купил самую дешевую оперативную память китайского бренда
Для примера - наверное, мониторы Dell некоторые компоненты размещают для производства в Китае - и что из этого? Эти мониторы китайщина?
Винты WD - это китайщина?
Отправлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Нет. Это не так. Вот совсем не такKirakishou: ↑ 06.02.2026 19:39Там майже одні китайські бренди. Що роутери, що смартфони.
Тут - всё верно... оно не включается в розетку и дешевое одноразовое - зачем платить больше?Kirakishou: ↑ 06.02.2026 19:39Подивіться, хто виробник трусів. Зайдіть в будівельний магазин і поцікавтесь, хто виробник цвяхів, шурупів, малярних валиків.
-
Retamon
Member
- Откуда: Юкрейн, Новик
В мене телевізор Хайсенс. Китай-китАєм, чудовий телевізор. Ноутбук і планшет Леново. Китай-китАєм, середньобюджетні, але таке поєднання потрібних мені характеристик за таку ціну тільки у них знайшлося. Телефон Моторола, там від ТІЄЇ Мотороли тільки назва, це Китай-китАєм. ССД Лексар, чудова швидкість, гарна ціна (на момент покупки), Китай-китАєм, на YMTC китайській nand.
Ніякі з великих корпорацій нам не друзі, їх завдання здерти з нас останню гривню даючи нам товар мінімально можливої якості, залежно від цінової ніші конкретного товару. І ЗРІЛИЙ китайський товар нічим не гірше і не краще таких же з умовної Кореї, як наприклад ті ж ТВ Хайсенс.
P.S. Нагадаю а можливо комусь відкрию очі - побутова техніка Філіпс це на 100 % чистий Китай. При чому недешевий. І люди беруть.
Ніякі з великих корпорацій нам не друзі, їх завдання здерти з нас останню гривню даючи нам товар мінімально можливої якості, залежно від цінової ніші конкретного товару. І ЗРІЛИЙ китайський товар нічим не гірше і не краще таких же з умовної Кореї, як наприклад ті ж ТВ Хайсенс.
P.S. Нагадаю а можливо комусь відкрию очі - побутова техніка Філіпс це на 100 % чистий Китай. При чому недешевий. І люди беруть.
-
Kirakishou
Member
Із десяти самих популярних роутерів на Розетці шість – тп-лінк, два – асус і ще два – меркусіс. То що саме не так? А ви знаєте, обладнання якого виробника встановлює один із найбільших інтернет-провайдерів України? ZTE – на 100% китайський бренд.
А екофлоу, блюетті? Вмикається в розетку і не дешеве. Почитайте про ці бренди, де і ким вони були засновані.FirstTDM: ↑ 06.02.2026 19:41Тут - всё верно... оно не включается в розетку и дешевое одноразовое - зачем платить больше?
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Очень спокойно объясняю - это со многими европейскими фирмами так и есть... конкретно Philips, Be Quiet... и т.д. и т.п.Retamon: ↑ 06.02.2026 19:47.S. Нагадаю а можливо комусь відкрию очі - побутова техніка Філіпс це на 100 % чистий Китай. При чому недешевий. І люди беруть.
Всё верно - формально оно производится в Китае, но потом приезжает в ЕС и тестируется/отбирается в лицензированных европейских компаниях (погуглите на эту тему) - при этом аналогичные изделия под другой маркой продаются как китайщина... мне уже лень что-то объяснять...
Вот простой пример:
Блоки питания be quiet! разрабатываются и проектируются в Германии компанией Listan GmbH, а само производство располагается в Азии. Немецкие инженеры осуществляют контроль качества, финальное тестирование продукции проводится в лабораториях недалеко от Гамбурга, что гарантирует соблюдение высоких стандартов качества бренда.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Давно так не сміявся, по факту в Німеччині сидітиме від нуля до двох інженерів, а реальна розробка вже в Китаї. Ніхто масовий продукт не тестує, максимум тестується прототип перед затвердженням виробництва партії.FirstTDM: ↑ 06.02.2026 19:57Очень спокойно объясняю - это со многими европейскими фирмами так и есть... конкретно Philips, Be Quiet... и т.д. и т.п.Retamon: ↑ 06.02.2026 19:47.S. Нагадаю а можливо комусь відкрию очі - побутова техніка Філіпс це на 100 % чистий Китай. При чому недешевий. І люди беруть.
Всё верно - формально оно производится в Китае, но потом приезжает в ЕС и тестируется/отбирается в лицензированных европейских компаниях (погуглите на эту тему) - при этом аналогичные изделия под другой маркой продаются как китайщина... мне уже лень что-то объяснять...
Вот простой пример:
Блоки питания be quiet! разрабатываются и проектируются в Германии компанией Listan GmbH, а само производство располагается в Азии. Немецкие инженеры осуществляют контроль качества, финальное тестирование продукции проводится в лабораториях недалеко от Гамбурга, что гарантирует соблюдение высоких стандартов качества бренда.
Це особливо видно на прикладі аудіо брендів, коли в Європі сидять лише директор і старенький інженер, виробництво в Китаї, реальна розробка китайська а на євробренді лише лейба, команда сейлзів десь у Сербії
Последний раз редактировалось dead_rat 06.02.2026 20:13, всего редактировалось 1 раз.
-
Retamon
Member
- Откуда: Юкрейн, Новик
Я тобі Філіпс, ти мені БіКвіт......
Я кажу як приклад конкретно
про
Філіпс
побутову техніку
Це на 1 000 000 % Китай, там від Філіпс тільки назва і лейба.
