Продажі Grand Theft Auto V перевищили 225 мільйонів копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Досі граю в онлайн, час від часу. А копію подарував двоюрідний брат ще на релізі на пк в 15 році аби разом той же онлайн грати. Чудові були часи але й зараз дуже непогано, на диво в enhanced ще поки жодного разу чітаків не зустрів.

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
big_bang
Яка в нього наворочена клавіатура по мірках того часу :D
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Клавіатура+ пивас Львівське, а нє вродє, може то Корифей.
Крутий чувак… :super:
LordTornado
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

AntonyKandaurov: 05.02.2026 00:14 Досі граю в онлайн, час від часу. А копію подарував двоюрідний брат ще на релізі на пк в 15 році аби разом той же онлайн грати. Чудові були часи але й зараз дуже непогано, на диво в enhanced ще поки жодного разу чітаків не зустрів.
Ты или лжешь, или у тебя проблемы со зрением. В ГТА5 онлайн 80% читеров бегает. Не заметить их невозможно!
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

LordTornado
Може від того що я не приймаю участь у бізнес-розбірках або усіляких активностях в сесії тому і не бачу. Я переважно по крадіжках та тихенько вожу ящики. Деколи дуже активні суб'єкти заважають але то таке.

Відправлено через 3 хвилини 45 секунд:
Раніше коли на всю сесію падали дирижаблі або одразу всім накидувалась нагорода за голову то одразу ставало ясно що зайшов чітак. Зараз такого дебілізму й близько немає, ну а неткод у рокстарів завжди був так собі, тож якщо вам влупили в голову через стіну то це не завжди від того що чітєр був за кермом ;)
Владимир[-+-]
Member
Аватара пользователя

Сообщение

n+gibat[]r: 04.02.2026 14:00 Жаль только сюжетку никто не обновляет, только гта онлайн с читерами и тупой школотой :facepalm:
Сюжетку давно обновляют в онлайне. У Лестера появилась девушка азиатка. Майкл снимает фильмы, помог при отбитии нападения на особняк. Франклин открыл агенство для решения проблем богатых. Также с Ламаром открыл бизнес с "лечебной травой". За него можно играть в онлайне, мисси огонь, особенно с дымящим фургоном (сцена из одного фильма). А Тревор, это просто Тревор))) Крадет кокс у бандитов, потом за ним все гоняются. :rotate:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Владимир[-+-]: 05.02.2026 17:30
n+gibat[]r: 04.02.2026 14:00 Жаль только сюжетку никто не обновляет, только гта онлайн с читерами и тупой школотой :facepalm:
Сюжетку давно обновляют в онлайне. У Лестера появилась девушка азиатка. Майкл снимает фильмы, помог при отбитии нападения на особняк. Франклин открыл агенство для решения проблем богатых. Также с Ламаром открыл бизнес с "лечебной травой". За него можно играть в онлайне, мисси огонь, особенно с дымящим фургоном (сцена из одного фильма). А Тревор, это просто Тревор))) Крадет кокс у бандитов, потом за ним все гоняются. :rotate:
дивно спостерігати, як люди обурюються тим, що в грі 13річної давнини не оновлюють сюжетку. Такого я ще не бачив
Ответить