Я кажу як приклад конкретно
про
Філіпс
побутову техніку
Це на 1 000 000 % Китай, там від Філіпс тільки назва і лейба.
-
StTechnik
Member
dead_rat
Плохой пример на аудиобрендах. У Dali вполне себе фабрика в Дании с полноценным производством и разработка ведется там же. Флагманы делают именно там. Младшие серии делают на их же фабрике в Китае. Но это не «в Европе 2 человека»Це особливо видно на прикладі аудіо брендів, коли в Європі сидять лише директор і старенький інженер, виробництво в Китаї, реальна розробка китайська а на євробренді лише лейба, команда сейлзів десь у Сербії
-
Scoffer
Member
FirstTDM: ↑ 06.02.2026 19:57Очень спокойно объясняю - это со многими европейскими фирмами так и есть... конкретно Philips, Be Quiet... и т.д. и т.п.
Всё верно - формально оно производится в Китае, но потом приезжает в ЕС и тестируется/отбирается в лицензированных европейских компаниях (погуглите на эту тему) - при этом аналогичные изделия под другой маркой продаются как китайщина... мне уже лень что-то объяснять...
Вот простой пример:
Блоки питания be quiet! разрабатываются и проектируются в Германии компанией Listan GmbH, а само производство располагается в Азии. Немецкие инженеры осуществляют контроль качества, финальное тестирование продукции проводится в лабораториях недалеко от Гамбурга, что гарантирует соблюдение высоких стандартов качества бренда.
- Тим часом німецький інженер

Давно я так не ржав. Оце я розумію людина відірвана від реальності.
А тепер по по порядку:
1. Блоки живлення розробляються у ОЕМ постачальника, FSP там чи HEC щоб там хто в маркетингових рекламках не писав. А то у них як ОЕМ дає кастомну платформу де можна номінал одного конденсатора змінити, так вже власна розробка стає
2. Ніякі інженери взагалі ніде не здійснюють контроль якості. Не для того вони універ закінчували щоб з тестером і штангеном над якимись там бж сидіти. В ВТК набирають з коледжу/технікуму в ідеалі, а то може бути що і просто після курсів.
3. Товари широкого вжитку в принципі ВТК не проходять, дуже дорого це. В найкращому випадку перевірка працездатності проведеться добрим роботом на тому ж конвеєрі що і виробництво. Але і то сумнівно. Підозрюю що в be quiet! під контролем мається на увезі перерахунок палет з коробками БЖ
4. Німецьких німців в нікчемщині давно не водиться, особливо серед студентів і, відповідно, технічних спеціалістів, котрими вони мають ставати також. Не плодяться вони. Фертильність менше однієї дитини на жінку. Всі інші - понаїхавші з усіма відповідними наслідками.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Dali, Canton та Heco це залишки розкоші, коли верхні лінійки ще зроблені с Європі.StTechnik: ↑ 06.02.2026 21:39 dead_ratПлохой пример на аудиобрендах. У Dali вполне себе фабрика в Дании с полноценным производством и разработка ведется там же. Флагманы делают именно там. Младшие серии делают на их же фабрике в Китае. Но это не «в Европе 2 человека»Це особливо видно на прикладі аудіо брендів, коли в Європі сидять лише директор і старенький інженер, виробництво в Китаї, реальна розробка китайська а на євробренді лише лейба, команда сейлзів десь у Сербії
Останні динозаври
В мене в самого Heco Celan gt502
-
zuk
Member
ну не могли же предки великого фердинанда порше по)(ерить дас ауто и сделать 3-х цилиндровки и кучу бесполезных и убийственных сенсоров вместо практичных ламповых книпочекScoffer: ↑ 06.02.2026 22:11 4. Німецьких німців в нікчемщині давно не водиться, особливо серед студентів і, відповідно, технічних спеціалістів, котрими вони мають ставати також. Не плодяться вони. Фертильність менше однієї дитини на жінку. Всі інші - понаїхавші з усіма відповідними наслідками.
тут всё сходится
значит моду на телевизоры в кокпите, все эти сияющие подсветки и жлобство в виде разблокировок функций подогрева жопы или 15секундного турбобуста на все 600лс это от турецкой или сирийской циганщины?
-
Volodymyr1985
Member
Вони там свої власні потреби на пам'ять в Китаї, якщо покриють, то це буде добре для нас, для міжнародного ринку.
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Да на здоровье - я рад, что поднял настроение в это непростое времяdead_rat: ↑ 06.02.2026 20:08Давно так не сміявся, по факту в Німеччині сидітиме від нуля до двох інженерів
А в реальности - попробуйте на досуге съездить в Германию и посмотреть в реальности... может перестанете верит в китайщину...
Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
Аналогично - предлагаю путешествие в Германию в лаборатории и производства...Scoffer: ↑ 06.02.2026 22:11Давно я так не ржав.
Или вы там лично были и всё знаете?
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Проблема, що живу в Німеччині з 2014FirstTDM: ↑ 07.02.2026 00:42Да на здоровье - я рад, что поднял настроение в это непростое времяdead_rat: ↑ 06.02.2026 20:08Давно так не сміявся, по факту в Німеччині сидітиме від нуля до двох інженерів![]()
А в реальности - попробуйте на досуге съездить в Германию и посмотреть в реальности... может перестанете верит в китайщину...![]()
Навіть два роки жив у Гамбурзі, про котрий ви розповідаєте
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Отлично!dead_rat: ↑ 07.02.2026 00:46Навіть два роки жив у Гамбурзі, про котрий ви розповідаєте
Внимательно слушаю про экскурсию в лаборатории.
p.s. А то вот были там наши инженеры и вернулись "просветленными"